Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

11 Pages«<91011
Plan: Kraj studenog-kraj veljače
Tex Willer
#201 Posted : 23. travnja 2015. 21:44:46(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dylan Willer wrote:

Kakvo proleće-leto, pa nije još ni veljača. Bar po ovom planu.


Nije prvi put da medvedi prespavaju zimuBigGrin
Sad ce da polude do juna, pa onda malo odmaraju i finisiraju ko svabe u fudbalu tamo od jeseni do kraja godineBigGrin
zeljko
#202 Posted : 24. travnja 2015. 9:41:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
sut ba
dobar je ovaj ritam da se malo akumulira novaca LOL LOL LOL
Silver
#203 Posted : 24. travnja 2015. 16:19:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 1.1.2013.(UTC)
Posts: 55
zeljko wrote:
sut ba
dobar je ovaj ritam da se malo akumulira novaca LOL LOL LOL

Ritam UOPSTE NIJE DOBAR,sto se mene tice..
Mi kupci iz inozemstva koji cekamo da se pojave odredjena izdanja (naravno ne sva) imamo "kolicinski problem" sto se tice narucivanja...
Za dve knjige placa se dostava oko nekih 140kn po posiljci, za cetiri 220 kn,za sest 220 kn,za osam 270 kn itd,cijena linearno raste zavisno od broja knjiga..
Uopce se ne isplati kupiti dva ili cak cetiri stripa odjednom s obzirom na troskove postarine...
A cekanje nosi rizik od manjka na stanju...
Nadam se da ce ritam izlazenja imati nekakvu prihvatljivu dinamiku i za nas "sa strane".....
Garfield
#204 Posted : 24. travnja 2015. 17:37:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Silver wrote:
zeljko wrote:
sut ba
dobar je ovaj ritam da se malo akumulira novaca LOL LOL LOL

Ritam UOPSTE NIJE DOBAR,sto se mene tice..
Mi kupci iz inozemstva koji cekamo da se pojave odredjena izdanja (naravno ne sva) imamo "kolicinski problem" sto se tice narucivanja...
Za dve knjige placa se dostava oko nekih 140kn po posiljci, za cetiri 220 kn,za sest 220 kn,za osam 270 kn itd,cijena linearno raste zavisno od broja knjiga..
Uopce se ne isplati kupiti dva ili cak cetiri stripa odjednom s obzirom na troskove postarine...
A cekanje nosi rizik od manjka na stanju...
Nadam se da ce ritam izlazenja imati nekakvu prihvatljivu dinamiku i za nas "sa strane".....


Uvjek se moze rezervisati i kad se nakupi knjiga da se posalje a da ostanu promotivne cijene, tako da ni tu ne vidim problem.
wanderer
#205 Posted : 24. travnja 2015. 19:10:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.10.2011.(UTC)
Posts: 12
Location: Daleko
Garfield wrote:


Uvjek se moze rezervisati i kad se nakupi knjiga da se posalje a da ostanu promotivne cijene, tako da ni tu ne vidim problem.

heh, nije to bas tako... ja sam nedavno rezervirao stripove za vrijeme trajanja akcije (rezervirao ih oko 10.02., akcija je trajala do 23.02) i onda sam dosao u striparnicu po njih 24.02....

sto mislis jesu li me cekali po akcijskim cijenama? dosao jedan dan nakon zavrsetka promotivnog razdoblja...

Ne, nisu me cekali sa promotivnom cijenom... Nego su me docekali po punim cijenama
zeljko
#206 Posted : 24. travnja 2015. 21:48:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
dijasporska tuga je golemaLOL LOL
Garfield
#207 Posted : 24. travnja 2015. 21:51:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
wanderer wrote:
Garfield wrote:


Uvjek se moze rezervisati i kad se nakupi knjiga da se posalje a da ostanu promotivne cijene, tako da ni tu ne vidim problem.

heh, nije to bas tako... ja sam nedavno rezervirao stripove za vrijeme trajanja akcije (rezervirao ih oko 10.02., akcija je trajala do 23.02) i onda sam dosao u striparnicu po njih 24.02....

sto mislis jesu li me cekali po akcijskim cijenama? dosao jedan dan nakon zavrsetka promotivnog razdoblja...

Ne, nisu me cekali sa promotivnom cijenom... Nego su me docekali po punim cijenama



Promjenes mjesto kupovanja ako je tako. Mene svaki strip koji rezervisem ceka i nikad se nije desilo da dodjem po njega i da ga nema, ili da nije cijena kao kad sam ga rezervisao :)
Tex Willer
#208 Posted : 25. travnja 2015. 20:05:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Ova tura resena, kam gi najave za sledecuFlapper
Fiju
#209 Posted : 27. travnja 2015. 7:44:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Mene cudi kako Garfield nije predlozio da uvijek kupujes cijelu turu. Svih osam komada -> prihvatljiv trosak postarine BigGrin
Dado R.
#210 Posted : 27. travnja 2015. 10:07:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
wanderer wrote:
Garfield wrote:


Uvjek se moze rezervisati i kad se nakupi knjiga da se posalje a da ostanu promotivne cijene, tako da ni tu ne vidim problem.

heh, nije to bas tako... ja sam nedavno rezervirao stripove za vrijeme trajanja akcije (rezervirao ih oko 10.02., akcija je trajala do 23.02) i onda sam dosao u striparnicu po njih 24.02....

sto mislis jesu li me cekali po akcijskim cijenama? dosao jedan dan nakon zavrsetka promotivnog razdoblja...

Ne, nisu me cekali sa promotivnom cijenom... Nego su me docekali po punim cijenama

Siguran sam da je sve stvar dogovora. Vjerujem da nije bio problem dogovoriti se s prodavacem oko dana dolaska i placanja.
Jer razumijem da je njima (tehnicki gledano) nezgodno izdati racun s akcijskim cijenama nakon sto akcija zavrsi.
Ali to se sve razgovorom i dogovorom da rijesiti.
Silver
#211 Posted : 27. travnja 2015. 12:40:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 1.1.2013.(UTC)
Posts: 55
Fiju wrote:
Mene cudi kako Garfield nije predlozio da uvijek kupujes cijelu turu. Svih osam komada -> prihvatljiv trosak postarine BigGrin


Ma sve stoji,da kupim i sto mi treba i sto ne treba Blink
Smatram da je Libellus jedna od vodecih i izvanrednih izdavackih kuca sto se tice strip izdavastva...
Ali ovaj tempo izlazaka me pomalo "hladi" i ne vjerujem da cu ispostovati moje zelje za nekim izdanjima,jednostavno interes opada kad se za neka izdanja (uzeto u obzir sve okolnosti) mora cekati skoro vise od sest mjeseci od zvanicne najave (9 studenog je izasla najava za ovu turu)...
Vidjecu jos,ali sve mi se cini da ce uskoro izgubiti mene kao kupca ...
A toliko sam se poradovao Teksu u boji (stare objavljene price)..........
Unsure
bubo
#212 Posted : 27. travnja 2015. 13:34:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Silver wrote:
Fiju wrote:
Mene cudi kako Garfield nije predlozio da uvijek kupujes cijelu turu. Svih osam komada -> prihvatljiv trosak postarine BigGrin


Ma sve stoji,da kupim i sto mi treba i sto ne treba Blink
Smatram da je Libellus jedna od vodecih i izvanrednih izdavackih kuca sto se tice strip izdavastva...
Ali ovaj tempo izlazaka me pomalo "hladi" i ne vjerujem da cu ispostovati moje zelje za nekim izdanjima,jednostavno interes opada kad se za neka izdanja (uzeto u obzir sve okolnosti) mora cekati skoro vise od sest mjeseci od zvanicne najave (9 studenog je izasla najava za ovu turu)...
Vidjecu jos,ali sve mi se cini da ce uskoro izgubiti mene kao kupca ...
A toliko sam se poradovao Teksu u boji (stare objavljene price)..........

znači ne valja kada se planira unaprijed jer se puno čeka??? mislim da je to u biti pun pogodak barem što se večine tiče ,a lijepo je napisano da je okvirni plan za 3 mjeseca unaprijed, libellus koji izda oko 90 knjiga godišnje i ne odgovara ti tempo, mislim stvarno.... pa dobro tex od ludensa i vč izlazi duplo brže u pravu si...wtf...
Unsure

Orko
#213 Posted : 27. travnja 2015. 14:23:27(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 32
Man
Location: Gradec
Treba stavit da nema nove ture određenog stripa dok se prethodna ne rasproda Flapper Flapper Flapper evo Tex Deadwood još ima 6kom na skladištu, dok to ne ode nema novog Texa LOL LOL LOL Mister No komotno može novi, Tex kolor gigant još malo pa može i on...
Renky
#214 Posted : 27. travnja 2015. 14:42:55(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Forumi su jaaako nezgodna stvarDoh
Garfield
#215 Posted : 27. travnja 2015. 18:17:20(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Fiju wrote:
Mene cudi kako Garfield nije predlozio da uvijek kupujes cijelu turu. Svih osam komada -> prihvatljiv trosak postarine BigGrin


Upravo ovo :) Ono ne moras razmisljati sta izlazi u sljedecoj turi, jer svakako sve uzimas :)
CheddarBob
#216 Posted : 27. travnja 2015. 18:49:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Orko wrote:
Treba stavit da nema nove ture određenog stripa dok se prethodna ne rasproda Flapper Flapper Flapper evo Tex Deadwood još ima 6kom na skladištu, dok to ne ode nema novog Texa LOL LOL LOL


Prema tome Tex #66 nije ni smio izaći s obzirom na to da #65 još nije rasprodan! Bored
SZOCK
Orko
#217 Posted : 27. travnja 2015. 20:27:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 32
Man
Location: Gradec
CheddarBob wrote:
Orko wrote:
Treba stavit da nema nove ture određenog stripa dok se prethodna ne rasproda Flapper Flapper Flapper evo Tex Deadwood još ima 6kom na skladištu, dok to ne ode nema novog Texa LOL LOL LOL


Prema tome Tex #66 nije ni smio izaći s obzirom na to da #65 još nije rasprodan! Bored


Odmah povući iz prodaje #66, dok ne ode ovo od prije LOL LOL LOL

Sad malo ozbiljno... ovaj najavljeni plan za kraj veljače, nešto malo se odužio na travanj, ništa strašno, je ispunjen poprilično dobro, nešto još fali, ali bilo je i iznenadnih izdanja pa je to tu negdje... bilo bi lijepo znati što je sve u planu za narednih 2-3 ture... da se lova pripremi, a kad će točno što izać tjedan/mjesec gore-dolje nije bitno, glavno da ide!
Dado R.
#218 Posted : 27. travnja 2015. 20:28:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
CheddarBob wrote:
Orko wrote:
Treba stavit da nema nove ture određenog stripa dok se prethodna ne rasproda Flapper Flapper Flapper evo Tex Deadwood još ima 6kom na skladištu, dok to ne ode nema novog Texa LOL LOL LOL


Prema tome Tex #66 nije ni smio izaći s obzirom na to da #65 još nije rasprodan! Bored


Da smo se vodili tom logikom ni Tex 20 jos nebi izasao, broj 19 nije rasprodan. Smile BigGrin
Dado R.
#219 Posted : 27. travnja 2015. 20:33:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Orko wrote:

Sad malo ozbiljno... ovaj najavljeni plan za kraj veljače, nešto malo se odužio na travanj, ništa strašno, je ispunjen poprilično dobro, nešto još fali, ali bilo je i iznenadnih izdanja pa je to tu negdje... bilo bi lijepo znati što je sve u planu za narednih 2-3 ture... da se lova pripremi, a kad će točno što izać tjedan/mjesec gore-dolje nije bitno, glavno da ide!

Zato mi uvijek napisemo da je plan okvirni i da moze doci do promjena iz objektivnih razloga. Kao da smo jednom objavili nesto vise nego smo najavili.
Uvjek je bilo (i bit ce) iznenadjenja, stoga uz malo strpljenja svi ce biti zadovoljni... Ili skoro svi. BigGrin BigGrin
Users browsing this topic
Guest
11 Pages«<91011
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,132 seconds.