Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

11 Pages«<23456>»
Plan: Kraj studenog-kraj veljače
Dado A.
#61 Posted : 24. prosinca 2014. 3:09:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Orko wrote:
OhMyGod opasan početak...bit će ta 2015. zanimljiva godina izgleda BigGrin


U to mozes biti siguran...Cool
King Warrior
#62 Posted : 24. prosinca 2014. 9:05:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Zagi Love
Napokon i jedan Tex vrijedan paznje. Flapper Na Fonta se cekalo.
bubo
#63 Posted : 24. prosinca 2014. 9:21:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado A. wrote:
A sto se sljedece ture tice, evo sto ide u njoj:

Zagor 25-26
Dylan Dog 19-20
Tex 66 (Boselli / Font) (izvorni brojevi 593-595)
MNo 68 (Mignacco / Bignotti) (Leteci tigrovi)
MM 68 (Medda, Serra & Vigna / D. Bastianoni) (107 BIS)
SB 10 (MM)


Hmm... Sad kad bacim pogled na sve ove naslove, imam osjecaj da ce ovo biti tura s najvise stranica u povijesti Libellusa...

- dva Zagora - cca. 600 str.
- dva DD-a - cca. 600 str.
- Tex 66 - cca. 330 str.
- MNo 68 - cca. 350 str.
- MM 68 - cca. 190 str.
- SB MM - cca. 100 str.

Ukupno: cca. 2170 stranica...

A medju njima je i nekoliko naslova koji dosad nikad nisu bili objavljeni na ovim prostorima...

No da ne duljim bezveze, jos samo informacija da ce sve navedeno u prodaji biti u sijecnju.Smile


Love Love Love Love Love
Jerry Krause
#64 Posted : 24. prosinca 2014. 16:42:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado A. wrote:
A sto se sljedece ture tice, evo sto ide u njoj:

SB 10 (MM)


Čitam ovo i valjda podsvjesno pročitah SB 10 NN i sav sretan uskliknem: Yes! A onda hladan tuš.Mad

Ajde Dado, iščekujem ovaj SB nestrpljivije od Orbitalnih ratova.
kasper
#65 Posted : 24. prosinca 2014. 16:51:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
bogami ovo je dobar plan
Dado A.
#66 Posted : 24. prosinca 2014. 17:20:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Dado A. wrote:
A sto se sljedece ture tice, evo sto ide u njoj:

SB 10 (MM)


Čitam ovo i valjda podsvjesno pročitah SB 10 NN i sav sretan uskliknem: Yes! A onda hladan tuš.Mad

Ajde Dado, iščekujem ovaj SB nestrpljivije od Orbitalnih ratova.


A cuj, znas kako je... Kad smo vidjeli da si neozbiljan s okladama i obecanjima, te da se vadis na jadnog Nisliju kad izgubis pice ili dva, prestali smo te ozbiljno shvacati. Evo, pogledaj Senku... Covjek obeca bocu Cachaçe (i cak je vec stavi na led) ako spojimo dvije sljedece knjige NN-a kako bi rijesili rat s orbitalnim postajama u jednoj turi i sto mi napravimo?... Naravno, malcice korigiramo postojeci plan, sto u prijevodu znaci da cemo uredno objaviti te dvije knjige zajedno jer znamo da je Senka covjek od rijeci! Eto, da si i ti lijepo rijesio svoju okladu kako si bio obecao SB NN bi davno bio izasao...BigGrin BigGrin BigGrin

Okej, salu na stranu, NN SB ide uskoro, a zbog cega jos nije vani postoji itekako dobar razlog o kojem cemo vise kad ga budemo najavljivali.Cool

Premda, sad kad vidimo da ga zeljno iscekujes mozda ga ipak jos malcice prolongiramo... Jebiga, ipak si ti neozbiljan... Ali mora se priznati da imas i srece! Naime, izlazak tog SB-a nas dvojica iscekujemo puno duze i puno vise od tebe tako da ne mozemo ici protiv sebe...BigGrin BigGrin BigGrin

P.S. Nemoj se mrstiti. Od toga ti ostaju bore na licu.Cool
P.P.S. Hladan tus se moze rijesiti na nacin da se prije tusiranja upali bojler (ako imas protocni bojler onda se samo bolje koncentriraj prilikom otvaranja vode: naime, topla voda ti je na suprotnoj strani).Cool Smile
Dado A.
#67 Posted : 24. prosinca 2014. 17:21:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
kasper wrote:
bogami ovo je dobar plan


Cool
Garfield
#68 Posted : 24. prosinca 2014. 17:26:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Pa eto ...

Ocekivali smo vise ... Flapper
Dado A.
#69 Posted : 24. prosinca 2014. 17:29:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Garfield wrote:
Pa eto ...

Ocekivali smo vise ... Flapper


I mi.Cool
Garfield
#70 Posted : 24. prosinca 2014. 20:51:48(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Kako ste krenuli jedva da cete stici oko 100 knjiga izdati u 2015 godini, a kakav vam je porast iz godine u godinu strah me pomisliti sta donosi buducnost Drool
Jerry Krause
#71 Posted : 24. prosinca 2014. 21:51:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Dado A. wrote:
A sto se sljedece ture tice, evo sto ide u njoj:

SB 10 (MM)


Čitam ovo i valjda podsvjesno pročitah SB 10 NN i sav sretan uskliknem: Yes! A onda hladan tuš.Mad

Ajde Dado, iščekujem ovaj SB nestrpljivije od Orbitalnih ratova.


A cuj, znas kako je... Kad smo vidjeli da si neozbiljan s okladama i obecanjima, te da se vadis na jadnog Nisliju kad izgubis pice ili dva, prestali smo te ozbiljno shvacati. Evo, pogledaj Senku... Covjek obeca bocu Cachaçe (i cak je vec stavi na led) ako spojimo dvije sljedece knjige NN-a kako bi rijesili rat s orbitalnim postajama u jednoj turi i sto mi napravimo?... Naravno, malcice korigiramo postojeci plan, sto u prijevodu znaci da cemo uredno objaviti te dvije knjige zajedno jer znamo da je Senka covjek od rijeci! Eto, da si i ti lijepo rijesio svoju okladu kako si bio obecao SB NN bi davno bio izasao...BigGrin BigGrin BigGrin

Okej, salu na stranu, NN SB ide uskoro, a zbog cega jos nije vani postoji itekako dobar razlog o kojem cemo vise kad ga budemo najavljivali.Cool

Premda, sad kad vidimo da ga zeljno iscekujes mozda ga ipak jos malcice prolongiramo... Jebiga, ipak si ti neozbiljan... Ali mora se priznati da imas i srece! Naime, izlazak tog SB-a nas dvojica iscekujemo puno duze i puno vise od tebe tako da ne mozemo ici protiv sebe...BigGrin BigGrin BigGrin

P.S. Nemoj se mrstiti. Od toga ti ostaju bore na licu.Cool
P.P.S. Hladan tus se moze rijesiti na nacin da se prije tusiranja upali bojler (ako imas protocni bojler onda se samo bolje koncentriraj prilikom otvaranja vode: naime, topla voda ti je na suprotnoj strani).Cool Smile

Ja svoje oklade uredno plaćam. Pošteno si dobio 10:9 i rekli smo to za sljedeći Mafest zapiti. A sad ne znam šta će uraditi Tex od Niš, ali ja ću od dragosti to uraditi. Još kad si sad najavio čitave Orbitalne ratove u kompletu još mi milije...BigGrin

Btw, nisi ni ti neki autoritet. Sjeti se najave za SB NN koja je bila prije... čekaj da se sjetim Confused ... aha... prije 2.5 godine.Flapper
Dado A.
#72 Posted : 24. prosinca 2014. 22:49:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Dado A. wrote:
A sto se sljedece ture tice, evo sto ide u njoj:

SB 10 (MM)


Čitam ovo i valjda podsvjesno pročitah SB 10 NN i sav sretan uskliknem: Yes! A onda hladan tuš.Mad

Ajde Dado, iščekujem ovaj SB nestrpljivije od Orbitalnih ratova.


A cuj, znas kako je... Kad smo vidjeli da si neozbiljan s okladama i obecanjima, te da se vadis na jadnog Nisliju kad izgubis pice ili dva, prestali smo te ozbiljno shvacati. Evo, pogledaj Senku... Covjek obeca bocu Cachaçe (i cak je vec stavi na led) ako spojimo dvije sljedece knjige NN-a kako bi rijesili rat s orbitalnim postajama u jednoj turi i sto mi napravimo?... Naravno, malcice korigiramo postojeci plan, sto u prijevodu znaci da cemo uredno objaviti te dvije knjige zajedno jer znamo da je Senka covjek od rijeci! Eto, da si i ti lijepo rijesio svoju okladu kako si bio obecao SB NN bi davno bio izasao...BigGrin BigGrin BigGrin

Okej, salu na stranu, NN SB ide uskoro, a zbog cega jos nije vani postoji itekako dobar razlog o kojem cemo vise kad ga budemo najavljivali.Cool

Premda, sad kad vidimo da ga zeljno iscekujes mozda ga ipak jos malcice prolongiramo... Jebiga, ipak si ti neozbiljan... Ali mora se priznati da imas i srece! Naime, izlazak tog SB-a nas dvojica iscekujemo puno duze i puno vise od tebe tako da ne mozemo ici protiv sebe...BigGrin BigGrin BigGrin

P.S. Nemoj se mrstiti. Od toga ti ostaju bore na licu.Cool
P.P.S. Hladan tus se moze rijesiti na nacin da se prije tusiranja upali bojler (ako imas protocni bojler onda se samo bolje koncentriraj prilikom otvaranja vode: naime, topla voda ti je na suprotnoj strani).Cool Smile

Ja svoje oklade uredno plaćam. Pošteno si dobio 10:9 i rekli smo to za sljedeći Mafest zapiti. A sad ne znam šta će uraditi Tex od Niš, ali ja ću od dragosti to uraditi. Još kad si sad najavio čitave Orbitalne ratove u kompletu još mi milije...BigGrin

Btw, nisi ni ti neki autoritet. Sjeti se najave za SB NN koja je bila prije... čekaj da se sjetim Confused ... aha... prije 2.5 godine.Flapper


Pa zar sam ja ikad rekao da sam autoritet? Pih... Ma kakav autoritet... Ja sam ti kurac, a ne autoritet...BigGrin BigGrin BigGrin

No dobro, pricat cemo o svemu kad dodje vrijeme za to.Cool
Dado A.
#73 Posted : 24. prosinca 2014. 22:51:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Garfield wrote:
Kako ste krenuli jedva da cete stici oko 100 knjiga izdati u 2015 godini, a kakav vam je porast iz godine u godinu strah me pomisliti sta donosi buducnost Drool


Sto donosi buducnost? Cuj, evo recimo Dado R. mora na boxing day u Banglades na megdan jednome junaku...LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#74 Posted : 25. prosinca 2014. 1:22:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Garfield wrote:
Kako ste krenuli jedva da cete stici oko 100 knjiga izdati u 2015 godini, a kakav vam je porast iz godine u godinu strah me pomisliti sta donosi buducnost Drool


Sto donosi buducnost? Cuj, evo recimo Dado R. mora na boxing day u Banglades na megdan jednome junaku...LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Katastorfa, zadnji put sam igrao kvalifikacije u Butanu, pola opreme se pogubilo dok sam dosao do tamo. Jedva skupili jedanaest pari kopacki, naravno razlicitih brojeva.
dcopic
#75 Posted : 25. prosinca 2014. 8:53:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Dado A. wrote:
Orko wrote:
OhMyGod opasan početak...bit će ta 2015. zanimljiva godina izgleda BigGrin


U to mozes biti siguran...Cool



Cool
budo
#76 Posted : 29. prosinca 2014. 20:14:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 177
Man
Location: Zagreb
Ova Bozicna tura je vec procitana, moze sljedeca sto brze

Najava je odlicna, opet 7 komada za mene

Do tada bih trebao rijesiti zaostake sa Interlibera, pa da ne cekamo dugo

Sretan Bozic svima i sve najbolje u 2015, posebno najdrazem Libellusu (pa ce i meni biti vjerojatno ljepse)
Dado R.
#77 Posted : 30. prosinca 2014. 0:34:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
budo wrote:
Ova Bozicna tura je vec procitana, moze sljedeca sto brze

Najava je odlicna, opet 7 komada za mene

Do tada bih trebao rijesiti zaostake sa Interlibera, pa da ne cekamo dugo

Sretan Bozic svima i sve najbolje u 2015, posebno najdrazem Libellusu (pa ce i meni biti vjerojatno ljepse)


Hvala, takodjer sve najbolje! Smile Smile
Tex Willer
#78 Posted : 30. prosinca 2014. 2:55:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
@Dado A.

Mrk, naravno da cu da platim opkladu, ali prvo da proverim da li sam je izgubio, da lepo sve prebrojim sta je izaslo za ovu i proslu godinuFlapper
A i da je nisam izgubio opet ne dolazi u pitanje pijanka, vazno je da se pije, razlozi nisu bitni, jebes razlogeBigGrin

@Dado A. & Dado R. & svi ostali na forumu - srecni vam praznici za koje sam zakasnio sa cestitkom (katolicki) i oni koji dolaze (NG, pravoslavni Bozic, Dan zeleznicara Srbije, Dan borbe protiv antialkoholicara i sve cega ne mogu da se setim ovako na brzinu)BigGrin

BTW. nista nisam ukapirao kojih jos 21 Tex Koloraca (obzirom da se znaju prvih 14 i jos 15 odabranih) ulazi u onih 50? Prvi koji su ispod crte posle onih 15 ili se jos uvek ceka da vas dvojica izaberete ostatak?
kojot
#79 Posted : 30. prosinca 2014. 7:31:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.8.2011.(UTC)
Posts: 56
Man
Location: Switzerland
King Warrior wrote:
Zagi Love
Napokon i jedan Tex vrijedan paznje. Flapper Na Fonta se cekalo.


Svaki Tex je vrijedan paznje!!!Smile
Dado R.
#80 Posted : 30. prosinca 2014. 11:49:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
kojot wrote:
King Warrior wrote:
Zagi Love
Napokon i jedan Tex vrijedan paznje. Flapper Na Fonta se cekalo.


Svaki Tex je vrijedan paznje!!!Smile

Tako je, reci mu, da ne moram ja...BigGrin
Users browsing this topic
Guest
11 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,158 seconds.