Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages123>»
Tex kolor biblioteka - The best of - Komentari
Dado R.
#1 Posted : 2. prosinca 2014. 0:03:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ovdje mozete ostaviti sva pitanja i komentare vezano za glasovanje...Smile
Dado R.
#2 Posted : 2. prosinca 2014. 0:13:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Sta je ovo, 10 minuta vec postoji topic a Tex nije jos postavio svoje najbolje epizode...OhMyGod BigGrin LOL
Prije nekoliko dana se pjeni, kad ce iznenadjenje, kad ce, a sad ne zna ni koje epizode su mu najbolje.Flapper
Leleboske kakvih sve samoprozvanih Texofila ima...BigGrin BigGrin BigGrin
Renky
#3 Posted : 2. prosinca 2014. 0:18:28(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love
Tex Willer
#4 Posted : 2. prosinca 2014. 0:19:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Sta je ovo, 10 minuta vec postoji topic a Tex nije jos postavio svoje najbolje epizode...OhMyGod BigGrin LOL
Prije nekoliko dana se pjeni, kad ce iznenadjenje, kad ce, a sad ne zna ni koje epizode su mu najbolje.Flapper
Leleboske kakvih sve samoprozvanih Texofila ima...BigGrin BigGrin BigGrin


Sto puta sam ti reko da je kod Texa sve Best OffMad Nema osrednjih, losih, sve je Best OffFlapper

EDIT : Dobro, mozda i legne neka ideja, samo moram da se usaglasim s Carsonom da uvecamo sanse svojim favoritimaBigGrin
Racunate li one VG kao objavljene? Ne verujem da nas ima mnogo koji uopste i znaju za tih 6 brojeva?
Dado R.
#5 Posted : 2. prosinca 2014. 0:26:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:
Sta je ovo, 10 minuta vec postoji topic a Tex nije jos postavio svoje najbolje epizode...OhMyGod BigGrin LOL
Prije nekoliko dana se pjeni, kad ce iznenadjenje, kad ce, a sad ne zna ni koje epizode su mu najbolje.Flapper
Leleboske kakvih sve samoprozvanih Texofila ima...BigGrin BigGrin BigGrin


Sto puta sam ti reko da je kod Texa sve Best OffMad Nema osrednjih, losih, sve je Best OffFlapper

To je samo mazanje ociju javnosti. I medju najboljima uvijek ima neka koja je vrh a druga malo manje.
Ne mozes reci za Kilimandžaro da je s 5895 m visine nekakav brezuljak ili osrednja planina, vec planincurina, ali zna se da je Mount Everest broj jedan.
No kad ne znas nabrojati najbolje epizode svakakvi izgovori ti padnu napamet...BigGrin
Dado R.
#6 Posted : 2. prosinca 2014. 0:27:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin
Tex Willer
#7 Posted : 2. prosinca 2014. 0:28:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin


Njemu zabrani glasanje.

EDIT : Bez zajebancije, ako neko ne kupuje Texa nemoj ni da glasa i da kvari onima koji uzivaju u svakoj epizodi.
Ja cu da se javim sa predlozima kad se podsetim svega sto bi moglo slucajno da mi promakne, tako da ce to mozda i da potraje, malo je 15 komadaSmile
Dado R.
#8 Posted : 2. prosinca 2014. 0:31:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin


Njemu zabrani glasanje.

On ce se sam diskvalificirati, nece uspjeti nabrojati 15 a da negdje ne prepisuje...BigGrin Flapper
Tex Willer
#9 Posted : 2. prosinca 2014. 0:34:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

On ce se sam diskvalificirati, nece uspjeti nabrojati 15 a da negdje ne prepisuje...BigGrin Flapper


Meni je 15 premaloBigGrin Ja bih sve odmah ako vec ne moze juceBigGrin BigGrin BigGrin
Renky
#10 Posted : 2. prosinca 2014. 0:41:57(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Dado R. wrote:
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin


Ma ne pamtim ja naslove ali recimo mogu izabrati 15 najboljih po sadržaju...

Npr. onu di oni iđu i jašu i iđu i jašu.


Tih 15 mi je možda stvarno među najboljima. Možda ima još koja al' se nemerne sad sitit.Flapper
Dado R.
#11 Posted : 2. prosinca 2014. 1:55:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Renky wrote:
Dado R. wrote:
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin


Ma ne pamtim ja naslove ali recimo mogu izabrati 15 najboljih po sadržaju...

Npr. onu di oni iđu i jašu i iđu i jašu.


Tih 15 mi je možda stvarno među najboljima. Možda ima još koja al' se nemerne sad sitit.Flapper

Drzi se ti Zagora, nije Tex za tebe! BigGrin
Tex Willer
#12 Posted : 2. prosinca 2014. 3:35:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Nekoliko pitanja :

1.) Mislim da bi bilo fer da postavite svoje planove za preostale epizode u tih 50 komada koje ste ionako planirali bez obzira na ovo glasanje. Ne bih da glasam npr. za Veliku intrigu koja ce svejedno da izadje. To je onda propao glas. Evo dva su vec najavljena kao 13 i 14, pominjana je Carsonova proslost i bas Velika intriga, zasto onda glasati za njih. Cak sam protiv Carsonove proslosti jer je ipak imamo u LU izdanju koje nije kasapljeno. Bolje nesto neobjavljeno umesto toga da se brze popune rupe.

2.) Mislim da bi trebalo ozbiljno razmotriti kvalitetno izdanje onoga sto je VG svojevremeno izbacio a uz to i prekinuto je izlazenje Texa sa "Nastavice se", sto naravno nije bio slucaj. U Srbiji ne znam nikog osim mene da ima komplet VG, Srbi su se aktivirali tek pojavom VC.

3.) Epizode kasapljene u ZS takodje treba izbeci jer one i tako idu kad se ispucaju neobjavljene, zar ne?

4.) Ko uslika sa datumom kolekciju Texa, kompletnu Libellusovu sapropratnim izdanjima, glasove mu racunati duplo. MozeFlapper

5.) Postoji i dzumbus kod SD, gde se neke epizode nastavljaju ili pocinju u brojevima koji su daleko jedni od drugih a mislim da neke i nemaju kraj. Pogledacu to u ovom roku i javicu o cemu se radi.

Ma jos dosta gluposti je napravljeno u izdavanju Texa do pojave Libellusa. Treba iskoristiti priliku da se te stvari isprave. A znam da ce to i tebi odgovarati obzirom da si zaludjenik kao i jaBigGrin BigGrin BigGrin
Ovo je tek pocetak, ocekujem da cu da davim jos dosta a moracu dobro da razmislim o svojim glasovima.

Fiju
#13 Posted : 2. prosinca 2014. 9:01:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Nije eksplicitno spomenuto, ali pretpostavljam da u obzir za glasanje dolazi samo regularna serija? BigGrin
King Warrior
#14 Posted : 2. prosinca 2014. 9:02:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Svaka cast za ovaj potez!
I mene interesuje koje su to odlicne epizode, nije moguce da ih nema najmanje 15 koje su bolje od Carsonove proslosti.
Po mom misljenju Tornado i Kanadski pobunjenici su za klasu bolje.
Hajde, momci, dajte svoje liste. Nadam se da ima onih (osim naseg Texa) koji su u stanju da nabroje petnaest epizoda (Karsona ne racunam, on ce ionako od Texa prepisati Laugh ).
Dado A.
#15 Posted : 2. prosinca 2014. 10:04:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Nekoliko pitanja :

1.) Mislim da bi bilo fer da postavite svoje planove za preostale epizode u tih 50 komada koje ste ionako planirali bez obzira na ovo glasanje. Ne bih da glasam npr. za Veliku intrigu koja ce svejedno da izadje. To je onda propao glas. Evo dva su vec najavljena kao 13 i 14, pominjana je Carsonova proslost i bas Velika intriga, zasto onda glasati za njih. Cak sam protiv Carsonove proslosti jer je ipak imamo u LU izdanju koje nije kasapljeno. Bolje nesto neobjavljeno umesto toga da se brze popune rupe.

2.) Mislim da bi trebalo ozbiljno razmotriti kvalitetno izdanje onoga sto je VG svojevremeno izbacio a uz to i prekinuto je izlazenje Texa sa "Nastavice se", sto naravno nije bio slucaj. U Srbiji ne znam nikog osim mene da ima komplet VG, Srbi su se aktivirali tek pojavom VC.

3.) Epizode kasapljene u ZS takodje treba izbeci jer one i tako idu kad se ispucaju neobjavljene, zar ne?

4.) Ko uslika sa datumom kolekciju Texa, kompletnu Libellusovu sapropratnim izdanjima, glasove mu racunati duplo. MozeFlapper

5.) Postoji i dzumbus kod SD, gde se neke epizode nastavljaju ili pocinju u brojevima koji su daleko jedni od drugih a mislim da neke i nemaju kraj. Pogledacu to u ovom roku i javicu o cemu se radi.

Ma jos dosta gluposti je napravljeno u izdavanju Texa do pojave Libellusa. Treba iskoristiti priliku da se te stvari isprave. A znam da ce to i tebi odgovarati obzirom da si zaludjenik kao i jaBigGrin BigGrin BigGrin
Ovo je tek pocetak, ocekujem da cu da davim jos dosta a moracu dobro da razmislim o svojim glasovima.



Nevjerojatan si... I najjednostavniju stvar si uspio zakomplicirati, tj. pokusao si je zakomplicirati.OhMyGod Baseball LOL

Dakle, ovdje nije rijec o tome je li nesto iskasapljeno ili ne; je li negdje pisalo da ce se nastaviti ili ne; je li to negdje objavio AB, CD, EF, XY ili VG; jesmo li mi to svakako misli objaviti ili ne itd... Ovdje je rijec o 15 najboljih epizoda po misljenju bilo kojeg ljubitelja Texa koje bi taj neki ljubitelj htio vidjeti u boji unutar nase Texove kolorne biblioteke.

I to je to. Ne moze jednostavnije.

Dakle, nema veze gdje ju je taj ljubitelj procitao vec je jedina bitna stvar je li ta epizoda njemu upada u njegov Top 15 ili ne.

A sto se iskasapljenih/vec objavljenih/neobjavljenih/ovakvih/onakvih epizoda tice - zaboravi na to. Naime, u ovom trenutku to je potpuno irelevantno jer mi cemo ionako objaviti apsolutno sve od Texa i to smo ponovili mali milijun puta dosad.

Dakle, ne kompliciraj nego napisi svoj popis od 15 najboljih epizoda.Smile Cool
budo
#16 Posted : 2. prosinca 2014. 10:06:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 177
Man
Location: Zagreb
Može, može, svaka čast za glasanje, nije eurovizija ali je Texovizija Smile Smile

Zbog uvjeta da se mora navesti i raniji izdavač i broj, morat ću gledat popise jednu večer pa se oglasiti

A Texu iz Niša bi bolje odgovaralo indijansko ime s obzirom kada piše postove, pravi je noćni orao Smile
Dado A.
#17 Posted : 2. prosinca 2014. 10:06:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
Fiju wrote:
Nije eksplicitno spomenuto, ali pretpostavljam da u obzir za glasanje dolazi samo regularna serija? BigGrin


Tako je.Smile
Dado A.
#18 Posted : 2. prosinca 2014. 10:10:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
budo wrote:
A Texu iz Niša bi bolje odgovaralo indijansko ime s obzirom kada piše postove, pravi je noćni orao Smile


A ne, ne... Pravo ime za njega je “Komplicirana Squaw Kojoj Je Dosadno”.
Renky
#19 Posted : 2. prosinca 2014. 11:31:37(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Nek' jednon nisan ja krivFlapper LOL
kasper
#20 Posted : 2. prosinca 2014. 11:56:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vraticu se na ovo, samo da prenesem rang listu sa s.com. prilicno dobro poredjano ako se mene pita

takodje zamolio bih sve da glasaju za Karsonovu proslost ako smatraju da treba, da ne bude drugi ce glasati za nju a ja cu za neke druge moje kandidate i slicno. ovaj strip treba izdati sto pre


1. Carsonova prošlost TX SD 38/40 78 8499 94%
2. Sedmorica ubojica TX LU 95-97 37 5022 93%
3. Čitači tragova TX SD 47/49 28 4255 92%
4. Obećana zemlja TX ZS 261/266 12 4050 91%
5. Čejen Klub TX ZS 898/900 31 4546 90%
6. U zemlji plemena Uta TX LU 54/57 44 5993 90%
7. Ratni požar TX ZS 937/939 26 5200 90%
8. Nepobjedivi TX LU 70/72 37 5076 90%
9. Ponos Navajoa TX SD 15/18 39 4589 89%
10. Crni Tigar TX SD 13/15 55 7189 88%
Users browsing this topic
Guest
9 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,132 seconds.