Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages<1234>»
Tex kolor biblioteka - The best of - Komentari
kasper
#21 Posted : 2. prosinca 2014. 11:57:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Kazna za oholog pukovnika vam je odlican izbor, sto ne mogu reci za Pakao u Robert-Sitiju. mozda ste mogli kasnije sa tom epizodom
Tex Willer
#22 Posted : 2. prosinca 2014. 12:23:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:


Dakle, ne kompliciraj nego napisi svoj popis od 15 najboljih epizoda.Smile Cool


Ma bi ja, al ne mogu. Kako samo 15 da izdvojim, mnogo vise njih su mi top. Probacu nesto, samo ovo je za prave ljubitelje Texa, ajde zagrizene, neuracunljive, kako hoces, jako, jako zajebano.
Nije ovo Nathan pa da se pitas kako da dopunis spisak od 3 dobre epizode do Top 15LOL LOL LOL Flapper
Dado A.
#23 Posted : 2. prosinca 2014. 12:28:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
kasper wrote:
Kazna za oholog pukovnika vam je odlican izbor, sto ne mogu reci za Pakao u Robert-Sitiju. mozda ste mogli kasnije sa tom epizodom


Sve je to subjektivno... I zato smo i dali mogucnost vama stripofilima da demokratski odaberete 15 komada po svome gustu. Mislim da s nase strane ne moze korektnije.Cool

P.S. Netko voli guzate, netko sisate, netko mrsave, netko plave, netko crne, netko smedje, netko mrzi i samog sebe, netko rano rani i pod drugim jamu kopa dok je zec u sumi bez raznja koji pjeva i zlo ne misli... Ukratko: ne postoji nista oko cega cemo se svi sloziti (osim toga da je nas Tex iz Nis Komplicirana Squaw Kojoj Je Dosadno).BigGrin BigGrin BigGrin
Dado A.
#24 Posted : 2. prosinca 2014. 12:30:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Dakle, ne kompliciraj nego napisi svoj popis od 15 najboljih epizoda.Smile Cool


Ma bi ja, al ne mogu.


Nisi nikad u zivotu procitao ni jednu jedinu Texovu pricu? Aha, okej, nisam znao... U redu, razumijem.

Gle, nista, probaj onda procitati nekih 15 epizoda u sljedecih 14 dana pa napisi te. Uzmi one krace, da stignes.Flapper BigGrin LOL LOL LOL
Tex Willer
#25 Posted : 2. prosinca 2014. 12:35:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
kasper wrote:
Kazna za oholog pukovnika vam je odlican izbor, sto ne mogu reci za Pakao u Robert-Sitiju. mozda ste mogli kasnije sa tom epizodom


Sve je to subjektivno... I zato smo i dali mogucnost vama stripofilima da demokratski odaberete 15 komada po svome gustu. Mislim da s nase strane ne moze korektnije.Cool

P.S. Netko voli guzate, netko sisate, netko mrsave, netko plave, netko crne, netko smedje, netko mrzi i samog sebe, netko rano rani i pod drugim jamu kopa dok je zec u sumi bez raznja koji pjeva i zlo ne misli... Ukratko: ne postoji nista oko cega cemo se svi sloziti (osim toga da je nas Tex iz Nis Komplicirana Squaw Kojoj Je Dosadno).BigGrin BigGrin BigGrin


Nisam ja reko da je nekorektno baksuze jedan a jos manje mi je dosadno, obaveza koliko hoces. Ali ne mogu da se nateram da ne razmisljam na nacin kako sto pre videti epizode koje i nisu mozda najbolje ako najbolje vec imam u nekom drugom izdanju. Ali cu da ispunim svoju gradjansku duznost i glasacuFlapper Ali tek kad bas dobro promislim i podsetim se nekih epizoda koje mi trenutno mozda i ne padaju na pametCool
Tex Willer
#26 Posted : 2. prosinca 2014. 12:37:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Dakle, ne kompliciraj nego napisi svoj popis od 15 najboljih epizoda.Smile Cool


Ma bi ja, al ne mogu.


Nisi nikad u zivotu procitao ni jednu jedinu Texovu pricu? Aha, okej, nisam znao... U redu, razumijem.

Gle, nista, probaj onda procitati nekih 15 epizoda u sljedecih 14 dana pa napisi te. Uzmi one krace, da stignes.Flapper BigGrin LOL LOL LOL


Ove uvrede se mogu sprati samo ogromnom kolicinom pivaBigGrin Naucio me je Mladen odavno da ne reagujem na provokacije vas dvojiceFlapper
Renky
#27 Posted : 2. prosinca 2014. 12:38:09(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Tex Willer wrote:
Ali ne mogu da se nateram da ne razmisljam


Ma znamo, znamo... ali viruj mi, ne boli.LOL LOL LOL Flapper
Dado A.
#28 Posted : 2. prosinca 2014. 12:43:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Dakle, ne kompliciraj nego napisi svoj popis od 15 najboljih epizoda.Smile Cool


Ma bi ja, al ne mogu.


Nisi nikad u zivotu procitao ni jednu jedinu Texovu pricu? Aha, okej, nisam znao... U redu, razumijem.

Gle, nista, probaj onda procitati nekih 15 epizoda u sljedecih 14 dana pa napisi te. Uzmi one krace, da stignes.Flapper BigGrin LOL LOL LOL


Ove uvrede se mogu sprati samo ogromnom kolicinom pivaBigGrin Naucio me je Mladen odavno da ne reagujem na provokacije vas dvojiceFlapper


LOL LOL LOL BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL Cool
Dado A.
#29 Posted : 2. prosinca 2014. 12:43:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
Renky wrote:
Tex Willer wrote:
Ali ne mogu da se nateram da ne razmisljam


Ma znamo, znamo... ali viruj mi, ne boli.LOL LOL LOL Flapper


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#30 Posted : 2. prosinca 2014. 13:21:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
King Warrior wrote:

Hajde, momci, dajte svoje liste. Nadam se da ima onih (osim naseg Texa) koji su u stanju da nabroje petnaest epizoda (Karsona ne racunam, on ce ionako od Texa prepisati Laugh ).

BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#31 Posted : 2. prosinca 2014. 13:26:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
budo wrote:
A Texu iz Niša bi bolje odgovaralo indijansko ime s obzirom kada piše postove, pravi je noćni orao Smile


A ne, ne... Pravo ime za njega je “Komplicirana Squaw Kojoj Je Dosadno”.


Mozda za njega treba izdavati neke stripove ili knjige o Indijankama s receptima indijanskih kolaca i slicno, s obzirom da ga Tex ne zanima...BigGrin
Dado R.
#32 Posted : 2. prosinca 2014. 13:28:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Renky wrote:
Tex Willer wrote:
Ali ne mogu da se nateram da ne razmisljam


Ma znamo, znamo... ali viruj mi, ne boli.LOL LOL LOL Flapper


LOL LOL LOL BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL
Dado R.
#33 Posted : 2. prosinca 2014. 13:28:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Renky wrote:
Tex Willer wrote:
Ali ne mogu da se nateram da ne razmisljam


Ma znamo, znamo... ali viruj mi, ne boli.LOL LOL LOL Flapper


LOL LOL LOL BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL
Dado A.
#34 Posted : 2. prosinca 2014. 13:52:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
Prvi glasovi su vec stigli: Fiju i darkwoodaxe svaka cast!SmileThumpUp
kasper
#35 Posted : 2. prosinca 2014. 14:10:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
dade, ljubim vas na ovom Love
Fiju
#36 Posted : 2. prosinca 2014. 14:12:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Naravno, bilo je bitno medju prvima glasati kako bi se izbjegle nekakve optuzbe za prepisivanje koje su pocele padati i prije prvih glasova BigGrin Flapper
rocco21
#37 Posted : 2. prosinca 2014. 15:05:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 70
Location: Makarska
Renky wrote:
Dado R. wrote:
Renky wrote:
Ima li koja neobjavljena šta je crta Victor de la Fuente, Marcello ili FontDrool Love

Za tebe je uspjeh ako nabrojis 15 Texovih prica... Flapper Flapper BigGrin BigGrin


Ma ne pamtim ja naslove ali recimo mogu izabrati 15 najboljih po sadržaju...

Npr. onu di oni iđu i jašu i iđu i jašu.


Tih 15 mi je možda stvarno među najboljima. Možda ima još koja al' se nemerne sad sitit.Flapper


I meni su baš te najbolje!
darkwoodaxe
#38 Posted : 2. prosinca 2014. 15:32:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
mene osobno najviše zanima razdoblje zs 165 - 300 jer su te priče kvalitetne, a preskupe na aukcijama u lošem zs izdanju. libellus c/b priče uopće nisam uzimao u obzir, stavio sam ponešto lu i sd da popis koliko toliko bude nekakav presjek. već je bilo pretrpano da bi razmišljao o četvrtku, kratke priče mi radi cijene nisu omiljene u hc izdanjima i tako se dođe do nekakvog kriterija. dosljedno godinama hrpu priča sam zaboravio :), a čejen klub zaobišao jer poput carsonove prošlosti neće biti preskočen.

Oki
#39 Posted : 2. prosinca 2014. 15:50:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Vjerovali ili ne,al' ja do dana današnjeg još uvijek nisam pročitao Carsonovu prošlost...
Sada sam u nedoumici, dali da je pročitam večeras ili da pričekam kolor izdanje?
kasper
#40 Posted : 2. prosinca 2014. 16:07:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Oki wrote:
Vjerovali ili ne,al' ja do dana današnjeg još uvijek nisam pročitao Carsonovu prošlost...
Sada sam u nedoumici, dali da je pročitam večeras ili da pričekam kolor izdanje?



cekaj kolor izdanje, imas sve razloge za to. ali ako cekas kolor, neces glasati u top 15 za istu, sto je nepravda. i tako sve u krug


+ evo epizoda Velika invazija, IT497, verovatno zasluzuje da udje u kolorku, a sigurno niko nece glasati za istu jer izlazi sledece godine u Ludensu.
Users browsing this topic
Guest (2)
9 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,115 seconds.