Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages«<23456>»
Tex kolor biblioteka - The best of - Komentari
Dado R.
#61 Posted : 3. prosinca 2014. 22:45:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Oki wrote:
Kakva će biti situacija ako u ovaj TOP 15 uđe neka epizoda od samo 112 stranica?
Jel i ona ide samostalno u jednom broju ili bi izašla zajednički s još ponekom kraćom epizodom?

Isla bi naravno samostalno, svaka prica za sebe. Nema razloga da bude s nekom kracom epizodom skupa...
Dado R.
#62 Posted : 3. prosinca 2014. 23:16:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Kit Carson wrote:
Pitanje za D&D (nisu Denis & Denis BigGrin )

Da li ce se nastaviti praksa da nema naslovnica unutra ili ce ih biti?

Nece ih biti nije tako zamisljeno od pocetka. Izdanja ce biti tehnicki identicna kao i prvih 12 brojeva.
Kit Carson
#63 Posted : 4. prosinca 2014. 0:22:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Tex Willer wrote:
Kit Carson wrote:
Pitanje za D&D (nisu Denis & Denis BigGrin )

Da li ce se nastaviti praksa da nema naslovnica unutra ili ce ih biti?


Al priznaj da liceLOL LOL LOL Dado A. mi nekako vuce vise na Marinu onako plav. Cekaj, jel bese plav? Jbt otkad se nismo vidli, zaboravio sam koje je boje kosa covekuLOL LOL LOL
Neka si pridruzio karabin, dosta je nas dvojica za njih trojicuBigGrin
Pa ako gledas kosu ( BigGrin )...ali ako gledas sise.BigGrin BigGrin BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Kit Carson
#64 Posted : 4. prosinca 2014. 0:22:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado R. wrote:
Kit Carson wrote:
Pitanje za D&D (nisu Denis & Denis BigGrin )

Da li ce se nastaviti praksa da nema naslovnica unutra ili ce ih biti?

Nece ih biti nije tako zamisljeno od pocetka. Izdanja ce biti tehnicki identicna kao i prvih 12 brojeva.

Hvala!Angry

Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Tex Willer
#65 Posted : 4. prosinca 2014. 14:19:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dade, evo covek na s.com (Magico Vento) kaze :

"Jel može neko da pita na libellusovom forumu zašto se ne može registrovati? evo već dva dana čekam konfirmacijski mail za registraciju,probao sam sa dva maila ali ne dolazi,provjerio sam i spam sanducic i nema nista?"

Pa vidite ako moze o cemu se radi. Naravno, u vezi glasanja.
Dado R.
#66 Posted : 4. prosinca 2014. 19:26:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dade, evo covek na s.com (Magico Vento) kaze :

"Jel može neko da pita na libellusovom forumu zašto se ne može registrovati? evo već dva dana čekam konfirmacijski mail za registraciju,probao sam sa dva maila ali ne dolazi,provjerio sam i spam sanducic i nema nista?"

Pa vidite ako moze o cemu se radi. Naravno, u vezi glasanja.


Ne znam zasto ali forum nekad ne dopusti registraciju s nekim mailovima poput gmail, yahoo, hotmail i slicno.
Ali nije pravilo, jer nekima prodje nekima ne, i nema striktne zabrane, samo eto nekad nam napravi problem.
Vidio sam da je bilo dosta novih korisnika kojima nije prosla registracija, ali to sam sad ispravio i "manualno" prihvatio njihovu registraciju,
pa svi koji su se pokusali registrirati a nisu dobili povratni mail svejedno bi se sada trebali moci logirati sa svojim podacima.
Pa mozes prenijeti tu informaciju tom covjeku koje te to zamolio... Dakle sad bi trebao normalno moci doci na forum i glasovati.
senokute
#67 Posted : 4. prosinca 2014. 19:52:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.6.2012.(UTC)
Posts: 15
Location: BREMEN
Izglasajte vi te epizode, i malo se potrudite, da nebude svaka druga o nekim apacima, a ja od tog broja 13 skacem na voz, iako iskreno receno sam texa u zadnjih 10-15 godina skroz
ignoriso, dajem mu jos jednu sansuBigGrin
Magico_Vento
#68 Posted : 5. prosinca 2014. 10:28:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.12.2014.(UTC)
Posts: 2
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
Dade, evo covek na s.com (Magico Vento) kaze :

"Jel može neko da pita na libellusovom forumu zašto se ne može registrovati? evo već dva dana čekam konfirmacijski mail za registraciju,probao sam sa dva maila ali ne dolazi,provjerio sam i spam sanducic i nema nista?"

Pa vidite ako moze o cemu se radi. Naravno, u vezi glasanja.


Ne znam zasto ali forum nekad ne dopusti registraciju s nekim mailovima poput gmail, yahoo, hotmail i slicno.
Ali nije pravilo, jer nekima prodje nekima ne, i nema striktne zabrane, samo eto nekad nam napravi problem.
Vidio sam da je bilo dosta novih korisnika kojima nije prosla registracija, ali to sam sad ispravio i "manualno" prihvatio njihovu registraciju,
pa svi koji su se pokusali registrirati a nisu dobili povratni mail svejedno bi se sada trebali moci logirati sa svojim podacima.
Pa mozes prenijeti tu informaciju tom covjeku koje te to zamolio... Dakle sad bi trebao normalno moci doci na forum i glasovati.


E hvala puno,a hvala i Texu što je prenio moj upit Smile
split85
#69 Posted : 5. prosinca 2014. 13:18:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Kad bi se moga znat konačni popis svih 38 knjiga?
Fiju
#70 Posted : 5. prosinca 2014. 14:00:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
E da, a hoce li kolor biblioteka utjecati na redoslijed objavljivanja epizoda u redovnoj c/b biblioteci?

Na primjer, u redovnoj ste planirali ici sa onima koje je Dnevnik najvise iskasapio, nakon sto zavrsite sa neobjavljenim starim epizodama.
Ako glasanjem neke od tih iskasapljenih budu objavljene u koloru, hoce li svejedno biti objavljene i u c/b po planu, ili ce se odgoditi da ne bi doslo do dupliranja u kratkom vremenskom roku?
Dado A.
#71 Posted : 5. prosinca 2014. 14:07:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.686
Location: Makarska
split85 wrote:
Kad bi se moga znat konačni popis svih 38 knjiga?


Kad ga mi objavimo.Smile

Okej, salu na stranu, popis onih 15 koje su odabrali fanovi bit ce poznat 16.12., a brojeve 13 i 14 vec znate tako da ce 29 komada biti definirano vec 16. prosinca. Preostale naslove objavljivat cemo polako, kako nam budu dolazili na red. Dakle, bez ikakve zurbe...Cool
Dado A.
#72 Posted : 5. prosinca 2014. 14:14:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.686
Location: Makarska
Fiju wrote:
E da, a hoce li kolor biblioteka utjecati na redoslijed objavljivanja epizoda u redovnoj c/b biblioteci?

Na primjer, u redovnoj ste planirali ici sa onima koje je Dnevnik najvise iskasapio, nakon sto zavrsite sa neobjavljenim starim epizodama.
Ako glasanjem neke od tih iskasapljenih budu objavljene u koloru, hoce li svejedno biti objavljene i u c/b po planu, ili ce se odgoditi da ne bi doslo do dupliranja u kratkom vremenskom roku?


Gle, plan kada ce ici koja neobjavljena/iskasapljena epizoda je prilicno fleksibilan tako da cemo sigurno paziti na to da se u kratkome vremenskom intervalu ne poduplaju c/b i kolorna verzija, no u konacnici nas je zadatak poznat: objaviti sve!Smile
bubo
#73 Posted : 5. prosinca 2014. 14:15:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado A. wrote:
Fiju wrote:
E da, a hoce li kolor biblioteka utjecati na redoslijed objavljivanja epizoda u redovnoj c/b biblioteci?

Na primjer, u redovnoj ste planirali ici sa onima koje je Dnevnik najvise iskasapio, nakon sto zavrsite sa neobjavljenim starim epizodama.
Ako glasanjem neke od tih iskasapljenih budu objavljene u koloru, hoce li svejedno biti objavljene i u c/b po planu, ili ce se odgoditi da ne bi doslo do dupliranja u kratkom vremenskom roku?


Gle, plan kada ce ici koja neobjavljena/iskasapljena epizoda je prilicno fleksibilan tako da cemo sigurno paziti na to da se u kratkome vremenskom intervalu ne poduplaju c/b i kolorna verzija, no u konacnici nas je zadatak poznat: objaviti sve!Smile


i hrabro kročiti gdje još niko nije zakoračioLOL LOL LOL LOL
Dado A.
#74 Posted : 5. prosinca 2014. 14:18:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.686
Location: Makarska
Bachy, Silver, Nostromo Zarkoff, magnus, viller2, split85 i Magico_Vento: hvala na glasovima!Smile
Dado A.
#75 Posted : 5. prosinca 2014. 14:18:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.686
Location: Makarska
bubo wrote:
Dado A. wrote:
Fiju wrote:
E da, a hoce li kolor biblioteka utjecati na redoslijed objavljivanja epizoda u redovnoj c/b biblioteci?

Na primjer, u redovnoj ste planirali ici sa onima koje je Dnevnik najvise iskasapio, nakon sto zavrsite sa neobjavljenim starim epizodama.
Ako glasanjem neke od tih iskasapljenih budu objavljene u koloru, hoce li svejedno biti objavljene i u c/b po planu, ili ce se odgoditi da ne bi doslo do dupliranja u kratkom vremenskom roku?


Gle, plan kada ce ici koja neobjavljena/iskasapljena epizoda je prilicno fleksibilan tako da cemo sigurno paziti na to da se u kratkome vremenskom intervalu ne poduplaju c/b i kolorna verzija, no u konacnici nas je zadatak poznat: objaviti sve!Smile


i hrabro kročiti gdje još niko nije zakoračioLOL LOL LOL LOL


Cool
magnus
#76 Posted : 5. prosinca 2014. 14:54:27(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.1.2013.(UTC)
Posts: 2
Man
Location: Maribor
Član lmszs na stripovi com kaže:

Ni ja se nisam mogao registrovati na libellus forumu, zato sam svoji TOP15 ostavio ovde.
Pa molim, da neko prebaci tamo.

Pošto nisam registrovan na Libelusovoj stranici, evo mojih Top 15:

1) ZS 261 Karavan nade (261, 262, 265, 266)
2) ZS 193 Kameni most (180, 181, 193)
3) LMS 18 Osveta Apača
4) ZS 18 Kazna za oholog pukovnika
5) ZS 221 Vrač Dijablero (221, 223, 225)
6) ZS 1028 Tiha smrt (1028, 1029, 1030)
7) ZS 254 Tex u tamnici (253, 254, 257, 258)
8) ZS 301 Usijani meteor (301, 302)
9) ZS 937 Ratni požar (937, 938, 939)
10) SD 38 Carsnova prošlost
11) ZS 167 Kad top zagrmi (166, 167, 169)
12) VEČ 1-4 Mefisto!
13) LU63-67 Napad na utvrdu
14) ZS 245 Tragična opsada (245, 246)
15) Maxi 3 Zlato juga
Dado R.
#77 Posted : 5. prosinca 2014. 16:05:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
magnus wrote:
Član lmszs na stripovi com kaže:

Ni ja se nisam mogao registrovati na libellus forumu, zato sam svoji TOP15 ostavio ovde.
Pa molim, da neko prebaci tamo.

Pošto nisam registrovan na Libelusovoj stranici, evo mojih Top 15:


Prije svega hvala na informaciji koju si nam javio.
No glasovati se moze samo u svoje ime i ne moze se kopirati lista s nekog drugog mjesta
za nekog drugog korisnika. Stoga je ovaj post nevazeci u glasovanju i prebacen je ovdje pod komentare.

Kao sto sam vec napisao svi koji su se pokusali registrirati manualno su registrirani
i trebaju se moci logirati. Ako netko jos uvijek ima problema s logiranjem zamolio bih ga
neka nam se javi na info@libellus.hr i sve cemo rijesiti.

Ponekad aktivacijski mail zavrsi u spamu pa se mozda i tamo moze pogledati.
Silver
#78 Posted : 5. prosinca 2014. 16:41:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 1.1.2013.(UTC)
Posts: 55
Dado A. wrote:
Bachy, Silver, Nostromo Zarkoff, magnus, viller2, split85 i Magico_Vento: hvala na glasovima!Smile


Nema na cemu,bilo mi je zadovoljstvo,nego mogu da kazem............
Uzas....Peti dan od objavljivanja topic-a a samo 9 predloga........................................ Mislio sam da su Teksovi obozavatelji mnogo "agresivniji" sto se tice ove i ovakve tematike... Covjek nam daje oduska da se izjasnimo sto hocemo,kad ono u najmanju ruku tajac....Malo sam,mogu reci iznenadjen..... Ili je u pitanju to da se ceka vikend i bistre glave da se baci na posao.....
Dado A.
#79 Posted : 5. prosinca 2014. 16:44:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.686
Location: Makarska
Silver wrote:
Dado A. wrote:
Bachy, Silver, Nostromo Zarkoff, magnus, viller2, split85 i Magico_Vento: hvala na glasovima!Smile


Nema na cemu,bilo mi je zadovoljstvo,nego mogu da kazem............
Uzas....Peti dan od objavljivanja topic-a a samo 9 predloga........................................ Mislio sam da su Teksovi obozavatelji mnogo "agresivniji" sto se tice ove i ovakve tematike... Covjek nam daje oduska da se izjasnimo sto hocemo,kad ono u najmanju ruku tajac....Malo sam,mogu reci iznenadjen..... Ili je u pitanju to da se ceka vikend i bistre glave da se baci na posao.....


To je uvijek tako kad imas neki deadline...Smile Svi cekaju zadnji tren, ima jos puno do 15.12. u 23.59...CoolSmile
Silver
#80 Posted : 5. prosinca 2014. 19:39:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 1.1.2013.(UTC)
Posts: 55
Dado A. wrote:
Fiju wrote:
Nije eksplicitno spomenuto, ali pretpostavljam da u obzir za glasanje dolazi samo regularna serija? BigGrin


Tako je.Smile


Imate li nekakav vremenski okvir za izdanje ostatka edicije do 50.-og broja....?
U slijedecih 5-7 godina bi se zavrsilo ili prije...?
Users browsing this topic
Guest (2)
9 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,133 seconds.