Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages123>»
Dylan Dog, njemačko izdanje
Dado A.
#1 Posted : 5. prosinca 2014. 21:23:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Kao što ste i sami mogli primijetiti, s naše se strane katkad znaju dogoditi svojevrsna zatišja tijekom kojih bi se moglo zaključiti kako se ništa ne događa, odnosno kako sve ide nekakvim svojim uobičajenim ritmom... No to u većini slučajeva ni blizu ne odgovara istini.Smile

Naime, upravo u takvim trenucima prividnog mira mi u pozadini radimo na nekim novim projektima, nekim novim stvarčicama, a jedan od takvih projekata je i njemačko izdanje Dylana Doga.

Riječ je o tvrdokoričnom, kolornom, 3-u-1 izdanju istog formata kao što je naš Zagor, s naslovnicama koje je specijalno za nas nacrtao sjajni Bruno Brindisi, a njemački naslovi epizoda (izvorni brojevi 1-3) o kojima vjerujem da nema potrebe puno pričati su:

MORGENDÄMMERUNG DER UNTOTEN (Sclavi / Stano)
JACK THE RIPPER (Sclavi / Trigo)
VOLLMONDNÄCHTE (Sclavi / Montanari & Grassani)

Na kraju još samo informacija da ova knjiga u njemačke striparnice i knjižare stiže 17.12.2014. (isti dan, ili možda tek koji nakon toga bit će također dostupna i u Švicarskoj te u Austriji), a cijena će joj biti 29,90 eura.

Bacite pogled:



Renky
#2 Posted : 5. prosinca 2014. 21:34:13(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Danke DojčlandLove

Putin će popizditLOL LOL
senokute
#3 Posted : 5. prosinca 2014. 22:06:00(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.6.2012.(UTC)
Posts: 15
Location: BREMEN
BravoBigGrin , nisam ni sanjao da cu moci u Bremenu kupiti nesto od vas, iako imam ove cb od dylana na njemackom, ovo obavezno uzimam.
Dali je ovo jedini broj ili je planirano jos koji?? Zelim vam uspjeh u ovom poduhvatu.

Garfield
#4 Posted : 5. prosinca 2014. 22:09:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Svaka cast na ovome i nadam se da ce ovo proci kako ste planirali ili jos bolje :)
Renky
#5 Posted : 5. prosinca 2014. 22:15:00(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
senokute wrote:
BravoBigGrin , nisam ni sanjao da cu moci u Bremenu kupiti nesto od vas, iako imam ove cb od dylana na njemackom, ovo obavezno uzimam.
Dali je ovo jedini broj ili je planirano jos koji?? Zelim vam uspjeh u ovom poduhvatu.



Znaš, po nekakvom dosadašnjem iskustvu čini mi se da obično imaju dugotrajnije planoveWink ThumbsUp
zeljko
#6 Posted : 5. prosinca 2014. 22:52:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
ko zna zna BigGrin

sad je samo nebo granica
Cool
Oki
#7 Posted : 5. prosinca 2014. 23:31:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Šteta što i hrvatsko izdanje nema ovakve zadnje korice s umanjenim naslovnicama i sažecima epizoda...Crying

...inače,ovo izgleda savršeno.
Ako nije tajna...kolika je naklada za ova njemačka izdanja?
King Warrior
#8 Posted : 6. prosinca 2014. 0:02:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Bravo! Sta reci...
Samo obavijestite Dyleniju da naslovnice nisu specijalno radjene za njemacko trziste. Flapper
E sad, cijena 30€...Ako uzmemo u obzir njihov standard, plus izdanje je u boji, to je sasvim ok. Cak i Paninijeva izdanja, jos mekokoricna, sa identicnim brojem stranica kostaju isto.
Mislim da ste, po ko zna koji put, jos jednom sve uradili kako treba.
Dado R.
#9 Posted : 6. prosinca 2014. 0:09:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
senokute wrote:
BravoBigGrin , nisam ni sanjao da cu moci u Bremenu kupiti nesto od vas, iako imam ove cb od dylana na njemackom, ovo obavezno uzimam.
Dali je ovo jedini broj ili je planirano jos koji?? Zelim vam uspjeh u ovom poduhvatu.


Planiramo mi jos brojeva naravno...Smile
Dylan na njemackom ima dosta preskocenih epizoda, npr. prve cetiri su objavljene i to ne kronoloski, a od 5-13 nije objavljena ni jedna.
Od prvih 150 epizoda u DE objavljeno je samo 48.
Hvala na lijepim zeljama...Smile
Dado R.
#10 Posted : 6. prosinca 2014. 0:12:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Oki wrote:
Ako nije tajna...kolika je naklada za ova njemačka izdanja?

U Njemackoj izdavaci nemaju obicaj pricati o nakladama, osim ako nije rijec o nekim extra (brojcano) limitiranim izdanjima.
Pa se i mi s izdanjem na njemackom zelimo drzati njemackih obicaja.Smile
Dado R.
#11 Posted : 6. prosinca 2014. 0:16:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
King Warrior wrote:
Bravo! Sta reci...
Samo obavijestite Dyleniju da naslovnice nisu specijalno radjene za njemacko trziste. Flapper
E sad, cijena 30€...Ako uzmemo u obzir njihov standard, plus izdanje je u boji, to je sasvim ok. Cak i Paninijeva izdanja, jos mekokoricna, sa identicnim brojem stranica kostaju isto.
Mislim da ste, po ko zna koji put, jos jednom sve uradili kako treba.

Dylenia je, ako se ne varam, Nick od prevoditeljice jos iz vremena dok je radila Dylana za druge izdavace. Skrenut cu joj pozornost.
Ne znam gdje je tocno to pisala, no vjerojatno nakon puno informacija nije pohvatala sve precizno, ja sam joj rekao da su naslovnice radjene posebno za Libellus.
Sto je i apsolutno tocno. Bilo bi steta da ne koristimo te prekrasne naslovnice, a tko zna, mozda u buducnosti bude poneka bas samo za DE izdanje.
Inace, unutar knjige su i originalne naslovnice kao i naslovnica za talijansko kolorno izdanje koje je takodjer radio Bruno...
Hvala na lijepim rijecima.Smile
Garfield
#12 Posted : 6. prosinca 2014. 0:24:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
King Warrior wrote:
Bravo! Sta reci...
Samo obavijestite Dyleniju da naslovnice nisu specijalno radjene za njemacko trziste. Flapper
E sad, cijena 30€...Ako uzmemo u obzir njihov standard, plus izdanje je u boji, to je sasvim ok. Cak i Paninijeva izdanja, jos mekokoricna, sa identicnim brojem stranica kostaju isto.
Mislim da ste, po ko zna koji put, jos jednom sve uradili kako treba.

Dylenia je, ako se ne varam, Nick od prevoditeljice jos iz vremena dok je radila Dylana za druge izdavace. Skrenut cu joj pozornost.
Ne znam gdje je tocno to pisala, no vjerojatno nakon puno informacija nije pohvatala sve precizno, ja sam joj rekao da su naslovnice radjene posebno za Libellus.
Sto je i apsolutno tocno. Bilo bi steta da ne koristimo te prekrasne naslovnice, a tko zna, mozda u buducnosti bude poneka bas samo za DE izdanje.
Inace, unutar knjige su i originalne naslovnice kao i naslovnica za talijansko kolorno izdanje koje je takodjer radio Bruno...
Hvala na lijepim rijecima.Smile



Hvala vama na svemu sto radite :)
Tex Willer
#13 Posted : 6. prosinca 2014. 3:46:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Lepo pricaju pojedinci odavno da puca LibellusBigGrin
I evo dokaza konacno, nije im dovoljno ovo bogato EX-YU trziste nego idu da uvaljuju Bonelli onoj nemackoj sirotinjiBigGrin
Bar da ih ima nesto, nego tako malo trziste, jos manji broj onih koji govore nemacki u drugim zemljama (Austrija, Svica, Tirol, Lihtenstajn...)LOL LOL LOL
arcty
#14 Posted : 6. prosinca 2014. 9:39:06(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: zadar
Čestitke od srca za izdanja na Njemačkom tržištu,
Samo nemojte MAFEST preseliti u Frankfurt Blushing
King Warrior
#15 Posted : 6. prosinca 2014. 10:45:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Dado R. wrote:
Dylenia je, ako se ne varam, Nick od prevoditeljice jos iz vremena dok je radila Dylana za druge izdavace.

Jeste, Monja.
Simpaticna cura, vec sada se sama bori protiv skepticnih stripoljubaca. Morao sam joj priskociti u pomoc. Laugh

zeljko
#16 Posted : 6. prosinca 2014. 10:52:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
baš me zanima nacionalna struktura kupaca
ali to neće biti moguće ispitati LOL LOL LOL
Dado R.
#17 Posted : 6. prosinca 2014. 10:59:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
King Warrior wrote:
Dado R. wrote:
Dylenia je, ako se ne varam, Nick od prevoditeljice jos iz vremena dok je radila Dylana za druge izdavace.

Jeste, Monja.
Simpaticna cura, vec sada se sama bori protiv skepticnih stripoljubaca. Morao sam joj priskociti u pomoc. Laugh


Monja je strasno pozitivna osoba, odlicna prevoditeljica i raduje me sto je u nasem timu...Cool
Hvala za svaku podrsku. Smile
jaki
#18 Posted : 6. prosinca 2014. 17:12:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 61
Man
Location: Solin
arcty wrote:

Samo nemojte MAFEST preseliti u Frankfurt Blushing


To bi bija potez,Mafest u gostimaBigGrin
magični vjetar
#19 Posted : 7. prosinca 2014. 10:40:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Čestitke!😀😀😀
bubo
#20 Posted : 8. prosinca 2014. 9:03:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
hajde neka i njemačka vidi šta su stripovi)))))))
Users browsing this topic
Guest (3)
4 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,121 seconds.