Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<7374757677>»
Sljedeca tura...
Dado A.
#1481 Posted : 20. ožujka 2020. 9:36:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Iskreno ne bih se žalio da odvalite cijelu sezonu u ovoj turi kao u prošlom navratu.
Da u komadu pročitam tih ( koliko 1200 strana? ) Drool


Da ide povodom nekog događaja odradili bismo sve odjednom, ali kako je sad riječ o normalnoj turi (a takve će biti i sljedeće) odlučili smo ići jedan po jedan.Cool

cladis
#1482 Posted : 20. ožujka 2020. 15:42:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Pozdrav , evo baš sam razmišljao dali da vam se javim ovdje ili da ne bude javno , ali stvarno ima netko neodgovoran u timu.Danas mi je stiglo 5 knjiga iz ove zadnje ture i napomenuo sam vas prije 2 dana da ne zaboravite Dragonera br.10 kojeg sam dobio oštećenog prošli put i naravno upravo se to dogodilo.Ja sam zato uredno na zahtjev dostavljača predao zapakiran oštećeni, tako da sad nemam ni njega.Još nisam bio toliko napadan da tražim da mi ga odmah pošaljete već sa novom turom i šta sad? Do sljedeće ture nebih više čekao da ne odemo do u nedogled.A da mi je bilo krivo kad mi je otac javio da ima samo 5 knjiga e bome je.
Dado R.
#1483 Posted : 20. ožujka 2020. 18:22:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
cladis wrote:
Pozdrav , evo baš sam razmišljao dali da vam se javim ovdje ili da ne bude javno , ali stvarno ima netko neodgovoran u timu.Danas mi je stiglo 5 knjiga iz ove zadnje ture i napomenuo sam vas prije 2 dana da ne zaboravite Dragonera br.10 kojeg sam dobio oštećenog prošli put i naravno upravo se to dogodilo.Ja sam zato uredno na zahtjev dostavljača predao zapakiran oštećeni, tako da sad nemam ni njega.Još nisam bio toliko napadan da tražim da mi ga odmah pošaljete već sa novom turom i šta sad? Do sljedeće ture nebih više čekao da ne odemo do u nedogled.A da mi je bilo krivo kad mi je otac javio da ima samo 5 knjiga e bome je.

Nase najiskrenije isprike! Molio bih da jos jednom provjerite jer bi po nasoj evidenciji i taj primjerak trebao biti unutra.
Ako te knjige nema saljemo je onda u ponedjeljak, naravno ne trebate cekati iducu turu.


cladis
#1484 Posted : 20. ožujka 2020. 18:54:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
cladis wrote:
Pozdrav , evo baš sam razmišljao dali da vam se javim ovdje ili da ne bude javno , ali stvarno ima netko neodgovoran u timu.Danas mi je stiglo 5 knjiga iz ove zadnje ture i napomenuo sam vas prije 2 dana da ne zaboravite Dragonera br.10 kojeg sam dobio oštećenog prošli put i naravno upravo se to dogodilo.Ja sam zato uredno na zahtjev dostavljača predao zapakiran oštećeni, tako da sad nemam ni njega.Još nisam bio toliko napadan da tražim da mi ga odmah pošaljete već sa novom turom i šta sad? Do sljedeće ture nebih više čekao da ne odemo do u nedogled.A da mi je bilo krivo kad mi je otac javio da ima samo 5 knjiga e bome je.

Nase najiskrenije isprike! Molio bih da jos jednom provjerite jer bi po nasoj evidenciji i taj primjerak trebao biti unutra.
Ako te knjige nema saljemo je onda u ponedjeljak, naravno ne trebate cekati iducu turu.


Pozdrav Dado.Upravo sam vam na mail htio poslati poruku da provjerite na stanju jeste li poslali taj primjerak jer ih sigurno nije ostalo mnogo pa im je lako ući u trag.Ali prije toga sam još jednom nazvao mog starog da mi provjeri da nije možda taj strip bio extra razdvojen pa da ga on nije primjetio jer je ipak 75 god. tu.E sad kako sam vas napao javno tako sad moram javno i da vam se ispričam jer je to kad nisam kući tako, a i dobra škola za ubuduće.Stari mi je danas oko 14 h javio da je stigao paket i da je poslao onaj koji sam ja zapakirao.Obično mi kad stignu paketi od vas ili od nekog prodavca sa stripovi com. pročita naslove i broj stripa (pova) koji stignu i ja sam vjerovao da je to i ovaj put uradio.Međutim on je sa računa pročitao stripove iz ove ture a dragonero tu nije bio jer je iz prošle ture.Poslao sam ga još jednom u sobu gdje mi ostavlja pošiljke jer mi je buba uskočila u uho kad mi je rekao ,citiram - Imaš jedan veliki i 4 mala. To nikako nije moglo biti jer sam kupio 5 i 6 korijeni , Tex redovni,Mister no br.3 i Zagor kolor biblioteka dakle 2 velika i 3 mala.I ako je kako je rekao 4 koji je onda četvrti.Uglavnom kako je on čitao ja sam dobijao bojuCursing I još jednom oprostite vi meni. Jer vidio sam iz maila koji sam dobio da ste već pa usudio bih se reći mogli pomisliti da želim još jedan.Nemojte to u mom slučaju nikada pomisliti, svoje ne dam ali niti tuđe neću.Onako sam reagirao samo zato što sam pomislio pa dobro šta taj je..ni Dragonero hoće od mene pa se neda daga dobijem.
_Oprostite još jednom.
ZoranC
#1485 Posted : 20. ožujka 2020. 19:09:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
@cladis:

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum."

Dogodi se.
Dado R.
#1486 Posted : 20. ožujka 2020. 19:09:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Ma sve pet, greska se mogla dogoditi i nama, najbitnije da je primjerak pronadjen. Smile
cladis
#1487 Posted : 20. ožujka 2020. 19:22:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
ZoranC wrote:
@cladis:

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum."

Dogodi se.

Da dogodi se , ali sam se svejedno zaletio a priznajem i da je i ova jebena korona počela da mi ispire mozak , pa samo te vijesti slušam i ne mogu reći da nisam zabrinut.Zaglavio sam u Austriji, doduše tu sam sa suprugom i djecom ali tko zna do kada će ovo potrajati.Ovdje ima 2200 oboljelih u mom gradiću Perg oko 40.Ali firma mi još radi a to znači ,možeš pokupiti kad tad i još više sam zabrinut za moje u Brodu koji su u tim kriznim godinama.
cladis
#1488 Posted : 20. ožujka 2020. 19:23:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
Ma sve pet, greska se mogla dogoditi i nama, najbitnije da je primjerak pronadjen. Smile
ThumbsUp
Dado A.
#1489 Posted : 21. ožujka 2020. 18:32:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Rad na trećoj ovogodišnjoj turi nastavlja se i dalje, a u njoj će se naći i 11. knjiga Dragonera pod naslovom “Posljednja crta obrane”!Smile

Više detalja i o ovom i o svim ostalim izdanjima iz sljedeće ture objavit ćemo uskoro, a za sve one koji su se raspitivali o dostavi naših knjiga, otvorili smo poseban topic na forumu za to pa predlažemo da bacite pogled: http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=1855


Dado A.
#1490 Posted : 23. ožujka 2020. 19:49:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Unatoč svim ovim pošastima koje su nas snašle u zadnje vrijeme, mi se i dalje trudimo normalno funkcionirati te vam sa zadovoljstvom donosimo vijest da će u našoj sljedećoj turi biti i “Pustinjski duhovi”, 25. kolorac iz Texove “best of” biblioteke.

Više detalja o ovom izdanju (a i o svim ostalima iz nove ture) očekujte uskoro na istome ovom mjestu...

Garfield
#1491 Posted : 23. ožujka 2020. 19:54:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Oleeeeee

Nismo ni sumnjali u Tex'a :)
cladis
#1492 Posted : 23. ožujka 2020. 20:57:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Lijepo ali ne mogu dokučiti koja je ovo texova epizoda.Uf! samo da ovo sve završi, tko zna do izlaska ove treće ture, kakve će još zabrane biti uvedene.Mislim na ograničenja kretanja.Pitanje kako će ići i dostava,ptt i ostalo
cladis
#1493 Posted : 23. ožujka 2020. 21:02:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Zaboravih pitati kako ide ako bih želio uplatiti preko banke u Austriji a da mi paket dođe u Sl.Brod.Dali je takvo šta moguće.
Dado A.
#1494 Posted : 23. ožujka 2020. 21:26:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
cladis wrote:
Lijepo ali ne mogu dokučiti koja je ovo texova epizoda.


ZS 1028-1030: Tiha smrt - Pustinjski duhovi - Slana laguna

Cool

Dado A.
#1495 Posted : 23. ožujka 2020. 21:27:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
cladis wrote:
Zaboravih pitati kako ide ako bih želio uplatiti preko banke u Austriji a da mi paket dođe u Sl.Brod.Dali je takvo šta moguće.


Samo se javi na info@libellus.hr za sva pitanja takve tematike i ne brini.Smile
Dado A.
#1496 Posted : 23. ožujka 2020. 21:27:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Garfield wrote:
Oleeeeee

Nismo ni sumnjali u Tex'a :)


Eh, šta je iskustvo...Cool
bubo
#1497 Posted : 23. ožujka 2020. 23:55:50(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado A. wrote:
cladis wrote:
Lijepo ali ne mogu dokučiti koja je ovo texova epizoda.


ZS 1028-1030: Tiha smrt - Pustinjski duhovi - Slana laguna

Cool


uhhh ne uzimam sve od Texa ali ovo se ne propusta
cladis
#1498 Posted : 24. ožujka 2020. 6:45:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado A. wrote:
cladis wrote:
Lijepo ali ne mogu dokučiti koja je ovo texova epizoda.


ZS 1028-1030: Tiha smrt - Pustinjski duhovi - Slana laguna

Cool


Jao pa to je ona epizoda koju je ako se na varam Villa nacrtao.To će biti odlično, još u bojiLove
cladis
#1499 Posted : 24. ožujka 2020. 6:47:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado A. wrote:
cladis wrote:
Zaboravih pitati kako ide ako bih želio uplatiti preko banke u Austriji a da mi paket dođe u Sl.Brod.Dali je takvo šta moguće.


Samo se javi na info@libellus.hr za sva pitanja takve tematike i ne brini.Smile

Baš super, jer kako sam već pisao ,stari mi to sve uplaćuje i prima dostave, ali sad . kako je iznad 70 i kusur god. ne može u poštu.
Dado A.
#1500 Posted : 24. ožujka 2020. 8:23:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
cladis wrote:
Dado A. wrote:
cladis wrote:
Lijepo ali ne mogu dokučiti koja je ovo texova epizoda.


ZS 1028-1030: Tiha smrt - Pustinjski duhovi - Slana laguna

Cool


Jao pa to je ona epizoda koju je ako se na varam Villa nacrtao.To će biti odlično, još u bojiLove


Da, to je ta.Cool
Users browsing this topic
Guest (7)
151 Pages«<7374757677>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,147 seconds.