Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

L(j)eto u Dalmaciji
Jasko
#1 Posted : 1. kolovoza 2011. 13:10:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
Bio na moru :) Posle peripetija sa smestajem gde sam pomoc trazio i od Dade A. (fala DadAi :)), uputio sam se ka Splitskoj-dalmatinskoj zupaniji prosle sedmice. Da sam znao da autobus od Bg-a ide preko Korenice, Knina i Sinja, ni u ludilu ne bih putovao njime. Ja sam mislio da je Bosna zajebana planinska zemlja, a onda sam upoznao brdovitu Hrvatsku Cursing Od godine, vlak/voz Cool

Moje mesto interesovanja su bili otoci. Bilo je ili Brac ili, vec dobro poznati, Hvar. Kako je Brac bilo nemoguce naci, iole povoljno, u ovom vremenskom periodu, resih da se uputim poznatoj mi destinaciji gde je, po me, lakse naci smestaj Glare

Doro poznata ostrvska (ne)ljubaznost i opustenost ni ovog puta nije manjkala BigGrin Tu, najvise, prednjace soferi Cazmatransa (a ja mislio samo u Nisekspres postoje taki Blink ). Necu pisati o cenama, strankinjama Love i plavome moru... Hocu o vremenu. Kao klinac sam bio na Hvaru, u poslednjih 10 godina 4 puta, nikad mi se nije desilo da bude ovako lose vreme Bored Kad kazem lose vreme, to podrazumeva oblacak na nebu iznad Hvara. Sad sam spazio ne oblacak, nego oblacetine sa sve kisu, tucu i puhajuci vetar. Ja imam teoriju. Sve je to zbog globalnog zagrevanja. Za koje je kriva, naravno, Amerika. Te konkluziram - "Klintone, sta ti j*bem!!!" Cursing Cursing Cursing Cursing Cursing Cursing

Naravno, stripovi su bili nezaobilazni (izvini Karsone, kasno sam video sta si zeleo da ti uzmem. A i da sam uzeo, pitanje je u kakvom stanju bi ti stiglo. Nisam imao kamo da smestim Gigant Flapper ). Iako sam u pocetku odmora smislio da uzmem i nova izdanja (pre svega, Pacovceta i Price sas Divlji zapad), odustao sam. Cena mozda i nije neka (25, odnosno 30 kuna), ali onda ne bih jeo skarpinu Cool Te sam primenio taktiku, sto vise, to bolje. Uzimao sam remitende DD-a i MM-a Smile Od MM-a sam uzeo 4 broja: Virus na izmaku tisucljeca, Odbrojavanje: minus 1, Knjiga iz Kellsa i Otok mrtvih. Ova prva dva su žs. Ne znam koji im je andrak sa pricama o milenijumskom bagu?! Potpuni nonsens (jos dosadan). Prica iz Kelsa mi je prosek, dok mi je Otok mrtvih bio najbolji. Bas, bas me je dojmila Cool Sto se tice DD-a, cak 3 stripa su isla u pakovanje. Uzeo sam: Znak vampira, Tko je ubio Djeda Bozicnjaka, Cetiri elementa i Zakon dzungle (redovna) i Samostan, Klub strave (specijalni). Za razliku od prosle godine gde sam se razocarao DD-om, ove godine je ta slika kudikamo popravljena Smile (mozda i stvar navike, sada, 'liga). Cetiri elementa i Zakon dzungle su mi se svidela. Kao i Samostan, za razliku od Kluba strave. Neje lose.

Da, procitao sam i Americku odiseju (neko zaboravio u sobi). Glupost je blaga rec.

Stripove nisam slikao, mrzi me, ali evo par slika otoka. Ko je bio da se podseti, ko nije bio, da vidi Smile

(Jelsa, grad Hvar, Split)


ThumbsUp



P.S. Video na Rivi da je uclanjivanje u Hajduk 100 kuna. Kako je to bilo na kraju letovanja, i da sam hteo, nisam mogao Flapper Medjutim... Trazio sam po buvljim pijacama i budzacima dres 'Ajduka, ali jedino sto sam nasao je kafanski stolnjak sa Modricem i neka blesava majica pola crveno-plava, a pola bila BigGrin . Te ako neko ima neki visak (moze i made in Turkey), moze mi poslati/doneti po cijeni pravoj sitnici Cool Voleo bih da i'am Ajdukov dres BigGrin

Dogodine! Smile
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
jaki
#2 Posted : 1. kolovoza 2011. 15:04:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 61
Man
Location: Solin
I bolje da nisi naša hajdukov dres na pazaru.Treba kupovati samo originalne proizvode hajdukove robne marke-Moj Hajduk!
Jasko
#3 Posted : 1. kolovoza 2011. 16:48:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
jaki wrote:
I bolje da nisi naša hajdukov dres na pazaru.Treba kupovati samo originalne proizvode hajdukove robne marke-Moj Hajduk!


Ali sa uzvicnikom!

Promasio si fucbal, nije to poenta.
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
Kit Carson
#4 Posted : 1. kolovoza 2011. 17:34:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Naravno da je bolje sto nisi kupio ako ne mogu da stignu kao glanceri.Smile
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
dr_gonzo
#5 Posted : 30. kolovoza 2011. 17:32:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Mogu reći da mi je ovo ljeto bilo mnogo mnogo bolje nego prošlo, a bogme i uspješnije na svim mogućim planovima.... Jedan od ljepših dan je bio kad se navatalo hobotnica za na gradele... (slike dole pokazuju uspješnost hvatanja i dio ulova)...



"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
dr_gonzo
#6 Posted : 3. srpnja 2012. 23:12:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Kako kod vas prolazi ljeto 2012?
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Dado R.
#7 Posted : 4. srpnja 2012. 9:06:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Sparina i vruce...BigGrin
magični vjetar
#8 Posted : 4. srpnja 2012. 12:47:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Vruće i parno...meni klima radi cijeli dan u uredu ali baš ne pomaže previše jer imamo ogromne prozore u koje udara sunce skoro cijeli dan.
Dado R.
#9 Posted : 4. srpnja 2012. 14:13:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Pa otvori ih, sto ih drzite zatvorene...BigGrin
magični vjetar
#10 Posted : 4. srpnja 2012. 15:01:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Pa otvori ih, sto ih drzite zatvorene...BigGrin


Da se bar mogu otvoriti. Cursing

Da vdiš prozore i "klimu" koju kao imamo sve biti ti bilo jasno.
Dado R.
#11 Posted : 4. srpnja 2012. 15:22:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Vazno je da su okviri prozora barem tri puta farbani u zadnje dvije godine... ako ne farbani onda barem naplaceno farbanje od neke firme...BigGrin BigGrin
dr_gonzo
#12 Posted : 4. srpnja 2012. 15:35:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Evo jedne da vam bude lakše na poslu:

"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
magični vjetar
#13 Posted : 4. srpnja 2012. 19:28:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Vazno je da su okviri prozora barem tri puta farbani u zadnje dvije godine... ako ne farbani onda barem naplaceno farbanje od neke firme...BigGrin BigGrin


tako nekako je i bilo. BigGrin BigGrin BigGrin uvjeravaju nas da se prozori čak i peru ali da mi ne vidimo dobro jer su nama stalno prljavi.Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,082 seconds.