Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123
Martin Mystère 72 - “Grad na nebu”
Tex Willer
#41 Posted : 19. listopada 2015. 21:36:27(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Renky wrote:
Ma da? Zašto?
I dalje mi je nejasno zašto je toliko teško rezervirati kod ______________ ( prodavača, preprodavača, švercera, Putina... umetnuti po nahođenju ) svoj primjerak?
A valjda i ovi gori "umetnuti" vode računa o svojim kupcima? Ili....


Evo ja cu da potvrdim ovo, konkretnim podacima.
Pratim redovno sve od prvih izdanja, placam redovno sve, uzimam u AF striparnici i ne rezervisem zvanicno nista, znaci ne traumiram se po tom pitanju jer Marko zna da uzimam sve i da ce sve proci kao i uvek korektno.
S burazerom (Carsonom) je ista situacija. Sad da li se neke druge striparnice ponasaju drugacije, tj. nekorektno, ne znam.
Renky
#42 Posted : 19. listopada 2015. 21:48:02(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
A dobro, Marko je prisiljen tako raditi za tvoje dobro... jerbo ti ionako ne znaš šta kupuješ... a burazer se ušlepa samo da tebi bude manje neugodnoFlapper
Tex Willer
#43 Posted : 19. listopada 2015. 22:09:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Renky wrote:
A dobro, Marko je prisiljen tako raditi za tvoje dobro... jerbo ti ionako ne znaš šta kupuješ... a burazer se ušlepa samo da tebi bude manje neugodnoFlapper


Ti da cutis nesreco. Kad si se prvi put razbacivao terminima BD i ostalim skolama stripa, ja sam jedva znao po par najzvucnijh iz svakeBigGrin
Sad mi je kolekcija skroz "uravnotezena"BigGrin
A da sam se drzao samo Bonelija Bog da me vidiBigGrin
Renky
#44 Posted : 19. listopada 2015. 22:55:24(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Iz čega je i više nego jasno kako moraš slušati savjete pametnijih i triznijihFlapper Flapper Flapper LOL LOL
Arbok
#45 Posted : 21. listopada 2015. 13:03:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Kad će više taj račun za Martina, pa da platim i da šaljete??? Crying Crying Crying
Dado R.
#46 Posted : 22. listopada 2015. 11:54:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Razumijem nestrpljenje ali ne i nepovjerenje. Zar je ikad netko ostao bez svog primjerka ako je napravio rezervaciju i dobio potvrdu od nas?
Kad se racuni trebaju pisati manualno, rucno, a raspordana su u sustavu, onda to zahtjeva malo vise vremena, a vremena trebamo pronaci.
Nije rijec o samo 2-3 rezervacije, a nazalost nemamo carobni stapic za rjesiti sve narudzbe odjednom i u kratkom roku, stoga molim za jos malo strpljenja.Smile

Radimo na tome da se u buducnosti ovo sve lakse rijesava odnosno da svaki korisnik par dana prije objave moze sam napraviti rezervaciju u sustavu
i nakon objave pretvorti je u narudzbu uz mogucnost odabira nacina placanja no i za to treba vremena pronaci najbolji nacin i onda sve to isprogramirati i testirati.
Arbok
#47 Posted : 22. listopada 2015. 23:10:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Vjeruj mi, u pitanju je samo nestrpljivost! :)
maddjuro
#48 Posted : 22. listopada 2015. 23:41:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
problem je kada striparnicama pošaljete manje brojeva nego sto ih naruče; onda se zna desiti da nastradaju oni koji su rezervirali preko njih jer ostanu bez svog broja.
bubo
#49 Posted : 23. listopada 2015. 7:54:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
maddjuro wrote:
problem je kada striparnicama pošaljete manje brojeva nego sto ih naruče; onda se zna desiti da nastradaju oni koji su rezervirali preko njih jer ostanu bez svog broja.

striparnice znaju koliko komada inače ide martija odnosno koliko stalnih mušterija ima , tako da ako ih ima bubam 15 onda će i dobiti možda 18 komada ali neće ( opet bubam) 30 koliko zatraže jer je neobjavljena epizoda u pitanju, tako da stalni kupci ne moraju strahovati , a oni koji bi uzeli samo jedan broj je bolje na email direktno u libellusu uzeti...
Dado R.
#50 Posted : 23. listopada 2015. 10:28:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
maddjuro wrote:
problem je kada striparnicama pošaljete manje brojeva nego sto ih naruče; onda se zna desiti da nastradaju oni koji su rezervirali preko njih jer ostanu bez svog broja.

Ako neka striparnica naruci znatno vece kolicine nego inace narucuju logicno je da im se ne moze isporuciti trazena kolicina.
Ali s obzirom da cak dobiju poneki primjerak vise od onoga sto su inace narucivali dakle trebali bi biti dovoljno primjeraka da zadovolje stalne kupce.
Pod stalnim kupcima mislim prije svega na stalne kupce odredjenog serijala ili junaka.
Problem nastane kad se izdanja prodaju prvom koji naidje i ne misli se na svoje stalne kupce, onda je Libellus kriv jer eto nije isporucio koliko je trazeno.
Nasa preporuka svim prodajnim mjestima bila je da se prvo zadovolje potrebe stalnih kupaca odredjenog serijala, pa tek onda ako ostane
moze nesto ici i onima koji kupuju samo pojedine brojeve. No mi nemamo nacin kontrolirati rade li svi doista tako...
Zbog toga je jedina rezervacija za koju mi mozemo jamciti da ce biti ispostovana ona koja se napravi preko naseg weba.
maddjuro
#51 Posted : 23. listopada 2015. 12:04:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
sve to stoji; no kada ljudi rezerviraju preko striparnice striparnica naruči više nego inače brojeva. I onda kada ti koji su rezervirali preko njih dođu podići koji dan nakon izlaska i ostanu bez svog broja znaju biti nezadiviljni; pogotovo ako su stalni kupci. Naravno ne krivim vas; logično je da želite to prodati preko svoje stranice i tako uštedjeti na proviziji koju bi inače platili tim striparnicama.
Renky
#52 Posted : 23. listopada 2015. 13:11:46(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
maddjuro wrote:
sve to stoji; no kada ljudi rezerviraju preko striparnice striparnica naruči više nego inače brojeva. I onda kada ti koji su rezervirali preko njih dođu podići koji dan nakon izlaska i ostanu bez svog broja znaju biti nezadiviljni; pogotovo ako su stalni kupci. Naravno ne krivim vas; logično je da želite to prodati preko svoje stranice i tako uštedjeti na proviziji koju bi inače platili tim striparnicama.


Nekako mi se čini da nisi ni pročita šta je Dado napisaConfused
Po nekoj logici rezervacija i prodaja stalnom kupcu nekog serijala podrazumijeva da će oni biti osigurani i nemaju razloga biti nezadovoljni, jel' tako?

Ako prodaju ili prime rezervaciju i onda prodaju nekom tko inače ne kupuje redovito taj serijal, čija je greška ako redovni kupac ostane bez svog primjerka?

Di si naša Libellusovu želju za prodajom priko svoje stranica ispred striparnica? Koliko sam shvatio, oni garantiraju da će ispoštovati rezervacije za svoje stalne kupce a da ne mogu utjecati na striparnice koje rade po svom nahođenju. Mislim da i Lib stranica ima svoje redovite kupce.
Dado R.
#53 Posted : 23. listopada 2015. 13:41:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
maddjuro wrote:
sve to stoji; no kada ljudi rezerviraju preko striparnice striparnica naruči više nego inače brojeva. I onda kada ti koji su rezervirali preko njih dođu podići koji dan nakon izlaska i ostanu bez svog broja znaju biti nezadiviljni; pogotovo ako su stalni kupci. Naravno ne krivim vas; logično je da želite to prodati preko svoje stranice i tako uštedjeti na proviziji koju bi inače platili tim striparnicama.

Mislim da ti je Renky dobro napisao, izgleda da nisi dobro procitao moj post ili ga nisi razumio.

Ovo podcrtano ti je posve krivi zakljucak. Da Libellus zeli iskljucivo sve sam prodavati preko webshopa pa barem bi to bilo jednostavno uciniti.
Samo sto Libellus ne moze kontrolirati prodaju nigdje drugo osim na svojoj web stranici i zbog toga mozemo jamciti samo rezervacije koje idu preko nas.
I to je sva mudrost...

Dado R.
#54 Posted : 23. listopada 2015. 20:25:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Neki od nasih citatelja koji su napravili rezervacije zamolili su nas da s izdavanjem racuna pricekamo dok u prodaji budu i preostale 4 knjige.
Svi drugi koji su zatrazili racune za rezervacije trebali bi u ovom trenutku dobiti racune.
Ako postoji netko da je rezervirao knjige i zatrazio racun a nije mu stigao molio bih da nam se putem maila (ili ovdje) javi.
Dermentor
#55 Posted : 26. listopada 2015. 20:06:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 34
Location: Prigirje-brdovecko
Danas sam bio u SNK i vidio da imaju MM 72 u slobodnoj prodaji tako da se digla bezveze halabuka.Cool
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,080 seconds.