Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
PREMIER LEAGUE
Dado R.
#21 Posted : 28. kolovoza 2011. 15:55:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
I tko je vodeći strijelac lige? BigGrin BigGrin BigGrin

Bolton puno lošiji nego protiv Cityja. Sve sama nabacivanja u bunar, a Petrova nitko nije pratio. Liverpool stvarno puno dobio dolaskom Adama, Kuyt standardno dobar.

Dzeko...BigGrin
Dok Lester
#22 Posted : 28. kolovoza 2011. 16:21:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Meni paše Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#23 Posted : 28. kolovoza 2011. 16:27:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Meni paše Flapper Flapper Flapper



meni isto hahah Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
Sherlock Holmes
#24 Posted : 28. kolovoza 2011. 16:30:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Meni paše Flapper Flapper Flapper




Manu vodi dva nula a nijedan nije roonijev
Dok Lester
#25 Posted : 28. kolovoza 2011. 16:53:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Sherlock Holmes wrote:
Dok Lester wrote:
Meni paše Flapper Flapper Flapper




Manu vodi tri nula a nijedan nije roonijev


Stvarno? LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#26 Posted : 28. kolovoza 2011. 17:27:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Sherlock Holmes wrote:
Dok Lester wrote:
Meni paše Flapper Flapper Flapper




Manu vodi tri nula a nijedan nije roonijev


Stvarno? LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL



kako si samo prepravio tekst
Dado R.
#27 Posted : 28. kolovoza 2011. 17:31:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Heyoka wrote:
Arsenalu u nedjelju neće biti ni Wilsherea tako da je vezni red praktično nepostojeći. Onih 6:1 iz 2001.godine mi pada na pamet.

Kako si samo bio u pravu, svaka cast majstore!
split85
#28 Posted : 28. kolovoza 2011. 17:43:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Dado R. wrote:
Heyoka wrote:
Arsenalu u nedjelju neće biti ni Wilsherea tako da je vezni red praktično nepostojeći. Onih 6:1 iz 2001.godine mi pada na pamet.

Kako si samo bio u pravu, svaka cast majstore!


Svaka čast Chief
Heyoka
#29 Posted : 28. kolovoza 2011. 17:58:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Manchester je grad budućeg prvaka, osim ako nekim čudom Chelsea sa Matom ne postane brži i življi nego dosad.

City ili United, ostaje da se vidi.

U Arsenalu trebaju razmišljati o odlasku Wengera i dovođenju nekog ko će dovoditi normalne igrače. Fizička pripremljenost igrača je također katastrofalna, stalno se ozljeđuju najbolji igrači (Fabregas i Van Persie prošle sezone, Wilshere, Vermaelen i Sagna sada). Disciplina je isto tako nenormalna - Arshavin je zaslužio dvaput da dobije crveni karton na ovoj utakmici, a treće kolo zaredom neki igrač je dobio crveni karton (Gervinho, Frimpong, Jenkinson + Songova naknadna suspenzija).

Wenger je pogubio konce i mora otići, skupa sa poluigračima poput Koscielnyja.
76
#30 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:03:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Danas: Manchester - Sjeverni London 13:3!!!

Ovo na Old Traffordu je bilo iživljavanje. Ali, neka, Arsenal drugo nije ni zaslužio.
Sidin i radin.
Heyoka
#31 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:06:37(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
76 wrote:
Danas: Manchester - Sjeverni London 13:3!!!
Ovo na Old Traffordu je bilo iživljavanje. Ali, neka, Arsenal drugo nije ni zaslužio.


Apsolutno. Tokom čitavog prijelaznog roka čitav svijet - i simpatizeri i najveći neprijatelji - dobronamjerno sugerišu Wengeru da dovede jakog stopera, jakog zadnjeg veznog i propisnog napadača. Napadača je doveo (Gervinho je klasa), ali je u pozadini propuh. Ako ništa, sad će bar posegnuti u kasu i dovesti Cahilla ili nekog sličnog.
Dok Lester
#32 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:08:03(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Kakvo ludilo, majko mila!Scared Scared Mislim da se svi mogu početi upisivati za mjesta od 3. pa nadalje. Ovima ni Chelsea ne može ništa, čak ni ako dovedu Luku.

Znalo se je da će Young biti pravo pojačanje za Man Utd budući da im je upravo takav igrač trebao, ali tip nije normalan kako igra. Zbilja me je ugodno iznenadio. Ova dva gola iz ''zone Del Piero'' će se valjda vrtjeti na telki do kraja sezone + 3 asista (dobro, oni za Rooneyja baš i nisu neki BigGrin BigGrin). A da ne spominjem Shrekove slobodnjake. Svidjelo mi se i kako je Cleverly odigrao ove tri utakmice. Nigdje ga ne vidiš, ali stvarno dobro odrađuje svoj posao.

City je mogao zabiti i više golova, ali kao da im se više nije trčalo u zadnjih pola sata. Iskreno, nisam neki Nasrijev ljubitelj, ali danas je odigrao vrhunski i, unatoč Džekinim golovima, mislim da je ipak on bio igrač utakmice.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#33 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:09:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Je li Berbatov igra?
Ozljeđen? Samozatajan?
Dok Lester
#34 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:09:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
A Wengeru svaka čast, ali mislim da je ipak pretjerao s forsiranjem mladih igrača. Možda je vrijeme za promjene u Arsenalu, jer ne vjerujem da će priznati da je baš toliko zabrazdio i promijeniti politiku.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#35 Posted : 28. kolovoza 2011. 18:10:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
split85 wrote:
Je li Berbatov igra?
Ozljeđen? Samozatajan?


Na klupi je, ali kako ga staviti u igru poredd Rooneyja, Wellbecka i Chicharita?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Heyoka
#36 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:20:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dok Lester wrote:
A Wengeru svaka čast, ali mislim da je ipak pretjerao s forsiranjem mladih igrača. Možda je vrijeme za promjene u Arsenalu, jer ne vjerujem da će priznati da je baš toliko zabrazdio i promijeniti politiku.


Nije problem u forsiranju mladih igrača (v. Manchester United) nego u forsiranju nekvalitetnih igrača. Balvan od 30 godina nije ništa korisniji u prvih 11 od balvana koji ima 20. Arsenal je danas na terenu imao i beskorisne stare igrače (30-godišnji Aršavin koji je trebao biti isključen i 31-godišnji Rosicky) i beskorisne mladiće (Jenkinson hoda smiješnije nego Ćorluka, samo što nema nikakvu tehniku niti bilo šta od Ćorlukinih kvaliteta; Djourou ima nizak nogometni IQ - v. reakciju kod prvog gola i veći dio njegovog nogometnog opusa dosad).
Dok Lester
#37 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:30:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pod forsiranje mislim u negativnom smislu. Ferguson ih ne forsira nego ih savršeno uklapa sa starim kvalitetnim igračima i na taj način ih usmjerava na pravi put. Kad su Beckham, Scholes, Giggs, Neville i Butt bili golobradi klinci, imali su Cantonu, Brucea, Pallistera, Irwina, Keanea i ostale. Džaba to što su Wilshere i Ramsey dobri igrači kad će u ovom Arsenalu propasti.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Heyoka
#38 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:37:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dok Lester wrote:
Pod forsiranje mislim u negativnom smislu. Ferguson ih ne forsira nego ih savršeno uklapa sa starim kvalitetnim igračima i na taj način ih usmjerava na pravi put. Kad su Beckham, Scholes, Giggs, Neville i Butt bili golobradi klinci, imali su Cantonu, Brucea, Pallistera, Irwina, Keanea i ostale. Džaba to što su Wilshere i Ramsey dobri igrači kad će u ovom Arsenalu propasti.


U Arsenalu su (relativno) stariji igrači Sagna, Vermaelen, Van Persie... Nema tu tridesetogodišnjaka, ali nisu to ni golobradi momci bez iskustva. Naprotiv. Slažem se da Wengerovoj dječurliji fali Gilberto Silva (najveći promašaj Wengera je upravo uklanjanje Gilberta zbog "ubrzanja igre") na sredini terena i neki mesar tipa Martin Keown u odbrani koji bi svojom ružnoćom utjerivao strah i u svoje i u suparničke igrače, ali i kvalitete. Neće Walcotta niko naučiti da radi inteligentne stvari na terenu ako on ne posjeduje inteligenciju da izabere kvalitetno rješenje.

Da sam Wenger, doveo bih tri-četiri kvalitetna igrača (Sambu iz Blackburna za ulogu Keowna, Bainesa iz Evertona za lijevi bok i suigrača mu Artetu za sredinu terena, a ako se može dovesti i Adam Johnson iz Cityja, odlična stvar) i Materazzija, ovaj je ionako već igrao u Engleskoj.
Dok Lester
#39 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:46:20(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Upravo to ti i pričam. Van Persie je odličan igrač, ali fali mu bezobrazluka kakav je imao Cantona. U obrani su svileni. Vermalen mi je OK, ali em je ozlijeđen em je sâm. Definitivno se slažem za Gilberta. Nisu trebali pustiti ni Gallasa.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#40 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:57:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Arsen je uvijek imao dobar nos za dobre kupovine kad je odradio dobre prodaje, medjutim, zadnje dvije godine malo je zakazao.
Neka pojacanja koja je prije doveo nisu doista bila prava pojacanja, vise prinove, a otislo je nekoliko kvalitetnih igraca.
Ako nesto podhitno ne ucine, u najboljem slucaju bit ce gornji red na tabeli ali nikako u prve 4 momcadi.

Sto se tice naslova, vidjet cemo kako ce se Chelsea pokazati narednih nekoliko kola, no za sad izgleda sve onako kako je Heyoka napisao...
Cak mi i Liverpool izgleda bolje od Chelseaja trenutno...
Users browsing this topic
Guest (2)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,100 seconds.