Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Kriss od Valnora 1
kasper
#21 Posted : 5. travnja 2016. 15:32:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
zanimljivo, znaci Dorison preuzima. stata sto to nije uradio pre 10 godina
Dado A.
#22 Posted : 5. travnja 2016. 20:02:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Novikorisnik wrote:
Dade, prvo pohvale na Kriss i Vučici, opet vrhunska izdanja od vas. S obzirom na vlastitu financijsku situaciju odnosno kompletno poskupljenje Libellusovih izdanja, dvoumio sam se koje ću serijale od vas skupljati, i izbor je pao na Nathana i uz dozu skepse na Thorgala, i sad mi je drago što nisam pogriješio sa Thorgalom, s jedne strane zbog stvarno kvalitetnog stripa, s druge strane zbog tempa izlaženja, stvarno ste rasturili s tim, pogotovo kada usporedim sa još jednim odličnim Van Hammeovim serijalom XIII koji je, blago rečeno, upropašten izdavanjem od strane Bookglobea.


Smile ThumpUp

Novikorisnik wrote:

Ali imam jednu malu kritiku što se tiče spinn-offa. Mislim da ste, barem na rikni trebali jače istaknuti razliku u odnosu na redovnog Thorgala jer ovako na polici sve zajedno izgleda zbunjujuće.


Kako je tu ipak riječ o popratnim serijalima koji se u potpunosti prožimaju s glavnim, cilj nam je bio upravo zadržati snažnu poveznicu s osnovnim serijalom, a Melinino rješenje za to smatramo sjajnim. Na isti način reagirali su i Rosinski i ostali autori tako da smo u konačnici zbilja sretni kako je sve to ispalo. Naravno, ovo ne znači da si ti u krivu i zbilja nam je žao što se tebi to ne sviđa kao nama, ali opet - riječ je o subjektivnoj stvari, a o ukusima se ne raspravlja.Smile

Novikorisnik wrote:

E sad, zanima me daljnji tempo izlaženja (s obzirom na podatke sa wikipedie):

1. Thorgal ima još dva albuma neobjavljena kod nas (zadnji iz 2013.g.), hoćete čekati treći (ako je u planu) pa onda objaviti kao i dosad u jednom trobroju?


Ne, samo jedan.

35. album još nije izašao i ako bude sve kako treba, odnosno kako nam je Grzegorz javio, negdje krajem godine trebao bi biti vani.

Novikorisnik wrote:

2. isto pitanje i za Vučicu, s obzirom da ima ukupno 5 albuma, a vi ste već objavili trobroj (što ima smisla jer su priče zaokružene)

3. Pretpostavljam da Kriss možemo opet očekivati, s obzirom da ima ukupno 4 albuma, a ovdje ih objavljujete u dvobroju. Cool

4. Isto tako, pretpostavljam da i mladog Thorgala možemo očekivati u dva dvobroja?


Evo sto sam vec bio napisao u topicu o Vucici:

“Naime, vec nekoliko puta su se mijenjali planovi po tom pitanju jer u startu su trebale ici samo cetiri Kriss, tri Vucice i dvije Mladosti, no onda je to ubrzo naraslo na sest Kriss, pet Vucica i tri Mladosti, a po zadnjim informacijama koje imamo trebalo bi biti osam albuma Kriss i sedam albuma Vucice (koji bi se potom trebali spojiti s 36. albumom redovnog Thorgalovog serijala), te zasad nepoznat broj Mladosti.

No opet, sve te podatke treba uzeti s ogromnom dozom opreza i najbolje je ici jednostavno korak po korak naprijed pa gdje zavrsimo. Uglavnom, dosadno nam nece biti.”


Mislim da sam sad odgovorio na sve...Cool
dkoor
#23 Posted : 8. travnja 2016. 0:24:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.11.2011.(UTC)
Posts: 18
Man
Location: Vinkovci
Predivno... upravo sam vidio vijest za dva spin off albuma, baš me obradovalo.
Novikorisnik
#24 Posted : 17. travnja 2016. 20:39:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Dado A. wrote:
Kako je tu ipak riječ o popratnim serijalima koji se u potpunosti prožimaju s glavnim, cilj nam je bio upravo zadržati snažnu poveznicu s osnovnim serijalom, a Melinino rješenje za to smatramo sjajnim. Na isti način reagirali su i Rosinski i ostali autori tako da smo u konačnici zbilja sretni kako je sve to ispalo. Naravno, ovo ne znači da si ti u krivu i zbilja nam je žao što se tebi to ne sviđa kao nama, ali opet - riječ je o subjektivnoj stvari, a o ukusima se ne raspravlja.Smile


Ma rikna je najmnaji problem, samo vi šibajte dalje. Ako nemate Thorgala, možete i starije brojeve Nathana BigGrin
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,063 seconds.