Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Nathan Never 58
LL
#1 Posted : 21. kolovoza 2016. 20:58:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Četvrto izdanje koje ćemo najaviti unutar ove naše sljedeće ture je 58. knjiga Nathana Nevera, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

“Tehnopati” (Alberto Ostini / Andrea Bormida)
“Spoznaja boli” (Alberto Ostini / Paolo Di Clemente)
“Nalog za umorstvo” (Michele Medda / Stefano Casini)


Riječ o izvornim epizodama 171, 172 i 173 koje su u Italiji objavljene u razdoblju između kolovoza i listopada 2005. godine, a prije samog čitanja samo ćemo spomenuti da ćete u “Tehnopatima” imati priliku pročitati svršetak napete priče koja je započela u prošloj knjizi u epizodi “Gradske bande”.

Regularna cijena 58. knjige Nathana Nevera bit će 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 140 kuna.

Bacite pogled:



maddjuro
#2 Posted : 22. kolovoza 2016. 0:15:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
odlicno, drago mi je da ste se odlučili na ovo umjesto na reprint ranijih izdanja
thekide
#3 Posted : 22. kolovoza 2016. 7:38:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Znači vredelo je svakodnevno kukati.
Stiže tura, i to kakva.Drool
Jerry Krause
#4 Posted : 22. kolovoza 2016. 15:27:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile
thekide
#5 Posted : 22. kolovoza 2016. 16:39:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile

Džaba vučeš Dadu za rukav, opkladu ćeš izgubiti u svakom slučaju.Flapper

Nego Dado, ako može jedan predlog što se tiče dizajna naredne dve knjige.
Dakle, u osam poslednjih (računajući i ovu) imamo 3 plavičaste i čak 5 ovih čudnih cigla, braonkastih sličnih nijasni.

Cilj je jasan - ponovo uklopiti boju sa naslovnicom, pa je moj predlog za 59. knjigu, naslovnica 175 i njeno žućkasto nebo/zgrade. A za 60. knjigu, naslovnica 179 i njena crvena boja, al da bude baš ubitačna boja krvi, da bode oči kao čuvena narandžasta dvadesetpetica.
Kao pomoćno rešenje može i 177, i to da bude potpuno bela, uostalom i naslov epizode je "Beli cirkus".
Dado A.
#6 Posted : 22. kolovoza 2016. 18:24:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.659
Location: Makarska
thekide wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile

Džaba vučeš Dadu za rukav, opkladu ćeš izgubiti u svakom slučaju.Flapper

Nego Dado, ako može jedan predlog što se tiče dizajna naredne dve knjige.
Dakle, u osam poslednjih (računajući i ovu) imamo 3 plavičaste i čak 5 ovih čudnih cigla, braonkastih sličnih nijasni.

Cilj je jasan - ponovo uklopiti boju sa naslovnicom, pa je moj predlog za 59. knjigu, naslovnica 175 i njeno žućkasto nebo/zgrade. A za 60. knjigu, naslovnica 179 i njena crvena boja, al da bude baš ubitačna boja krvi, da bode oči kao čuvena narandžasta dvadesetpetica.
Kao pomoćno rešenje može i 177, i to da bude potpuno bela, uostalom i naslov epizode je "Beli cirkus".


Sto se naslovnica tice, jos nismo sigurni koje cemo odabrati, a sto se boja tice o tome se brine Melina i mi joj se tu ne petljamo u posao. Naime, drzimo se one “daj dite materi”.Cool
Dado A.
#7 Posted : 22. kolovoza 2016. 18:27:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.659
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile


Koja je oklada?Cool

A sto se NN-a tice, do kraja godine objavit cemo vise od ovoga sto si napisao.Cool
Arbok
#8 Posted : 22. kolovoza 2016. 19:05:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile


Koja je oklada?Cool

A sto se NN-a tice, do kraja godine objavit cemo vise od ovoga sto si napisao.Cool

Love Love Love Love Love
thekide
#9 Posted : 22. kolovoza 2016. 19:20:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Dado A. wrote:


Sto se naslovnica tice, jos nismo sigurni koje cemo odabrati, a sto se boja tice o tome se brine Melina i mi joj se tu ne petljamo u posao. Naime, drzimo se one “daj dite materi”.Cool

Ma jasno da ona odlučuje, ali caka je u tome da u narednih desetak naslovnica preovlađuje plava boja i trebalo bi birati, ne najbolju naslovnicu, nego drugačiju. Znači ne vezivati materi ruke tako što će joj se dati mali slatki plavušan, nego neko crnče ko u Angeline Jolie.BigGrin
thekide
#10 Posted : 22. kolovoza 2016. 19:23:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile


Koja je oklada?Cool

Tvrdio je da će se zaostatak nadoknaditi tako što će ići dve redovne knjige u jednoj turi, a ja sam mu reko da to više za života videti neće, Orbitalni rat je bio izuzetak.
thekide
#11 Posted : 22. kolovoza 2016. 19:30:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile



A sto se NN-a tice, do kraja godine objavit cemo vise od ovoga sto si napisao.Cool

Ih, a taman je oborio očekivanja i prešao u pesimiste, a ti ga opet pališ.BigGrin

Kad smo već kod velikih iščekivanja, sad nešto za moju dušu - kakva je šansa da do kraja godine vidimo NN 9 i SP 2?RollEyes

Jerry Krause
#12 Posted : 22. kolovoza 2016. 22:27:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile


Koja je oklada?Cool

A sto se NN-a tice, do kraja godine objavit cemo vise od ovoga sto si napisao.Cool

ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Jerry Krause
#13 Posted : 22. kolovoza 2016. 22:31:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
thekide wrote:
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile


Koja je oklada?Cool

Tvrdio je da će se zaostatak nadoknaditi tako što će ići dve redovne knjige u jednoj turi, a ja sam mu reko da to više za života videti neće, Orbitalni rat je bio izuzetak.

Ne izvlači se, sad ne znaš šta bi pa oblikuješ oklade kako tebi paše. Govorili smo da li će Dado uspjeti održati ritam od 4 knjige redovne serije godišnje, a ti si ko pravi pesimista rekao da nema šanse. E pa vidjet ćemo.

A koja je oklada? Tko izgubi mora na sljedećem Mafestu dogodine gol do pasa popiti 3 pive po izboru na eks.BigGrin BigGrin Flapper Flapper
Jerry Krause
#14 Posted : 22. kolovoza 2016. 22:33:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
thekide wrote:


Kad smo već kod velikih iščekivanja, sad nešto za moju dušu - kakva je šansa da do kraja godine vidimo NN 9 i SP 2?RollEyes


Nikakva, sad sam još uvjereniji da ide i maxi 2 i NN 61.Flapper
thekide
#15 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:20:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:


Kad smo već kod velikih iščekivanja, sad nešto za moju dušu - kakva je šansa da do kraja godine vidimo NN 9 i SP 2?RollEyes


Nikakva, sad sam još uvjereniji da ide i maxi 2 i NN 61.Flapper


Pa zašto mi ne daš malo starudije, uostalom ja se pozivam na više instance, a one kažu:

Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Nego, bit ću skroman, može li ovo za 2016. godinu:

- AA 13
- NN 57
- NN SP 15
- NN 58
- NN 59
- AA 14
- NN 60
- NN maxi 2
- NN SP 2
- NN 9


Pih! Pickin dim!BigGrin

Prema tome, gde ima dima...BigGrin
Dado A.
#16 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:37:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.659
Location: Makarska
thekide wrote:
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo jedan Nathan.Bored

Dado izgubit ću okladu od thekidea nego do kraja godine bi valjalo da održimo ritam zadnjih godina: NN 59 i 60 te AA 14 i SP 15. Drool Drool Smile



A sto se NN-a tice, do kraja godine objavit cemo vise od ovoga sto si napisao.Cool

Ih, a taman je oborio očekivanja i prešao u pesimiste, a ti ga opet pališ.BigGrin

Kad smo već kod velikih iščekivanja, sad nešto za moju dušu - kakva je šansa da do kraja godine vidimo NN 9 i SP 2?RollEyes



Idu oba u sljedecoj turi.Cool
Jerry Krause
#17 Posted : 23. kolovoza 2016. 0:06:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Može i ovo, samo nek se Nathan gura s ritmom od bar 12 epizoda redovne serije u godini.
Dado A.
#18 Posted : 23. kolovoza 2016. 0:45:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.659
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Može i ovo, samo nek se Nathan gura s ritmom od bar 12 epizoda redovne serije u godini.


Nije upitno.
thekide
#19 Posted : 23. kolovoza 2016. 7:24:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Dado A. wrote:
thekide wrote:

Kad smo već kod velikih iščekivanja, sad nešto za moju dušu - kakva je šansa da do kraja godine vidimo NN 9 i SP 2?RollEyes



Idu oba u sljedecoj turi.Cool

OhMyGod OhMyGod OhMyGod Woot Woot Woot
Auu, pa da je odgovor bio probaćemo do kraja godine, pa bih bio zadovoljan.
Ulepšao si mi ovo tmurno jutro, na još tmurnijem poslu.
AlenT
#20 Posted : 23. kolovoza 2016. 14:37:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
Ne bi li trebao izaći i novi Almanah?
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,122 seconds.