Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<345
Mister No - cijene sa aukcija
Garfield
#81 Posted : 31. svibnja 2015. 16:04:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Odlicno! Svaka cast na kompletiranju Mister No.
CheddarBob
#82 Posted : 31. svibnja 2015. 20:07:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
Čestitke! Odlično izgledaju ovako posloženi, fotni i kad popuniš ovih pet praznina.

Juice wrote:
Ispočetka sam mislio nabavljati samo određene najbolje (i najdeblje) epizode, ali malo pomalo, odluka je pala da ih nabavim sve.


Poznato mi je ovo! Jako poznato.
SZOCK
Garfield
#83 Posted : 31. svibnja 2015. 20:42:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
CheddarBob wrote:
Čestitke! Odlično izgledaju ovako posloženi, fotni i kad popuniš ovih pet praznina.

Juice wrote:
Ispočetka sam mislio nabavljati samo određene najbolje (i najdeblje) epizode, ali malo pomalo, odluka je pala da ih nabavim sve.


Poznato mi je ovo! Jako poznato.


Kod vecine ljudi je slicna prica ... Kontao sam uzimati samo neke epizode odredjenog junaka pa okrenuo sve od njega, onda od jos jednog i jos jednog i na kraju zavrsim sa svim od Libellusa :)
Dzek Denijels
#84 Posted : 31. svibnja 2015. 21:38:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.4.2015.(UTC)
Posts: 115
Man
Location: Srbija
Ja sam išao nešto "lakšim" putem.
Sačekao povoljnu priliku da kupim početni komplet, u mom slučaju prvih 55 brojeva.
A onda narednog dana dokupio sve ostalo u Alan Fordu...BigGrin
Carpe diem...
Dzek Denijels
#85 Posted : 31. svibnja 2015. 21:41:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.4.2015.(UTC)
Posts: 115
Man
Location: Srbija
Evo kako je to izgledalo...



Carpe diem...
Garfield
#86 Posted : 31. svibnja 2015. 22:27:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dzek Denijels wrote:
Evo kako je to izgledalo...






Prelijepo i moram reci pametno. Puno skuplje izadje kad uzimas broj po broj a izaslo 50-60 brojeva i uz to puno rasprodatih, ali mnogi ljudi nemaju mogucnosti da odjednom uzmu komplet pa idu tezim putem ...
Juice
#87 Posted : 1. lipnja 2015. 6:27:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Garfield wrote:
Prelijepo i moram reci pametno. Puno skuplje izadje kad uzimas broj po broj a izaslo 50-60 brojeva i uz to puno rasprodatih, ali mnogi ljudi nemaju mogucnosti da odjednom uzmu komplet pa idu tezim putem ...


Ja sam nakupio 20ak odabranih brojeva, uglavnom lako dostupnih preko Libellusa (izuzev 3-4 rasprodana preko Babilona) kada mi se pojavila želja da bih mogao pokušati nabaviti što se da. Kupiti tada komplet i onda se rješavati duplih (vjerojatno i ispod cijene ako bih što želio prodat, jer su skoro svi moji brojevi bili dostupni) mi nikako nije bila opcija, prije svega jer nikako ne bih najednom mogao izdvojiti jedno 5-6k kuna. A krenio sam s nabavkom još dok su Komodski zmajevi - knjiga 60 - bili dostupni (zadnji primjerci) tako da sam i tu imao sreće jer su sada eto i 59+ brojevi rasprodani. Uglavnom da, prošao sam dosta skuplje kako god okrenuo, ali pošto su to bila periodična izdvajanja, mnogo lakše mi je to bilo podnijeti, a moram priznati da je bio i gušt loviti neke brojeve, pogotovo preko aukcija u zadnji čas, adrenalin pere ko lud BigGrin.
Users browsing this topic
Guest
5 Pages«<345
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,061 seconds.