Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Interliber 2017 - EXTRA PONUDA - KRAJ!
Dado R.
#1 Posted : 12. listopada 2017. 1:39:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Prije nego što najavimo popuste i ponude za ovogodišnji Interliber vrijeme je da krenemo s jednom promjenom
koja se tiče naše tradicionalne EXTRA PONUDE.

Naime, nakon brojnih poziva i još brojnijih mailova u kojima su čitatelji naših izdanja predlagali da im omogućimo rezervaciju oštećenih knjiga,
odlučili smo to ove godine i napraviti te našu EXTRA PONUDU učiniti još posebnijom i pristupačnijom.

Vjerujemo da svi već znate da naša EXTRA PONUDA podrazumijeva određenu manju količinu stripova koje nudimo po cijenama
od 19.90 kn, 29.90 kn, 39.90 kn, 49.90 kn, 59.90 kn itd. koji zbog ovoga ili onoga razloga ne zadovoljavaju naše kriterije
da budu pušteni u redovnu prodaju, a sigurni smo i da svi već jako dobro znate o kakvim je minimalnim oštećenjima riječ.

Dakle, svi koji žele rezervirati neko izdanje iz ove naše EXTRA PONUDE mogu pogledati popis koji se nalazi ispod ove najave
i poslati nam rezervaciju na info@libellus.hr s naznakom "Rezervacija oštećenih izdanja" te napisati koje knjige žele.

Nekih knjiga ima jako malo, doslovce primjerak ili dva, nekih nešto više, no i ovdje će vrijediti zlatno pravilo "tko prvi djevojci, njegova djevojka",
a mi ćemo nastojati taj popis po potrebi svakodnevno aktualizirati.

Svaka rezervacija bit će potvrđena s naše strane, a u slučaju da je netko već rezervirao zadnji (ili jedini) primjerak nekog izdanja
također ćemo vam to javiti u potvrdi vaše rezervacije.

Rezervacije ćemo zaprimati od danas pa najkasnije do 3. studenog ove godine.

Osim odabranih knjiga, u rezervaciji je još potrebno navesti ime, prezime, broj telefona te dan kada se planiraju preuzeti rezervirana izdanja
na našem štandu tijekom Interlibera (7.-12.11.2017.), a preostale knjige koje ne budu rezervirane do 3. studenoga bit će ponuđene
u slobodnoj prodaji na našem štandu (kao što je to dosad bilo i uobičajeno).




Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje... AKCIJA JE ZAVRŠENA!


Zbog velikog obujma posla i obaveza nismo bili u mogućnosti svakodnevno ažurirati tablicu s oštećenim naslovima, ali smo svima odgovorili na narudžbe te potvrdili rezervacije za ono što je bilo dostupno. Budući da je ostalo još jako malo takvih knjiga, odlučili smo od ovog trenutka zaključiti ovu akciju, a ostatak izdanja (te sva ona koja još uspijemo pregledati i odvojiti do početka Interlibera) bit će u slobodnoj prodaji na našemu interliberskom štandu od 7. do 12.11. ove godine (utorak - nedjelja).

Vidimo se!
Dado R.
#2 Posted : 12. listopada 2017. 23:45:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Uffff... puno posla danas, puno potvrda i rezervacija i jos uvijek to traje.
No nitko nitko ne treba brinuti, svakome ce biti potvrdjeno na mail, samo malo strpljenja.Smile
Dado R.
#3 Posted : 12. listopada 2017. 23:46:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I da... Tabela je upravo aktualizirana... nekih izdanja vec nema vise pa smo ih maknuli...
Dado R.
#4 Posted : 13. listopada 2017. 23:42:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Aktualizirano... Smile
brozbiafra
#5 Posted : 14. listopada 2017. 12:29:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
Zgazit cete me ovim novim turama i ovim ostecenim Baseball LOL
laura10
#6 Posted : 14. listopada 2017. 13:28:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Super
Dado R.
#7 Posted : 15. listopada 2017. 1:27:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Aktualizirano... Smile
Arbok
#8 Posted : 15. listopada 2017. 15:12:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
A bismo li mogli na upit dobiti opis oštećenja ili bismo tražili previše?
Dado R.
#9 Posted : 15. listopada 2017. 16:03:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Arbok wrote:
A bismo li mogli na upit dobiti opis oštećenja ili bismo tražili previše?

Da imamo 5-6 zaposlenih koji bi se samo time bavili onda bi bilo moguce ovako bas i nije, nazalost.
No mislim tko je ikad drzao ijedno osteceno izdanje od nas u rukama lako moze pretpostaviti o kakvim je minimalnim ostecenjima rijec.
risbozg
#10 Posted : 15. listopada 2017. 19:18:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
dali su izdanja dodatno oštećena štambiljem ili su samo klasićna minimalna oštećenja ???
brozbiafra
#11 Posted : 15. listopada 2017. 19:56:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
risbozg wrote:
dali su izdanja dodatno oštećena štambiljem ili su samo klasićna minimalna oštećenja ???

Svaki koji prodaju pod osteceni je postambiljan,da...
risbozg
#12 Posted : 15. listopada 2017. 19:59:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
a zašto ??? to mi nikad nije bilo jasno..zašto dodatno uništavat....fuck destrukciju
risbozg
#13 Posted : 15. listopada 2017. 20:00:30(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
možda ovi nisu pošto su na neviđeno ??? bar se nadam inaće zaobilazim
brozbiafra
#14 Posted : 15. listopada 2017. 21:03:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
risbozg wrote:
možda ovi nisu pošto su na neviđeno ??? bar se nadam inaće zaobilazim

Ne bih zelio biti partibrejker,ali biti ce postambiljani.Cisto da se ne zloupotrijebi ovo.Libellus je uvidio ostecenja i ne zeli ih prodavati pod novo,glanc isl.,koliko god da su sitna.Zato je spustio cijenu cca 50-60posto.Netko ih kupi,preprodavaci recimo,i prodaje pod -5/5,za 10posto manju cijenu.Zato zig.Zna se,placen manje,ostecenje nekakvo je negdje.I ja imam 30 tak tih zigosanih,radije bih da nema ziga,no ima smisla...
risbozg
#15 Posted : 15. listopada 2017. 22:00:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
brozbiafra wrote:
risbozg wrote:
možda ovi nisu pošto su na neviđeno ??? bar se nadam inaće zaobilazim

Ne bih zelio biti partibrejker,ali biti ce postambiljani.Cisto da se ne zloupotrijebi ovo.Libellus je uvidio ostecenja i ne zeli ih prodavati pod novo,glanc isl.,koliko god da su sitna.Zato je spustio cijenu cca 50-60posto.Netko ih kupi,preprodavaci recimo,i prodaje pod -5/5,za 10posto manju cijenu.Zato zig.Zna se,placen manje,ostecenje nekakvo je negdje.I ja imam 30 tak tih zigosanih,radije bih da nema ziga,no ima smisla...


Zašto bi to imalo smisla,pa fibra prodaje oštećene pa ih ne štambilja..oštećeni bi možda i kupio ali štambiljani nikada..to ko što prodaje tj kad izdavač nešto nekom proda što ga briga više za proizvod koj je prodao i na njemu zaradio i dali ga je taj kupac spremio na policu,stavio u šupu,spalio ili preprodao ispod ili iznad cijene

Za mene je poniženje kupca da mi neko želi oštečeni proizviod prodati samo ako je još i poštambiljan ( valja da imam podsjetnik da je oštećen jel sam glup pa sam ne vidim ??) ...samim time oštećen budem kupio ali oštećen i poštambiljan ni mrtav...ko voli neka izvoli
brozbiafra
#16 Posted : 15. listopada 2017. 22:07:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
Ja ih imam,ponavljam,i taj zig mi ne ometa citanje ni malo,mogu ti reci.Svaki od tih sa zigom se uglavnom moze naci i glanc,bilo u njihovom web shopu ili na aukcijama s vremenom,pa ko voli nek izvoli.Meni je ovo prilika da si uzmem nesto sto mi nije bilo prenapeto,a sad za sitnu lovu kupim,probam...
risbozg
#17 Posted : 15. listopada 2017. 22:30:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
brozbiafra wrote:
Ja ih imam,ponavljam,i taj zig mi ne ometa citanje ni malo,mogu ti reci.Svaki od tih sa zigom se uglavnom moze naci i glanc,bilo u njihovom web shopu ili na aukcijama s vremenom,pa ko voli nek izvoli.Meni je ovo prilika da si uzmem nesto sto mi nije bilo prenapeto,a sad za sitnu lovu kupim,probam...



Ako je tebi ok da ti neko proda oštećeni strip za 140kn i onda ti (za mene još brzobrazno ) ko podsjetnik da je oštećen udari štambilj da nebi ja ko kupac to možda zaboravio onda za tebe ok, meni nije ..nitko drugi od izdavača to ne radi i po mom skromnom mišljenju ni libellus to nije i nebi trebao raditi
Dado A.
#18 Posted : 16. listopada 2017. 1:44:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
brozbiafra wrote:
Zgazit cete me ovim novim turama i ovim ostecenim Baseball LOL


BigGrin BigGrin BigGrin
Dado A.
#19 Posted : 16. listopada 2017. 1:45:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
brozbiafra wrote:

Ne bih zelio biti partibrejker,ali biti ce postambiljani.Cisto da se ne zloupotrijebi ovo.Libellus je uvidio ostecenja i ne zeli ih prodavati pod novo,glanc isl.,koliko god da su sitna.Zato je spustio cijenu cca 50-60posto.Netko ih kupi,preprodavaci recimo,i prodaje pod -5/5,za 10posto manju cijenu.Zato zig.Zna se,placen manje,ostecenje nekakvo je negdje.I ja imam 30 tak tih zigosanih,radije bih da nema ziga,no ima smisla...


Precizno i jasno, thanks!Cool
bubo
#20 Posted : 16. listopada 2017. 13:57:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
risbozg wrote:
brozbiafra wrote:
Ja ih imam,ponavljam,i taj zig mi ne ometa citanje ni malo,mogu ti reci.Svaki od tih sa zigom se uglavnom moze naci i glanc,bilo u njihovom web shopu ili na aukcijama s vremenom,pa ko voli nek izvoli.Meni je ovo prilika da si uzmem nesto sto mi nije bilo prenapeto,a sad za sitnu lovu kupim,probam...



Ako je tebi ok da ti neko proda oštećeni strip za 140kn i onda ti (za mene još brzobrazno ) ko podsjetnik da je oštećen udari štambilj da nebi ja ko kupac to možda zaboravio onda za tebe ok, meni nije ..nitko drugi od izdavača to ne radi i po mom skromnom mišljenju ni libellus to nije i nebi trebao raditi


E vidiš ja sam imao prilike i uzeti neke Fibrine oštećene i u pravu si nemaju pečat ali samo iz razloga što su ta oštećenja baš vidljiva ali baš, a i nema neki izbor,, vrlo mali izbor toga ima a u zadnje vrijem ih Markos stavlja na aukcije i nerijetko zavrse sa cijenom kao da glancer na popustu kupiš.. ovde nije takav slučaj jer u velikoj većini slučajeva oštećenja su gotovo nevidljiva ili smiješna a i cijena je barem 50% ili više spuštena a izbora kao što vidiš ima jako lijepoga,,kome smeta pečat nek ne uzima naravno ali i po meni ovo ima smisla itekako,,pogotovo jer ima veliki broj rasprodatih izdanja...
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,108 seconds.