Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<6465666768>»
Sljedeca tura...
Dado R.
#1301 Posted : 11. prosinca 2019. 0:56:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.
Dado A.
#1302 Posted : 11. prosinca 2019. 2:37:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
Saruman wrote:
Šta bi sa Dragonerom, zar nije trebao izaći bar prvi broj Dragonero Magazina do kraja godine? Confused


Šta bi? Ništa.Smile U 13 mjeseci objavili smo 12 knjiga - “Korijene”, 27 brojeva redovnog serijala i 2 specijalca - odnosno više od trećine serijala. Zar je malo?Smile

A što se prvog magazina tiče, on ide tek nakon 10. redovne knjige jer je izašao 25.11.2015., a epizode 28-30 redovnog serijala objavljene su od 9.9.2015. do 10.11.2015.Cool

Uglavnom, neće nedostajati Dragonera, ne boj se. Sljedeća knjiga stiže u siječnju.Cool
Dado A.
#1303 Posted : 11. prosinca 2019. 2:40:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
Kalamburgud wrote:
naravno da će još jedan Zagor ići, umjesto npr. Zone X koja je debelo zapostavljena a prethodna naklada joj nije neprodana da bi se obustavljalo


Točno je da trebamo ubrzati Zonu X i to ćemo i učiniti uskoro. Pretpostavljam da samo nju čitaš?Smile
Dado A.
#1304 Posted : 11. prosinca 2019. 2:40:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
cladis wrote:
Eto tako sa ovim Zagorom je već bolje.Još jednog Dragonera za kraj i svi veseli, barem se nadam Wub


U siječnju stiže Dragonero.Cool
Dado A.
#1305 Posted : 11. prosinca 2019. 2:41:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
cladis wrote:
Hoće li biti šta za Božić , kao i prošle godine ,onih starijih izdanja ,sa popustima,pečatima itd. Jer i mene je ova zadnja tura za sada obišla u širokom luku, osim ovog Tex-a, pa bih onda iskoristio priliku da popunim neke rupe (hm..ovaj kolekcionarske dakako). Naročito sa Torgalom sa kojim sam tek počeo od zadnjeg interlibera.Love


Bit će.Cool
Dado A.
#1306 Posted : 11. prosinca 2019. 2:42:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
ZoranC wrote:
Jos dva NR u ovoj turi ili jos dva NN, sto me ne bi iznenadilo, i prodje Bozic bez LL izdanja pod drvcem. Katastrofa.


Spektakularno kukanje, svaka čast!BigGrin

Predlažem da vidiš s ostalom ekipom kakvi ste za osnivanje nekakvog sindikata...BigGrin
Dado A.
#1307 Posted : 11. prosinca 2019. 2:43:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
channel0 wrote:
Dado A. wrote:
channel0 wrote:


Dado A. wrote:
channel0 wrote:
Što se tiče preostala četiri izdanja u novoj turi, ko je za da budu dva DD-a? Ne kolor, redovni Smile


Naslovnice su stigle, ali prekasno za ovu turu. Realno je očekivati da budu u onoj koja će biti vani u siječnju sljedeće godine.Cool



sta je, tu je Sad



A ništa, valjda ćeš izdržati do siječnja...Cool

Zar zvučim tako očajno?Blushing
Nije frka, očekivalo se, zbog standarda od šest godišnje. Ništa, sledeće osam i to je to Cool


Jebiga, malo zakasnile naslovnice.:-(
kasper
#1308 Posted : 11. prosinca 2019. 10:21:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
moje zelje su da skorije bude, od najboljeg teksa, neka epizoda iz sd/ludens perioda. pa jos ako je vila Drool
mmihoci
#1309 Posted : 11. prosinca 2019. 11:31:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 522
Location: Koprivnica
Meni iz ove ture od mog "dilera" svih 8 knjiga.
Pozdravljam prvi Mister No specijal.
Čestitam na 100 naslova ove godine.

Nadam se uskoro i kojem Nicku, Zoni pa i preostali almanasi od Martija, Nicka i Texa te možda i početak specijala Martija i pokoji Maxi Martija u Superbooku.
Naravno i završetke Mister No Revolution, Zagor Korjeni te Deadwood Dicka-a.

Neki bi rekli: "Puno toga za obaviti, a tako malo vremena".Smile
ZoranC
#1310 Posted : 11. prosinca 2019. 12:57:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Dado A. wrote:
ZoranC wrote:
Jos dva NR u ovoj turi ili jos dva NN, sto me ne bi iznenadilo, i prodje Bozic bez LL izdanja pod drvcem. Katastrofa.


Spektakularno kukanje, svaka čast!BigGrin

Predlažem da vidiš s ostalom ekipom kakvi ste za osnivanje nekakvog sindikata...BigGrin

Pih, cim sam zakukao osvanuse Zagor i pilot za mene. I to bez sindikata. Piih.
anto
#1311 Posted : 11. prosinca 2019. 13:28:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink
Dado A.
#1312 Posted : 11. prosinca 2019. 13:43:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
anto wrote:
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink


?
maddjuro
#1313 Posted : 11. prosinca 2019. 15:37:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
DRAŽEN
#1314 Posted : 11. prosinca 2019. 17:09:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Da li ovo modificiranje planova znači da neće izaći neki od 8 najavljenih naslova ili ?
Dado R.
#1315 Posted : 11. prosinca 2019. 18:45:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
DRAŽEN wrote:
Da li ovo modificiranje planova znači da neće izaći neki od 8 najavljenih naslova ili ?

Ne, to se odnosilo na pojedine komentare kako ovo ili ono nije izaslo a bilo je receno da hoce do kraja godine itd.Smile

Dado R.
#1316 Posted : 11. prosinca 2019. 18:59:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
anto wrote:
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink


Gubitak ili smanjivanje sposobnosti mirisa (anozmija) je najčešći poremećaj mirisa.
Kako su poremećaji mirisa rijetko kada opasni po život, oni ne moraju privući veliku medicinsku pozornost.
Ipak, ti poremećaji mogu frustrirati, jer mogu zahvatiti sposobnost osobe da uživa u hrani, piću, ugodnim mirisima, vrhunskim strip izdanjima.
Gubi se na kvaliteti života. Mogu smetati i sposobnosti osobe da primijeti potencijalno štetne kemikalije i plinove što bi moglo imati teške posljedice.
Tu i tamo ipak neki poremećaj koji ošteti miris može biti ozbiljan.
maddjuro
#1317 Posted : 11. prosinca 2019. 20:40:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Dado R. wrote:
anto wrote:
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink


Gubitak ili smanjivanje sposobnosti mirisa (anozmija) je najčešći poremećaj mirisa.
Kako su poremećaji mirisa rijetko kada opasni po život, oni ne moraju privući veliku medicinsku pozornost.
Ipak, ti poremećaji mogu frustrirati, jer mogu zahvatiti sposobnost osobe da uživa u hrani, piću, ugodnim mirisima, vrhunskim strip izdanjima.
Gubi se na kvaliteti života. Mogu smetati i sposobnosti osobe da primijeti potencijalno štetne kemikalije i plinove što bi moglo imati teške posljedice.
Tu i tamo ipak neki poremećaj koji ošteti miris može biti ozbiljan.



Nista me neće spriječiti od "šnjofana" novokupljenih stripova
ZoranC
#1318 Posted : 20. prosinca 2019. 12:36:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Kako ide? Kakvo je aktualno stanje sto se tice prednajavljene ture? Hoce li biti do kraja godine ili ipak kasnije?
Pitam onako iz dosade.
anto
#1319 Posted : 20. prosinca 2019. 19:47:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado A. wrote:
anto wrote:
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink


?

mislio sam da će neki od ovih 8 najnovijih izdanja biti pomereni,pa sam prosto morao da se malo našalim sa Natanovcima,aludurijaći da će to biti baš neki od najavljenih Natana BigGrin

i kao što vidiš u postu ispod mog,ludidjuro je odmah reagovao Glare
anto
#1320 Posted : 20. prosinca 2019. 20:01:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado R. wrote:
anto wrote:
Dado R. wrote:
Zbog raznih okolnosti, materijala itd malo se modificirao plan izdanja, no sve sto je planirano do kraja godine ali ipak nece biti objavljeno
pojavit ce se u prvih nekoliko tura pocetkom iduce godine. Drugim rijecima bit ce u najavi za mjesec, dva, tri.

zašto nešto mirišem da će ti pomereni naslovi biti Natani? Wink


Gubitak ili smanjivanje sposobnosti mirisa (anozmija) je najčešći poremećaj mirisa.
Kako su poremećaji mirisa rijetko kada opasni po život, oni ne moraju privući veliku medicinsku pozornost.
Ipak, ti poremećaji mogu frustrirati, jer mogu zahvatiti sposobnost osobe da uživa u hrani, piću, ugodnim mirisima, vrhunskim strip izdanjima.
Gubi se na kvaliteti života. Mogu smetati i sposobnosti osobe da primijeti potencijalno štetne kemikalije i plinove što bi moglo imati teške posljedice.
Tu i tamo ipak neki poremećaj koji ošteti miris može biti ozbiljan.

nisam puno na forumu,ali znao sam da je jedan Dado sa kraćim fitiljem BigGrin,a pošto imam sporo paljenje,tek sad sam ukapirao da si to ti,Dado sa R. prezimenom.
Ne kažem da je ovaj odgovor napisan u nervoznom maniru,čak naprotiv,duhovita opaska na moju sitnu provokaciju Natanovaca Flapper ,ali poenta cele ove priče je da sam dobio želju da vidim koji je to od Dada smireniji;a u startu sam bio siguran da je to onaj sa manjkom kose;i nakon kraćeg guglovanja sam potvrdio svoje sumnje Sherlock

a ceo post je inače napisan u politički korektnom štihu,sa odgovarajućim smajlijima Wink
Users browsing this topic
Guest (6)
151 Pages«<6465666768>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,177 seconds.