Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages123>»
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#1 Posted : 11. srpnja 2011. 10:40:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Topic posvecen najvecem nogometnom klubu na svijetu!

Sluzbena stranica: http://www.hajduk.hr/

Jerry Krause
#2 Posted : 11. srpnja 2011. 10:45:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
ThumpUp ThumpUp ThumpUp

To se traži!!!
Jerry Krause
#3 Posted : 11. srpnja 2011. 10:47:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Nego Dado kako ti se čini Balakov?
Dado R.
#4 Posted : 11. srpnja 2011. 10:58:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jerry Krause wrote:
Nego Dado kako ti se čini Balakov?

Dobro situiran, u relativno dobrim godinama, sarmantan, sportski gradjen... ali nije moj tip.BigGrin BigGrin BigGrin

Cekaj, nisi to mislio? A ha, pa OK, ovo drugo ne znam, tesko mogu znati nesto o njemu dok ne bude krenulo prvenstvo.
Njegove trenerske avanture manje poznam, mislim znam gdje je bio trener i te rezultate no nisam ga pratio ni u Svicraskoj,
tako da s te strane se tek treba pokazati. Ali ono sto je sigurno dobro je to sto je sa sobom donio i malo njemackog mentaliteta
iako nije Njemac radio je najvise tamo, pa sam siguran da su u i pristupi treninzima bitno drukciji nego se to inace radi kod nas.

No kljucna stvar kod nas je to sto kod nas nista dugo ne traje, kao ni kod drugih HR klubova.
Ako su odabrali Balakova neka ga onda ostave, najmanje 2-3 godine, i neka pokusaju odrzati ekipu skupa,
da se proda samo netko tko bas mora i za dobre novce inace da bude ista ekipa, pa onda za 3 godine
mozemo pricati kakav je on trener i kakvi su mu rezultati.
Ovako, kad se nakon nekoliko utakmica mijenja trener, igraci mogu bojkotirati trenera i drzati ga u saci, a trebalo bi biti obratno.

Ocekujem konstantu, da se ne gube male utakmice, za velike nikad nije bilo problema.
Jerry Krause
#5 Posted : 11. srpnja 2011. 11:13:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
E to je ono što tražimo, konstantnost u radu bar 2 godine, a ne ona vječna Hajdukova boljka- smijenit trenera nakon par neuspjeha. I potrati silne kvazimenadžere ispred Poljuda. Ako se početak učini dobar čovjeku ostaviti veliku slobodu u radu, pa makar i žrtvovali jednu sezonu. Problem je što svake godine svi žele odmah titulu prvaka, nikako napravit dugoročniji plan. A onaj Maleš mi se čini da ima nešto soli u glavi.
split85
#6 Posted : 11. srpnja 2011. 12:52:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
ove godine ima toliko stranaca da će uskoro izač "Hajdukov riječnik" na kioske Flapper
Dado R.
#7 Posted : 11. srpnja 2011. 12:59:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jerry Krause wrote:
E to je ono što tražimo, konstantnost u radu bar 2 godine, a ne ona vječna Hajdukova boljka- smijenit trenera nakon par neuspjeha. I potrati silne kvazimenadžere ispred Poljuda. Ako se početak učini dobar čovjeku ostaviti veliku slobodu u radu, pa makar i žrtvovali jednu sezonu. Problem je što svake godine svi žele odmah titulu prvaka, nikako napravit dugoročniji plan. A onaj Maleš mi se čini da ima nešto soli u glavi.

Nazalost, moze Males biti najveci ekonomski strucnjak ali nece uspjeti sve dok mu je gazda Grad,
jer grad nema dugorocne planove ni za druge gradjanima zivotno bitne stvari a kamoli za Hajduka.
Klub mora imati vlasnika, jednog ili vise nebitno, po mogucnosti s malo dubljim dzepom jer ne treba nam
vlasnik koji je prodavati igrace cim netko izvadi stotinjak tisuca eura.
Dado R.
#8 Posted : 11. srpnja 2011. 13:05:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
split85 wrote:
ove godine ima toliko stranaca da će uskoro izač "Hajdukov riječnik" na kioske Flapper

Nema to veze. I Barcelona od 22 igraca ima 12 stranaca.
Ili mislis da bi Hajduk bio bolji da samo igraju "domaca dica"? Zaboravi. Nisu ovo vremena Boksica i ostalih...
Ako je netko pravi igrac, dobrodosao je bez obzira od kud dolazi. Ako nije, onda je svejedno je li domaci ili nije.
76
#9 Posted : 11. srpnja 2011. 18:15:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Quote:
Jerry Krause wrote:
E to je ono što tražimo, konstantnost u radu bar 2 godine, a ne ona vječna Hajdukova boljka- smijenit trenera nakon par neuspjeha. I potrati silne kvazimenadžere ispred Poljuda. Ako se početak učini dobar čovjeku ostaviti veliku slobodu u radu, pa makar i žrtvovali jednu sezonu. Problem je što svake godine svi žele odmah titulu prvaka, nikako napravit dugoročniji plan. A onaj Maleš mi se čini da ima nešto soli u glavi.


Upravo tako! Pusti trenera da radi, neka prvo izgradi igru, a onda će doći i rezultati. Ne može sve preko noći.
Ako i ove sezone ostanemo iza Dinama, ali se pokaže napredak u igri kroz utakmice, Balakova se ne treba micati.
Sidin i radin.
jaki
#10 Posted : 13. srpnja 2011. 5:52:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 61
Man
Location: Solin
Dado R.
#11 Posted : 13. srpnja 2011. 16:28:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hajde da i mi pobjedimo nekoga ozbiljnijeg na ovim pripremama...Smile
Dado R.
#12 Posted : 14. srpnja 2011. 13:55:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nakon Libellusa i Hajduk dobio svoj WebShop!

Nakon organizacije prodaje ulaznica za prijateljsku nogometnu utakmicu HNK Hajduk – FC Barcelona koja pokazuje odlične rezultate te godišnjih ulaznica za utakmice Kluba, suradnja Hajduka i DEKOD-a se širi na kupnju suvenira putem Interneta. Zajedničkom akcijom tvrtke BBV Sport d.o.o. (zastupnika tvrtke Umbro za hrvatsko tržište), Hajduka i DEKOD-a omogućuje se prodaja službenih suvenira Hajduka navijačima i to 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu.

Na internetskoj trgovini kupci trenutno mogu birati dva asortimana Kluba – najnovija linija artikala za sezonu 2011./2012. te linija artikala iz prošle sezone. Nakon odabira željenog artikla, kupac odabire željenu veličinu, količinu te način plaćanja i dostave. Sve navedeno je dostupno putem nekoliko klikova miša.

Kupnja suvenira je omogućena putem kreditnih kartica (MasterCard, Visa, Diners), debitnih kartica (Maestro), uplate na žiro i devizni račun putem Intenet bankarstva, FINA-e ili pošte. Suveniri kupljeni putem Interneta dostavljaju se kurirskim službama navijačima u Hrvatskoj i svijetu u roku od nekoliko radnih dana nakon primljene uplate i obrade pošiljke. Status narudžbe moguće je pratiti na samoj internetskoj trgovini unošenjem korisničkog imena i lozinke koje je kupac primio putem e-maila nakon dovršene kupnje.
Kupnja putem Interneta je sigurna i zaštićena, brza i dostupna za sve navijače gdje god se u zemlji i svijetu nalazili. Ovo je izvrsna prilika da prijateljsku utakmicu s Barcelonom dočekate u novom dresu ili drugom omiljenom suveniru.

Navijači mogu pristupiti kupnji artikala na web trgovini posjetom službenoj stranici Kluba (www.hajduk.hr) ili na stranici DEKOD-a www.ulaznice.hr.
Jerry Krause
#13 Posted : 15. srpnja 2011. 13:16:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Evo Engleza u Splitu. E to bi valjalo pogledati na Poljudu. Mislim da imamo solidne šanse,, valjalo bi zabiti gol u 1. utakmici u Engleskoj.
Jazz
#14 Posted : 15. srpnja 2011. 13:55:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Virovitica, Croatia
Ti stočari su bunkeraši. Nema nekih imena, nisu atraktivni... Samo se pazite Delapa koji sa svoje polovice može iz auta ubacit u 16m....Laugh
Big Smoke: "Like it says in the book... We are both blessed and cursed"
CJ: "What fuckin' book?"
Dado R.
#15 Posted : 15. srpnja 2011. 14:24:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma kako god, mislim, imali smo i laksih protivnika, ali kad se sjetim tko je nas sve izbacivao, onda ako vec trebamo ispasti bolje od jaceg kluba.
Ali necemo ispasti. DOBIT CEMO IH!!!!Baseball Baseball Smile
Dok Lester
#16 Posted : 15. srpnja 2011. 15:06:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
U skladu s klasičnim hrvatskim (najčešće neutemljenim) optimizmom , i ja se nadam da ćete ih dobiti ThumpUp
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Curumo
#17 Posted : 15. srpnja 2011. 15:36:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
samo ako Libellus stane na brankeBigGrin

Dado R. na hajdukova a Dado A. na neprijateljska vrataFlapper
Nice view from hell.
IgorT
#18 Posted : 15. srpnja 2011. 18:05:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Split, Hrvatska
Stoke nije loša ekipa, imamo šansu ako englezi po običaju loše uđu u sezonu. Ili ako nekim čudom Hajduk odigra dvije vrhunske utakmice. Nakon lanjske sezone ipak sam malo skeptičan.
split85
#19 Posted : 15. srpnja 2011. 18:34:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Ždrijeb nije moga bit gori.
Teško da će netko od naših proč dalje.
Ali Hajduk ima največe šanse u odnosu na ostale.
jaki
#20 Posted : 16. srpnja 2011. 15:55:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 61
Man
Location: Solin
helsinki strah i trepet lige prvakaBigGrin
Users browsing this topic
Guest (2)
35 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,170 seconds.