Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

30 Pages«<1213141516>»
Stripovi koje želimo u izdanju Libellusa
manchester
#261 Posted : 17. siječnja 2014. 14:19:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Zelimo izvoz za Srbiju! Bio pre Sajma knjiga, a u Darkwoodu kazu za mesec-dva? Jel oni to cekaju da se nagomilaju izdanja ili idu ka uvozu od dva puta godisnje Angry
Tex Willer
#262 Posted : 17. siječnja 2014. 15:48:46(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
manchester wrote:
Zelimo izvoz za Srbiju! Bio pre Sajma knjiga, a u Darkwoodu kazu za mesec-dva? Jel oni to cekaju da se nagomilaju izdanja ili idu ka uvozu od dva puta godisnje Angry


A dotad ima da se nakupi 30 izdanja pa onda besplatna postarina webshopomBigGrin
Edit : Mislim na LL webshop, da ne bude zabuneBigGrin
Tex Willer
#263 Posted : 17. siječnja 2014. 22:35:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Funkcionisanje webshopa za Srbiju:
Potrebno je imati karticu, ako ne onda kuma koji ima karticu a kuma ne zna da kum ima karticu.
Kako nema 30 izdanja nadjete jos nekog da popuni do broja 30, recimo nekog tupana kao npr.Carsona i onda mu kazete konacne cene tako da vama promotivna ispadne jos niza od normalne promotivne.
Postarina je inace besplatna i za neprijateljske zemlje, provereno iz prve rukeBigGrin
jang
#264 Posted : 24. siječnja 2014. 18:58:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 72
Dado R. wrote:
King Warrior wrote:
Da li postoji sansa da objavite Chica u boji?
Izdanje izlazi aktuelno u Italiji.

Ne planiramo to raditi...


sada znamo razlog Cowboy2
Dalen
#265 Posted : 2. veljače 2014. 18:23:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.9.2011.(UTC)
Posts: 23
Jeste li razmišljali možda o Don Lawrenceu (Storm i Daleka Planeta (Trigan Empire)?
Captain Jack Sparrow
#266 Posted : 21. veljače 2014. 11:47:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Dado R. wrote:
danant wrote:
D al iima nekakve šanse za Dragonera ili Orfani?

Oba serijala su fenomenalna!



Za Legs ne vredi više pitati? Jel tako? Cursing

Za Legs ne vrijedi pitatiSmile ... A sto se tice svih noviteta znate da mi brzo najavimo ako nesto i planiramo.
Čak ni jedan komad za JerrijaFlapper
Tex Willer
#267 Posted : 21. veljače 2014. 11:57:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Aj kad svi nesto predlazu da probam i ja. Ne znam da li ste culi za onaj serijal vezan za NN svet, Weaver se zove? Ima li sanse da i to ugledamo u izdanju LL, jer samo to fali iz NN sveta?

Hvala na odgovoru
Dado R.
#268 Posted : 21. veljače 2014. 12:36:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Aj kad svi nesto predlazu da probam i ja. Ne znam da li ste culi za onaj serijal vezan za NN svet, Weaver se zove? Ima li sanse da i to ugledamo u izdanju LL, jer samo to fali iz NN sveta?

Hvala na odgovoru

Naravno da ima sanse, kad objavimo sve moguce Texove do kraja, uzet cemo to u razmatranje...Smile
Tex Willer
#269 Posted : 21. veljače 2014. 13:21:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
Aj kad svi nesto predlazu da probam i ja. Ne znam da li ste culi za onaj serijal vezan za NN svet, Weaver se zove? Ima li sanse da i to ugledamo u izdanju LL, jer samo to fali iz NN sveta?

Hvala na odgovoru

Naravno da ima sanse, kad objavimo sve moguce Texove do kraja, uzet cemo to u razmatranje...Smile


A dobro, strpicemo se i tih godinu dana kad smo ovoliko cekali.
Tex Willer
#270 Posted : 4. ožujka 2014. 2:29:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Mladen ima problema da se uloguje pa me zamolio da pitam umesto njega da li planirate da radite Malog Rendzera ili da uzima Ludensovo izdanje?
Hvala unapred na odgovoruSmile
Dado R.
#271 Posted : 4. ožujka 2014. 8:17:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Mladen ima problema da se uloguje pa me zamolio da pitam umesto njega da li planirate da radite Malog Rendzera ili da uzima Ludensovo izdanje?
Hvala unapred na odgovoruSmile

Koliko je meni poznato Mladen uzima sve Male Rendzere, bez obzira tko je izdao i tko ce izdati. MR njemu znaci vise nego nama Tex...Smile
Tex Willer
#272 Posted : 4. ožujka 2014. 10:06:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Koliko je meni poznato Mladen uzima sve Male Rendzere, bez obzira tko je izdao i tko ce izdati. MR njemu znaci vise nego nama Tex...Smile


Postovani, ako ne zelite da date direktan odgovor, tako i kazite. Odlicno znate da su oba izdanja MR manjkava zbog nedostatka svih naslovnica i da Mladen zeli izdanje onakvo kakvo mi zelimo za Texa, tako da ako moze direktan odgovor a ne ovako uvijanje kao da ste politicar a ne izdavac. Ja se izvinjavam na mozda malo ostrijem odgovoru, ali stvarno sam se nadao konkretnijem odgovoru od vas.
Dado R.
#273 Posted : 4. ožujka 2014. 14:53:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:

Koliko je meni poznato Mladen uzima sve Male Rendzere, bez obzira tko je izdao i tko ce izdati. MR njemu znaci vise nego nama Tex...Smile


Postovani, ako ne zelite da date direktan odgovor, tako i kazite. Odlicno znate da su oba izdanja MR manjkava zbog nedostatka svih naslovnica i da Mladen zeli izdanje onakvo kakvo mi zelimo za Texa, tako da ako moze direktan odgovor a ne ovako uvijanje kao da ste politicar a ne izdavac. Ja se izvinjavam na mozda malo ostrijem odgovoru, ali stvarno sam se nadao konkretnijem odgovoru od vas.

Cijenjeni gospodine, nismo upuceni u druga izdanja osim u svoja, a pojedincima bi bilo bolje da malo vise citaju izdanja koja u svojim
recenicama imaju slova poput ü, ö, ä umjesto sto vise po raznim forumima i brinu brigu tudju.
Renky
#274 Posted : 4. ožujka 2014. 22:37:35(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:

Koliko je meni poznato Mladen uzima sve Male Rendzere, bez obzira tko je izdao i tko ce izdati. MR njemu znaci vise nego nama Tex...Smile


Postovani, ako ne zelite da date direktan odgovor, tako i kazite. Odlicno znate da su oba izdanja MR manjkava zbog nedostatka svih naslovnica i da Mladen zeli izdanje onakvo kakvo mi zelimo za Texa, tako da ako moze direktan odgovor a ne ovako uvijanje kao da ste politicar a ne izdavac. Ja se izvinjavam na mozda malo ostrijem odgovoru, ali stvarno sam se nadao konkretnijem odgovoru od vas.

Cijenjeni gospodine, nismo upuceni u druga izdanja osim u svoja, a pojedincima bi bilo bolje da malo vise citaju izdanja koja u svojim
recenicama imaju slova poput ü, ö, ä umjesto sto vise po raznim forumima i brinu brigu tudju.



E sad si ga sheba...

Nema više spavanja dok ne otkrije u Tex-u slova poput ovih jebenih slova iznad kojih letaju muveFlapper
Tex Willer
#275 Posted : 4. ožujka 2014. 22:47:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Cito ja, nema toga u Texu, mozda u Ridjobradom ima ta ö, ä, ü, samo me nikad nisu privlacile te mange zbog citanja sdesna nalevoBigGrin
Dado R.
#276 Posted : 5. ožujka 2014. 1:57:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Cito ja, nema toga u Texu, mozda u Ridjobradom ima ta ö, ä, ü, samo me nikad nisu privlacile te mange zbog citanja sdesna nalevoBigGrin

Ovo neka manga?!?


Tex Willer
#277 Posted : 5. ožujka 2014. 10:28:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Izgleda da nije. Nista, objavite to, u pravu si, to trebam da citamBigGrin
Dado R.
#278 Posted : 5. ožujka 2014. 10:45:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Izgleda da nije. Nista, objavite to, u pravu si, to trebam da citamBigGrin

Znas da mi kod Texa prvo objavljujemo neobjavljene, a ovo je kao sto vidis objavljeno. Uzmi to u ruke i citaj, ispitivat cu te...BigGrin
wiskey
#279 Posted : 10. ožujka 2014. 14:35:49(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 16
Location: Split
NARAVNO, malo listam i nađem svoje želje za MR. Ne želim ga čak ni napisati punim naslovom. E, jeste predvidivi. Kao da sam ja kriv što to ne volim. A sad bez zajebancije, Dado odgovori čovjeku na pitanje o Don Lawrenceu.
Dalen
#280 Posted : 10. ožujka 2014. 14:58:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.9.2011.(UTC)
Posts: 23
Pravi se lud Smile .
Users browsing this topic
Guest
30 Pages«<1213141516>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,105 seconds.