Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<2345>
Mister No - cijene sa aukcija
Dok Lester
#61 Posted : 3. prosinca 2014. 23:25:48(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
kako je prošlo?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Arbok
#62 Posted : 3. prosinca 2014. 23:56:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Evo, ja ću ti reći. Zaradio čovjek 631 kunu! Blink
Dok Lester
#63 Posted : 4. prosinca 2014. 1:23:57(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
onda je dobro i prošao budući da su mu ovdje nudili i 500
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Arbok
#64 Posted : 4. prosinca 2014. 1:34:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
S obzirom na ponuđenih 500 jest dobro prošao, ali u globalu je valjda doživio teško razočarenje pošto je mislio da će dobiti barem 150 kn po knjizi! BigGrin
Dado R.
#65 Posted : 4. prosinca 2014. 2:09:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
onda je dobro i prošao budući da su mu ovdje nudili i 500

A onih nekoliko koji su bas te brojeve trazili na Interliberu i koji su bili spremni masno platiti, ocito ne prate aukcije...Crying
Tex Willer
#66 Posted : 4. prosinca 2014. 5:27:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Izgleda da je ipak bio los trenutak za prodaju. Trebalo je voditi racuna o "praznicnom efektu". Ljudi sad stede za bozicne i NG poklone, Sajam u Nisu je isto bio do pre 3 dana, mnogo desavanja u kratkom roku.
bubo
#67 Posted : 4. prosinca 2014. 8:16:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Tex Willer wrote:
Izgleda da je ipak bio los trenutak za prodaju. Trebalo je voditi racuna o "praznicnom efektu". Ljudi sad stede za bozicne i NG poklone, Sajam u Nisu je isto bio do pre 3 dana, mnogo desavanja u kratkom roku.


da ali eto i on je nekoga obradovao tj kupca )))))
Dok Lester
#68 Posted : 4. prosinca 2014. 10:58:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ako mu već ne ide u poslu, bolje da je pukao na ovakvoj sitnici, nego da se upustio u, štotijaznam, gradnju rendžerske utvrde
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Arbok
#69 Posted : 4. prosinca 2014. 11:21:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dok Lester wrote:
ako mu već ne ide u poslu, bolje da je pukao na ovakvoj sitnici, nego da se upustio u, štotijaznam, gradnju rendžerske utvrde

LOL LOL LOL LOL
Arbok
#70 Posted : 4. prosinca 2014. 11:22:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
bubo wrote:
Tex Willer wrote:
Izgleda da je ipak bio los trenutak za prodaju. Trebalo je voditi racuna o "praznicnom efektu". Ljudi sad stede za bozicne i NG poklone, Sajam u Nisu je isto bio do pre 3 dana, mnogo desavanja u kratkom roku.


da ali eto i on je nekoga obradovao tj kupca )))))

Bogami!
Tex Willer
#71 Posted : 4. prosinca 2014. 12:07:36(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:
Tex Willer wrote:
Izgleda da je ipak bio los trenutak za prodaju. Trebalo je voditi racuna o "praznicnom efektu". Ljudi sad stede za bozicne i NG poklone, Sajam u Nisu je isto bio do pre 3 dana, mnogo desavanja u kratkom roku.


da ali eto i on je nekoga obradovao tj kupca )))))
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#72 Posted : 4. prosinca 2014. 12:08:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dok Lester wrote:
ako mu već ne ide u poslu, bolje da je pukao na ovakvoj sitnici, nego da se upustio u, štotijaznam, gradnju rendžerske utvrde


Nije valjda da se od toga odustaloConfused Crying Crying Crying
Pajper
#73 Posted : 4. prosinca 2014. 19:59:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
Dok Lester wrote:
ako mu već ne ide u poslu, bolje da je pukao na ovakvoj sitnici, nego da se upustio u, štotijaznam, gradnju rendžerske utvrde



Sad češ me još zajebavati?
Ja sam htio staviti rezervu ali si mi ti prijedložio kako to ne radim, kako trebam što brže stripove staviti na aukcije, bez rezerve itd,....i sada trebam čovjeku poslati stripove za taj sitniš, NISAM NI MALO ZADOVOLJAN postignutom cijenom!
Ali pošto sam čovjek od riječi ja ču mu poslati te stripove iako bi bilo bolje da sam "progutao" taj negativni na aukciji ali mi je žao čovjeka, koji nije ni kriv ni dužan, može samo biti sretan.

Pajper
#74 Posted : 4. prosinca 2014. 21:20:42(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
Nema veze sa Mister no ali ima veze sa aukcijom, pa bi htio čuti mišljenje iskusnijih kolega, koliko mislite da vrijedi autoportret Giancarla Berardija?

Mislim, ipak je on pisac a ne crtač pa vjerovatno nije toliko njegovih crteža "vani po aukcijama",...ili se varam?

I da li je to uopšte kupcima zanimljivo, pošto se ne radi o crtaču?

Inače autoportret je super nacrtan i podpisan.....
Dok Lester
#75 Posted : 4. prosinca 2014. 22:17:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pajper wrote:
Dok Lester wrote:
ako mu već ne ide u poslu, bolje da je pukao na ovakvoj sitnici, nego da se upustio u, štotijaznam, gradnju rendžerske utvrde



Sad češ me još zajebavati?
Ja sam htio staviti rezervu ali si mi ti prijedložio kako to ne radim, kako trebam što brže stripove staviti na aukcije, bez rezerve itd,....i sada trebam čovjeku poslati stripove za taj sitniš, NISAM NI MALO ZADOVOLJAN postignutom cijenom!
Ali pošto sam čovjek od riječi ja ču mu poslati te stripove iako bi bilo bolje da sam "progutao" taj negativni na aukciji ali mi je žao čovjeka, koji nije ni kriv ni dužan, može samo biti sretan.



sorry, majstore, ali to mi uopće nije namjera

pitao si kako da najlakše prodaš stripove za što veće novce i ja sam ti samo rekao svoje mišljenje

jebiga, imaš pivu kad dođeš u zagreb Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Pajper
#76 Posted : 14. prosinca 2014. 12:24:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
Iako sam ja svoj komplet prodao, nema smisla da se topik ugasi, jer može poslužiti i za ostale prodavače/kupce koji prodavaju/kupuju stripove od Mister Noa. Pa da malo pratimo cijene itd....

Recimo prodavač lastan na stripovi.com prodava hrpu stripova i zanima me po čemu je broj 3 (Poslednji Cangaceiro) tako poseban da je dan prije završetka aucije več postigao cijenu 300 kuna?
Baš me zanima koliko če na kraju postiči.

Izgleda da je ovaj broj jedan od najvrijednijih stripova Mister No kolecije....ali me zanima zašto baš taj broj?

Dobro, nije imao reprint, izgleda da ima puno stranica,....jel to dovoljno za takvu cijenu ili ima neka druga tajna?
Orko
#77 Posted : 14. prosinca 2014. 17:47:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 32
Man
Location: Gradec
To je najniži broj Mister No-a koji nije dostupan nigdje osim na aukcijama, jako rijetko ali ipak tu i tamo zna se pojavit i u nekoj striparni... ista stvar ti je i sa Tex 1 i 2, Tex almanah 1, Magični 1 i 2, Riđi 1... moje mišljenje je da to ima malo veze sa brojem stranica ili kvalitetom priče/crteža, jednostavno ti brojevi su među 1. brojevima serijala, ima ljudi koji si kupe samo prvih nekoliko brojeva i to čuvaju za sebe, nekima su dobri za ulaganje u njih kao neki kapital za budućnost, svi kolekcionari Mr.Noa logično žele i taj broj i tako da nakon nekog vremena tog broja ima sve manje na tržištu, a mi kupci im dajemo i neki poseban značaj, to znaju i oni koji prodaju pa dignu cijenu ili puste kupcima sa početnom 1kn da se nadbidavaju za onoliko koliko para imaju u džepu, dovoljna su ti dva kupca sa visokim limitom u isto vrijeme na istoj aukciji i onda imaš ovakve scenarije... da nije bilo reprinta Mr. Noa 1 i 2, ova 3. najvjerojatnije ne bi postizala takve cijene, tada bi Mr. No 1 i 2 postizali cijene kao danas Mr. No 3.(npr. Tex broj 3, prva dva dostižu ogromne cijene, a broj 3 nabaviš za cca 15-20 eura pa i manje),
Juice
#78 Posted : 31. svibnja 2015. 12:53:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Nakon skoro 2 godine, moj lov na Mister No zaostatke bliži se cilju. Sve je počelo 29. knjigom i fantastičnim Hodnikom za pakao. Ispočetka sam mislio nabavljati samo određene najbolje (i najdeblje) epizode, ali malo pomalo, odluka je pala da ih nabavim sve. Najteže je naravno bilo nabaviti prvih 20ak rasprodanih knjiga, pogotovo trojku i četvorku, i da nije aukcija vjerojatno ih nikada ne bi ni uspio nabavit iako sam i ovako dobrano kesu istresao. Ostalo je 5 komada (uglavnom Marraffa BigGrin) koji stižu idući tjedan.

zeljko
#79 Posted : 31. svibnja 2015. 13:25:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
svaka cast
Renky
#80 Posted : 31. svibnja 2015. 14:04:06(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
NajsssLove
Users browsing this topic
Guest
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,148 seconds.