Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Interliber 2014
Arbok
#21 Posted : 9. studenog 2014. 13:25:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?
Dado R.
#22 Posted : 9. studenog 2014. 22:29:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?

Zar to ne ovisi o tvojoj kartici odnosno o vrsti ugovora (Revolving...)?

bubo
#23 Posted : 10. studenog 2014. 9:03:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?


da i mene zanima, mislim da tu opciju morate vi naglasiti prilikom kupovine na koliko rata (3,6,12) i samo na karticu(aparat) ukucati iznos i broj rata...
Dado R.
#24 Posted : 10. studenog 2014. 19:17:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Samo nekoliko aktualnih informacija...
Thorgali su stigli 1-4, kao i Dylani 17 i 18, te oba Tex gigant kolora 2 i 3.
No zbog guzve u tiskari jos nismo dobili Zagore 23 i 24, kao ni Price iz baze Drugdje 9 i Nathan Never 52.
Moguce je da ce Zagor biti vec sutra popodne dostavljeni ali realnije je da ce to biti tijekom srijede.
A Nathan kao i Price iz baze Drugdje ocekujemo takodjer u srijedu popodne, no moguce je da ce to biti tijekom cetvrtka.
Aktualizirat cemo informacije na forumu, pa mozete baciti pogled s vremena na vrijeme.
Captain Jack Sparrow
#25 Posted : 10. studenog 2014. 21:16:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Ovo s karitcama. Je li za kreditne ili bankovne ili oboje?
Arbok
#26 Posted : 11. studenog 2014. 16:14:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?

Zar to ne ovisi o tvojoj kartici odnosno o vrsti ugovora (Revolving...)?


Ovisi o vama. Naime, imam MasterCard Zagrebačke banke i ako mi vi na prodajnom mjestu ne ukucate na POS uređaju broj rata, meni će taj cjelokupan iznos doći na naplatu s mjesec dana odgode i to je sve. Ovaj Revolving se odnosi na Go!Karticu Zagrebačke banke koju nemam. Ako sam ja to dobro razumio, vi biste trebali ugovoriti s bankama mogućnost da vaši klijenti plaćaju na rate: Maestro karticom, Masterom... Bez kamata, s kamatama, kako već. Evo primjera: nedugo sam uzeo komp u jednom dućanu u Zagrebu u vrijednosti cca 5000 kuna, na 12 rata preko Masterice (cijena za gotovinsko plaćanje bila je uvećana za 7%).
Dado R.
#27 Posted : 11. studenog 2014. 22:59:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?

Zar to ne ovisi o tvojoj kartici odnosno o vrsti ugovora (Revolving...)?


Ovisi o vama. Naime, imam MasterCard Zagrebačke banke i ako mi vi na prodajnom mjestu ne ukucate na POS uređaju broj rata, meni će taj cjelokupan iznos doći na naplatu s mjesec dana odgode i to je sve. Ovaj Revolving se odnosi na Go!Karticu Zagrebačke banke koju nemam. Ako sam ja to dobro razumio, vi biste trebali ugovoriti s bankama mogućnost da vaši klijenti plaćaju na rate: Maestro karticom, Masterom... Bez kamata, s kamatama, kako već. Evo primjera: nedugo sam uzeo komp u jednom dućanu u Zagrebu u vrijednosti cca 5000 kuna, na 12 rata preko Masterice (cijena za gotovinsko plaćanje bila je uvećana za 7%).

Provjerio sam danas, iz ugovora koji mi imamo nemamo mogucnosti ponuditi placanja u ratama.
Dado R.
#28 Posted : 11. studenog 2014. 23:01:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Aktualne informacije...
Zagori 23 i 24 bi trebali vec od jutra (10 sati) biti dostupni. Nathan i Price iz baze Drugdje trebaju doci tijekom cetvrtka...
Arbok
#29 Posted : 12. studenog 2014. 0:41:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?

Zar to ne ovisi o tvojoj kartici odnosno o vrsti ugovora (Revolving...)?


Ovisi o vama. Naime, imam MasterCard Zagrebačke banke i ako mi vi na prodajnom mjestu ne ukucate na POS uređaju broj rata, meni će taj cjelokupan iznos doći na naplatu s mjesec dana odgode i to je sve. Ovaj Revolving se odnosi na Go!Karticu Zagrebačke banke koju nemam. Ako sam ja to dobro razumio, vi biste trebali ugovoriti s bankama mogućnost da vaši klijenti plaćaju na rate: Maestro karticom, Masterom... Bez kamata, s kamatama, kako već. Evo primjera: nedugo sam uzeo komp u jednom dućanu u Zagrebu u vrijednosti cca 5000 kuna, na 12 rata preko Masterice (cijena za gotovinsko plaćanje bila je uvećana za 7%).

Provjerio sam danas, iz ugovora koji mi imamo nemamo mogucnosti ponuditi placanja u ratama.

Ali biste to definitivno trebali dogovoriti. Ipak su iznosi koje vaši kupci plaćaju (vjerojatno) često pozamašni i bio bi to sjajan potez kojim bi zasigurno privukli nove kupce ili barem ohrabrili stare!
Dado A.
#30 Posted : 12. studenog 2014. 9:15:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Fala, Dado! Nego, pretpostavljam da još uvijek nemate opciju plaćanja karticom na rate?

Zar to ne ovisi o tvojoj kartici odnosno o vrsti ugovora (Revolving...)?


Ovisi o vama. Naime, imam MasterCard Zagrebačke banke i ako mi vi na prodajnom mjestu ne ukucate na POS uređaju broj rata, meni će taj cjelokupan iznos doći na naplatu s mjesec dana odgode i to je sve. Ovaj Revolving se odnosi na Go!Karticu Zagrebačke banke koju nemam. Ako sam ja to dobro razumio, vi biste trebali ugovoriti s bankama mogućnost da vaši klijenti plaćaju na rate: Maestro karticom, Masterom... Bez kamata, s kamatama, kako već. Evo primjera: nedugo sam uzeo komp u jednom dućanu u Zagrebu u vrijednosti cca 5000 kuna, na 12 rata preko Masterice (cijena za gotovinsko plaćanje bila je uvećana za 7%).

Provjerio sam danas, iz ugovora koji mi imamo nemamo mogucnosti ponuditi placanja u ratama.

Ali biste to definitivno trebali dogovoriti. Ipak su iznosi koje vaši kupci plaćaju (vjerojatno) često pozamašni i bio bi to sjajan potez kojim bi zasigurno privukli nove kupce ili barem ohrabrili stare!


Dok je prije mogucnost placanja na rate ovisila gotovo iskljucivo o prodajnome mjestu, u zadnje vrijeme (a sve s ciljem povecanja potrosnje svojih klijenata) banke su se sve vise okrenule prema krajnjim korisnicima koji kod njih imaju racune i kartice te im daju mogucnost da sami odrede na koliko rata zele podijeliti odredjeni iznos koji su potrosili prilikom kupovine.

Evo npr. ja kao klijent RBA za svaku kupovinu iznad 300 kn mogu pozivom na broj 072 62 62 62 taj iznos beskamatno podijeliti na 2-12 rata. Jasno, to ovisi i o ugovorenome paketu koji klijent ima u svojoj banci, no samo zelim istaknuti da vise nije nuzno da neko prodjno mjesto ima mogucnost placanja na rate nego to i sami mozete dogovoriti sa svojom bankom za sva svoja buduca placanja (ne samo za kupovinu stripova).Smile
Arbok
#31 Posted : 12. studenog 2014. 11:31:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Izgleda da sam ja onda u krivoj banci. Crying

Evo, provjerio sam kod ZABA-e, oni nemaju mogućnost koju si naveo, Dado. Crying Ima li kakva šansa da vi sa svoje strane nešto promijenite u vezi te mogućnosti plaćanja na rate?
Josip1000
#32 Posted : 12. studenog 2014. 12:24:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.10.2014.(UTC)
Posts: 11
Location: Croatia
Dado R. wrote:
Aktualne informacije...
Zagori 23 i 24 bi trebali vec od jutra (10 sati) biti dostupni. Nathan i Price iz baze Drugdje trebaju doci tijekom cetvrtka...

Dostupni gdje? Jer na sajtu još uvijek nema niti novih Dylana niti Zagora
Renky
#33 Posted : 12. studenog 2014. 13:29:40(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Josip1000 wrote:
Dado R. wrote:
Aktualne informacije...
Zagori 23 i 24 bi trebali vec od jutra (10 sati) biti dostupni. Nathan i Price iz baze Drugdje trebaju doci tijekom cetvrtka...

Dostupni gdje? Jer na sajtu još uvijek nema niti novih Dylana niti Zagora


Aktualne infornacije u topicu o Interliberu bi se tribale valjda odnositi na Interliber zar ne?Confused
Josip1000
#34 Posted : 12. studenog 2014. 17:07:30(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.10.2014.(UTC)
Posts: 11
Location: Croatia
Da li se zna kad će se moći naručiti novi Dylani i Zagori putem sajta? Hvala
kico
#35 Posted : 12. studenog 2014. 18:22:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Josip1000 wrote:
Da li se zna kad će se moći naručiti novi Dylani i Zagori putem sajta? Hvala

Pa, kad završi Interliber.
budo
#36 Posted : 12. studenog 2014. 22:46:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 177
Man
Location: Zagreb
Kad ce aktualnosti?

Da dodjem sutra ili jos cekam da sve poglavice budu na okupu?
Dado R.
#37 Posted : 13. studenog 2014. 0:49:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Aktualne informacije...
Dva nova izdanja koja jos nisu stigla (NN 52 i Price iz baze Drugdje 9) trebali bi se na standu pojaviti sutra kasno popodne.
No tko bas zeli ici na sasvim sigurnu opciju onda neka odabere petak za dolazak na sajam.
Josip1000
#38 Posted : 13. studenog 2014. 13:28:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.10.2014.(UTC)
Posts: 11
Location: Croatia
Dado R. wrote:
Aktualne informacije...
Dva nova izdanja koja jos nisu stigla (NN 52 i Price iz baze Drugdje 9) trebali bi se na standu pojaviti sutra kasno popodne.
No tko bas zeli ici na sasvim sigurnu opciju onda neka odabere petak za dolazak na sajam.

Dado, nisam u mogućnosti doći na Interliber, kad će novi Zagori i DD biti na sajtu za naručiti?
Dado A.
#39 Posted : 13. studenog 2014. 13:53:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Odmah po svrsetku Interlibera. Dakle, nedjelja navecer (99%) ili ponedjeljak prijepodne (1%).Smile
Dado A.
#40 Posted : 13. studenog 2014. 13:59:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Arbok wrote:
Izgleda da sam ja onda u krivoj banci. Crying

Evo, provjerio sam kod ZABA-e, oni nemaju mogućnost koju si naveo, Dado. Crying Ima li kakva šansa da vi sa svoje strane nešto promijenite u vezi te mogućnosti plaćanja na rate?


Probali smo odmah cim si ti napisao, no zbog kratkoce roka ne postoji mogucnost da se to odradi vec za ovaj Interliber.Sad
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,111 seconds.