Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages«<56789>
Tex kolor biblioteka - The best of - Komentari
kolekcionar
#121 Posted : 16. prosinca 2014. 15:16:00(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.12.2014.(UTC)
Posts: 9
Man
Location: BiH
Pošteno Dado,svaka cast!!! Na sve mislite BigGrin
thekide
#122 Posted : 16. prosinca 2014. 17:22:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Šta bi sa Texom, mislim forumašem. Ja ne vide da je postavio svoje predloge. Malo smo ga ovde prozivali, al sad već postaje ozbiljno. Nadam se da je sve u redu.
Renky
#123 Posted : 16. prosinca 2014. 18:40:54(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Ovaj "izborni mešetar" je pravi fan, svaka častLOL LOL
Dado R.
#124 Posted : 16. prosinca 2014. 19:15:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
S obzirom na to da imamo mrvicu vise posla oko zbrajanja nego smo mislili, konacne rezultate objavit cemo sutra.
Kod nas nema nesluzbenih, odmah ce postati sluzbeni rezultati cim ih objavimo...Smile BigGrin
Kit Carson
#125 Posted : 16. prosinca 2014. 20:27:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Jbg, Tex se nije slozio sa mojom ponudjenom listom, pa nisam hteo ni da glasam.BigGrin

Salim se, meni je cilj da imam sve Texove. E sad, koji ce pre, a koji kasnije, ako nije hronoloski sasvim mi je svejedno. Tako da nisam hteo da kvarim glasanje Texovim fanovima koji zele pojedine epizode.Smile

PS A secam se Dadinih reci u Banjaluci kao da je juce bilo: "Ako budes jeo pohovane tikvice ici ce hronoloski 13 i 14."BigGrin BigGrin BigGrin Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
thekide
#126 Posted : 16. prosinca 2014. 21:08:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Kit Carson wrote:
Jbg, Tex se nije slozio sa mojom ponudjenom listom, pa nisam hteo ni da glasam.BigGrin

Salim se, meni je cilj da imam sve Texove. E sad, koji ce pre, a koji kasnije, ako nije hronoloski sasvim mi je svejedno. Tako da nisam hteo da kvarim glasanje Texovim fanovima koji zele pojedine epizode.Smile

PS A secam se Dadinih reci u Banjaluci kao da je juce bilo: "Ako budes jeo pohovane tikvice ici ce hronoloski 13 i 14."BigGrin BigGrin BigGrin Flapper


Znao sam da će bit tuče oko liste. Još kad sam video na aukcijama da neki Kit iz Niš prodaje svoju Tex kolor kolekciju, reko gotovo, Tex mu zabranio skupljanje Texa.BigGrin
gros-jean
#127 Posted : 16. prosinca 2014. 23:22:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.12.2014.(UTC)
Posts: 2
Man
Location: Bosna i Hercegovina
Očigledno je da su rezultati glasanja drugačiji od onih koji su bili unaprijeed projektovani, pa se pričom o navodno istim IP adresama i istom ukusu pojedinih članova foruma, glasanje želi omalovažiti.

Ako ste organizovali javno glasanje i rekli: ''Da, slušamo vaše želje, izvolite glasajte.'', onda prihvatite rezultate onakvi kakvi jesu, a ne da glasanje proglašavate neregularnim jer vam rezultati ne odgovaraju i jer se ne uklapaju u vašu projekciju!

Gospodo iz Libellus-a, ako hoćete da izdajete one epizode koje su vaš BEST OF onda tako i činite, a nemojte da pravite cirkus sa navodno lažnim glasovima!

Imate potpuno nefunkcionalan forum i način registracije. Prilikom registracije, nakon što sam ostavio svoje podatke i mail adresu, dobio sam poruku da mi je poslat konfirmacijski mail (što je inače normalna praksa na svim web sajtovima koji zahtijevaju registraciju) od koga nije bilo ni traga ni glasa! Nakon toga je prošlo par dana i sjetivši se juče da je to zadnji dan ovih ''sudbonosnih izbora'', pokuašao sam da se ponovo registrujem i na moje veliko iznenađenje otkrih da sam već član foruma. Kako i na koji način postadoh član i kako je moja registracija prihvaćena, a moja mail adresa provjerena, nemam pojma, ali znam samo jedno-da konfirmacijski mail nisam dobio!

I na kraju, moji glasovi bivaju proglašeni neregularnim jer sam navodno glasao sa iste IP adrese kao i neki drugi članovi! A vjerovatnoća da vam se IP adresa ''poklopi'' s nekim drugim i nije tako mala, i to svi, iole upućeni u IT tehnologije, veoma dobro znaju, naročito ako imate istog internet provajdera i dolazite iz istog grada/regije . Svi, osim gospode iz Libellus-a koji to ili ne znaju ili zlonamjerno žele da prilagode rezultate glasanja svojoj projekciji izdavaštva.
gros-jean
#128 Posted : 16. prosinca 2014. 23:32:13(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.12.2014.(UTC)
Posts: 2
Man
Location: Bosna i Hercegovina
I da, pošto gospoda iz Libellus-a ne mogu/ne žele prebrojati glasove (vjerovatno zbog ''izbornog inzenjeringa'') ja sam to uradio umjesto njih:

1. Ratni požar 211
2. Karavan nade 198
3. Carsonova proslost 186
4. Crni tigar 180
5. Tajna mumije 172
6. Velika intriga 166
7. Tiha smrt 147
8. Ubistvo u Korpus Kristiju 145
9. Čejen klub 141
10. Moriscova tajna 140
11. Zločin na zaleđenom jezeru 136
12. Izgubljeni svijet 132
13. Gusar Drejk 126
14. Čovjek iz Kentakija 124
15. Zenda 115
Renky
#129 Posted : 17. prosinca 2014. 1:32:22(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Koji si ti seronja! Za ne virovati!LOL LOL
iwekg3
#130 Posted : 17. prosinca 2014. 3:02:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.12.2014.(UTC)
Posts: 12
Location: Čakovec
Tex: glupost!

Karson: zar misliš da sam posenilio

Tex: sačuvaj me bože toga
Dado R.
#131 Posted : 17. prosinca 2014. 8:44:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
gros-jean wrote:
Očigledno je da su rezultati glasanja drugačiji od onih koji su bili unaprijeed projektovani, pa se pričom o navodno istim IP adresama i istom ukusu pojedinih članova foruma, glasanje želi omalovažiti.

Ako ste organizovali javno glasanje i rekli: ''Da, slušamo vaše želje, izvolite glasajte.'', onda prihvatite rezultate onakvi kakvi jesu, a ne da glasanje proglašavate neregularnim jer vam rezultati ne odgovaraju i jer se ne uklapaju u vašu projekciju!

Gospodo iz Libellus-a, ako hoćete da izdajete one epizode koje su vaš BEST OF onda tako i činite, a nemojte da pravite cirkus sa navodno lažnim glasovima!

Imate potpuno nefunkcionalan forum i način registracije. Prilikom registracije, nakon što sam ostavio svoje podatke i mail adresu, dobio sam poruku da mi je poslat konfirmacijski mail (što je inače normalna praksa na svim web sajtovima koji zahtijevaju registraciju) od koga nije bilo ni traga ni glasa! Nakon toga je prošlo par dana i sjetivši se juče da je to zadnji dan ovih ''sudbonosnih izbora'', pokuašao sam da se ponovo registrujem i na moje veliko iznenađenje otkrih da sam već član foruma. Kako i na koji način postadoh član i kako je moja registracija prihvaćena, a moja mail adresa provjerena, nemam pojma, ali znam samo jedno-da konfirmacijski mail nisam dobio!

I na kraju, moji glasovi bivaju proglašeni neregularnim jer sam navodno glasao sa iste IP adrese kao i neki drugi članovi! A vjerovatnoća da vam se IP adresa ''poklopi'' s nekim drugim i nije tako mala, i to svi, iole upućeni u IT tehnologije, veoma dobro znaju, naročito ako imate istog internet provajdera i dolazite iz istog grada/regije . Svi, osim gospode iz Libellus-a koji to ili ne znaju ili zlonamjerno žele da prilagode rezultate glasanja svojoj projekciji izdavaštva.

Razumijem te, pokusao si nesto podvaliti i manipulirati glasovima, nije ti proslo pa se ljutis. Samo mi nije jasno zar si doista vjerovao da smo bas toliko naivni?Smile
I ako se vec hoces braniti tezom o istoj IP adresi korisnika koji dolaze iz iste regije i imaju istog providera, onda si barem trebao biti toliko pametan da registriras
sve svoje nickove kao fol iz istog grada ili regije, a ne da ih razbacas po nekoliko drzava i gradova, misleci kako ces tako manje upasti u oci...BigGrin LOL
Hoces li da ti pokazemo koliko smo "upuceni u IT tehnologiju" pa da objavimo i postavimo javno sve sto mozemo otkriti iza tvoje IP adrese?BigGrin
Da sam na tvom mjestu ucinio bih sve da svoje racunalo zastitim sto je najbolje moguce, jer ima zlonamjernih ljudi oko nas.
Mozda oni nista ne zele gospodi Koprivica, Bajic i Jovanovic, ali mozda su nekome stali na zulj Galic, Ignjatovic ili Vukman, pa zbog iste IP adrese i istog
prodvidera moze nastradati i taj neduzni trojac. Hmm. Mozda je dobra ideja i promijeniti regiju stanovanja ili barem promijeniti providera.
Forum ce sigurno promijeniti sva sestorica.
dcopic
#132 Posted : 17. prosinca 2014. 8:45:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
gros-jean wrote:
Očigledno je da su rezultati glasanja drugačiji od onih koji su bili unaprijeed projektovani, pa se pričom o navodno istim IP adresama i istom ukusu pojedinih članova foruma, glasanje želi omalovažiti.

Ako ste organizovali javno glasanje i rekli: ''Da, slušamo vaše želje, izvolite glasajte.'', onda prihvatite rezultate onakvi kakvi jesu, a ne da glasanje proglašavate neregularnim jer vam rezultati ne odgovaraju i jer se ne uklapaju u vašu projekciju!

Gospodo iz Libellus-a, ako hoćete da izdajete one epizode koje su vaš BEST OF onda tako i činite, a nemojte da pravite cirkus sa navodno lažnim glasovima!

Imate potpuno nefunkcionalan forum i način registracije. Prilikom registracije, nakon što sam ostavio svoje podatke i mail adresu, dobio sam poruku da mi je poslat konfirmacijski mail (što je inače normalna praksa na svim web sajtovima koji zahtijevaju registraciju) od koga nije bilo ni traga ni glasa! Nakon toga je prošlo par dana i sjetivši se juče da je to zadnji dan ovih ''sudbonosnih izbora'', pokuašao sam da se ponovo registrujem i na moje veliko iznenađenje otkrih da sam već član foruma. Kako i na koji način postadoh član i kako je moja registracija prihvaćena, a moja mail adresa provjerena, nemam pojma, ali znam samo jedno-da konfirmacijski mail nisam dobio!

I na kraju, moji glasovi bivaju proglašeni neregularnim jer sam navodno glasao sa iste IP adrese kao i neki drugi članovi! A vjerovatnoća da vam se IP adresa ''poklopi'' s nekim drugim i nije tako mala, i to svi, iole upućeni u IT tehnologije, veoma dobro znaju, naročito ako imate istog internet provajdera i dolazite iz istog grada/regije . Svi, osim gospode iz Libellus-a koji to ili ne znaju ili zlonamjerno žele da prilagode rezultate glasanja svojoj projekciji izdavaštva.



A kolika je vjerojatnost da se poklope šest IP adresa za redom?!

A i to da zlonamjerno žele da prilagode rezultate glasovanja jer se ne uklapaju u njihovu projekciju je da izvineš smiješno! LOL Pa dodaj na ovu svoju listu i te izbačene glasove i ostat će vjerojatno jednaka.
Dado R.
#133 Posted : 17. prosinca 2014. 8:46:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
gros-jean wrote:
I da, pošto gospoda iz Libellus-a ne mogu/ne žele prebrojati glasove (vjerovatno zbog ''izbornog inzenjeringa'') ja sam to uradio umjesto njih:

1. Ratni požar 211
2. Karavan nade 198
3. Carsonova proslost 186
4. Crni tigar 180
5. Tajna mumije 172
6. Velika intriga 166
7. Tiha smrt 147
8. Ubistvo u Korpus Kristiju 145
9. Čejen klub 141
10. Moriscova tajna 140
11. Zločin na zaleđenom jezeru 136
12. Izgubljeni svijet 132
13. Gusar Drejk 126
14. Čovjek iz Kentakija 124
15. Zenda 115

Ne znam jesi li ovdje pribrojio i glasove svojih 6 nickova ili su tu samo glasovi Dade A. i moje malenkosti?
Mislim, jasno je da su svi ostali nickovi koji su glasali, a nisu tvoji, u biti alter ega Dade A. i Dade R. BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#134 Posted : 17. prosinca 2014. 8:52:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dcopic wrote:



A kolika je vjerojatnost da se poklope šest IP adresa za redom?!

A i to da zlonamjerno žele da prilagode rezultate glasovanja jer se ne uklapaju u njihovu projekciju je da izvineš smiješno! LOL Pa dodaj na ovu svoju listu i te izbačene glasove i ostat će vjerojatno jednaka.

Naravno da ce lista ostati uglavnom ista i bez njegovih 6 nickova...BigGrin
I njegova lista broj bodova nije tocan, s njegovim glasovima ili bez njih, jer su se koristili razliciti naslovi za iste price.
Npr. Ratni požar - Begstvo iz Andervila, koristena su oba naslova a ista je prica. U biti kod skoro svake price koristilo se vise naslova.
Pa smo to htjeli na miru provjeriti da ne bude zabuna. Danas cemo postaviti ukupne rezultate ukljucujuci i popis s glasacima i njihovim bodovima.
Dado R.
#135 Posted : 17. prosinca 2014. 9:00:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
kolekcionar wrote:
Evo bas gledam glasove,i primjetim da su neki od zadnjih glasaca sto su glasali svi favorizirali iste epizode,samo drugačijim redoslijedom i drugim nazivom,i to su te epizode stavljali medju prvih 5-6 po redu od petnaest najboljih.Pa mi nije jasno da imaju bas isti ukus
Confused Confused Confused

Ne brini, pazimo mi i na te stvari. Smile Glasaci s istom IP adresom koji su registrirani s raznim imenima i po raznim drzavama nisu uzeti u obzir.
Dakle nisu uvazeni glasovi sljedecih glasaca: gros-jean, Lord Greystoke, tekumseh, Valijant i jodorowsky.
Glasac s nickom Velizar prvi je ostavio post s tom IP adresom, pa iako bismo i to trebali maknuti, ostat cemo u praznicnom rapolozenju
i njegovo glasovanje cemo uvaziti.

S obzirom na neprimjerenu reakciju nakon otkrivene prevare, necemo uvaziti ni glasove nicka Velizar, iako smo to mislili ostaviti, kao sto sam ovdje bio napisao.
Nebi bilo fer prema drugim forumasima da ostavimo glasove nekoga tko nas je sve pokusao prevariti.
thekide
#136 Posted : 17. prosinca 2014. 9:59:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Nadam se da Zenda pri novom prebrojavanju glasova neće ispasti sa liste.Confused

Ne znam kako samo ispade ovolko komplikacija od odlične i jednostavne ideje.

Nadam se da vas ovo neće naterati da zauvek ukinete ideju o glasanju.Crying

Nego Dado kakva je šansa da jednog dana vidimo probrane Dylanove kolor epizode u par knjiga, da bude neka Gold kolekcija. Znam da bi mogle da u izbor uđu samo epizode iz prvih 150, kolko je objavljeno u boji. Mislim kad već radite za Nemce možda može o istom trošku, il grešim?Huh

TroBBo
#137 Posted : 17. prosinca 2014. 10:42:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.12.2014.(UTC)
Posts: 2
Location: Zagreb
gros-jean wrote:
I da, pošto gospoda iz Libellus-a ne mogu/ne žele prebrojati glasove (vjerovatno zbog ''izbornog inzenjeringa'') ja sam to uradio umjesto njih:

1. Ratni požar 211
2. Karavan nade 198
3. Carsonova proslost 186
4. Crni tigar 180
5. Tajna mumije 172
6. Velika intriga 166
7. Tiha smrt 147
8. Ubistvo u Korpus Kristiju 145
9. Čejen klub 141
10. Moriscova tajna 140
11. Zločin na zaleđenom jezeru 136
12. Izgubljeni svijet 132
13. Gusar Drejk 126
14. Čovjek iz Kentakija 124
15. Zenda 115


sigurno su out - tiha smrt,moriscova tajna,izgubljeni svijet,gusar drejk i zenda
a in - usijani meteor,sedmorica ubojica,ponos navajoa,kameni most i još jedan (čovjek bez prošlosti,pokolj u red hillu ili čovjek kostur)
thekide
#138 Posted : 17. prosinca 2014. 11:20:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
TroBBo wrote:

sigurno su out - tiha smrt,moriscova tajna,izgubljeni svijet,gusar drejk i zenda
a in - usijani meteor,sedmorica ubojica,ponos navajoa,kameni most i još jedan (čovjek bez prošlosti,pokolj u red hillu ili čovjek kostur)


Pa kako i Tiha smrt i Zenda da mi otpadnu.Crying
Da ne vidim Villu i Civitellija u boji, pa ko mi je kriv kad nisam na vreme lobirao misleći sigurica ulaze.
Tex Willer
#139 Posted : 17. prosinca 2014. 13:18:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
thekide wrote:
Šta bi sa Texom, mislim forumašem. Ja ne vide da je postavio svoje predloge. Malo smo ga ovde prozivali, al sad već postaje ozbiljno. Nadam se da je sve u redu.


Ma ima nekih problema koji nisu za forum, jos uvek i traju. Nazalost nisam imao vremena da razmisljam o Texu, ali svejedno cu kupiti bilo kog Texa koji izadje u kojoj god biblioteci. Da je neki drugi junak u pitanju razmisljao bih ili ne bih kupovao, Texa uzimam sve.
Naravno podrska i Dadama i Texu i fanovima koji su glasali - s moje strane sigurno nece da izostaneSmile Sta da ti kazem kad cak i Magnusovog giganta imam oba zbog naslovne i razlicitog teksta na pocetku giganta. A jos treba da izadje i kolorSmile

EDIT : Eto ako moze nek mi se uvazi bar glas za Zendu, i meni bi bilo zao da ispadne sa liste. Ako ne, nista, to je to, ionako nema loseg TexaCool
kolekcionar
#140 Posted : 17. prosinca 2014. 14:11:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.12.2014.(UTC)
Posts: 9
Man
Location: BiH
Zenda možda uđe,a možda ne u 15 odabranih.Ako i ne upane u izbor,a postoji neka mogućnost da je izdavač po svojim kriterijima uvrsti u ostatak od pedestet planiranih brojeva.....Nikad se nezna...
Users browsing this topic
Guest
9 Pages«<56789>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,193 seconds.