Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<4647484950>»
Sljedeca tura...
mmihoci
#941 Posted : 4. srpnja 2019. 7:34:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 523
Location: Koprivnica
Nemam što čitati, izgrizao nekte do krvi od čekanja, više se i ne sjećam mirisa papira novodštampanog stripa.Bored
A možda nas Libellus iznenadi s 16 knjiga.Huh
Dado R.
#942 Posted : 4. srpnja 2019. 12:59:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
BigGrin BigGrin BigGrin
Mozen
#943 Posted : 5. srpnja 2019. 7:43:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 12.7.2014.(UTC)
Posts: 15
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
BigGrin BigGrin BigGrin

Iz ovog slatkog smijeha dâ se iščitati da preplanuli Dado R. nabija na Deadwood Dicka sve one koji u ovoj turi očekuju Nathana, Dylana ili Mister Noa Tongue
Al
#944 Posted : 5. srpnja 2019. 13:30:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Kažu da u novoj turi libellusa idu
dva Zagora, dva Texa, Deadwood Dick,
Marti, Superbook, Zagor origini
Diskach
#945 Posted : 5. srpnja 2019. 14:20:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Ni Siročadi ni Nevera...:(
Yggdrassil
#946 Posted : 5. srpnja 2019. 14:28:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam
Garfield
#947 Posted : 5. srpnja 2019. 18:18:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Mozda zato sto su to dugo serijali? Ono imaju 600-700 brojeva i da ih sporo guraju ? A da ubrzaju serijale kojih je izaslo 10 ili 20 puta manje ? Zanimljiva logika.
mmihoci
#948 Posted : 5. srpnja 2019. 18:28:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 523
Location: Koprivnica
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Ja razumijem jer Zagor i Tex se najlakše i najviše prodaju. Onda je Mister No pa dalje. Koliko god je meni najdraži Nathan Never ipak je broj primjeraka koji se štampaj i prodaju manji od 50 pa čat do 150 u odnosu na Zagora i Tex-a.
Meni je ipak bliža ideja da po turi bude bar 12-tak knjiga da se drži korak s izdavačima i da "stripofrikovi" bar jednom mjesečno budu "zadovoljeni".Drool
desertfox123
#949 Posted : 6. srpnja 2019. 10:57:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.3.2015.(UTC)
Posts: 14
Location: USA
Trebalo bi 2 Zagora (redovni), 2 Texa (redovni), 1Nathan Never (redovni), Zagor album "Korijeni", Marty Superbook i Deadwood Dick (novi serijal).
maddjuro
#950 Posted : 6. srpnja 2019. 13:34:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
i opet tura bez nathana.... I onda izbacite 4 nahana u jednoj turi umjesto nekim umjerenim tempom od 2 po turi
Dado A.
#951 Posted : 6. srpnja 2019. 19:45:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Mozen wrote:
Mozen wrote:
Kad će više te najave?!
Dado A. wrote:
Uskoro!
Ovih dana smo zaista pretrpani poslom, ali našim najvjernijim čitateljima poručujemo da ne brinu, jer nećemo predahnuti niti trenutka sve dok najave za novu turu konačno ne budu objavljene!



Za to vrijeme, negdje na Makarskoj rivijeri...





ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

Majstore, ti si BOG!!!LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Jebiga, dosta toga se nakačilo ovih zadnjih tjedana, no dobra je vijest ta da smo već u završnoj fazi sljedeće ture koja će biti vani krajem 7. mjeseca i u kojoj će također biti 8 izdanja.Cool

Ali kad vidim kakvu inspiraciju dobiješ kad se malo otegne s najavama čini mi se da je bolje da uvijek kasnimo!BigGrin

Fenomenalan si!Cool ThumbsUp Love LOL LOL LOL
Dado A.
#952 Posted : 6. srpnja 2019. 19:46:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Nemam što čitati, izgrizao nekte do krvi od čekanja, više se i ne sjećam mirisa papira novodštampanog stripa.Bored
A možda nas Libellus iznenadi s 16 knjiga.Huh


Evo, za par dana ide osam komada, pa onda još osam krajem mjeseca. Imat ćeš što čitati.Smile
Dado A.
#953 Posted : 6. srpnja 2019. 19:46:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Mozen wrote:
Dado R. wrote:
BigGrin BigGrin BigGrin

Iz ovog slatkog smijeha dâ se iščitati da preplanuli Dado R. nabija na Deadwood Dicka sve one koji u ovoj turi očekuju Nathana, Dylana ili Mister Noa Tongue


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ne brini, bit će svega u idućim mjesecima, a na razini godine se više manje sve ionako iznivelira.Cool
Dado A.
#954 Posted : 6. srpnja 2019. 19:47:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Kalamburgud wrote:
Al wrote:
Dado zna za Natana.
Ja sam dobio informaciju da će ići dva Zagora i dva Texa.
Može neko da potvrdi, ako ne svakako će skoro i najave.
LP


valjda je vrijeme za Dylan Doga a ne za Zagora, non stop je Zagor !!!


Ide uskoro, naslovnice su gotove, čekamo još kolor.Cool
Dado A.
#955 Posted : 6. srpnja 2019. 19:56:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Više od 25% objavljenog izvornog serijala u manje od 8 mjeseci je tebi malo? Talijanima je za to trebalo 18 mjeseci, čisto da podsjetim, a ako računamo i pilot onda ćemo doći do podatka da im je za to trebalo više od 12 godina.

Ali dobro, poštujem mišljenje premda se na slažem s njime.Cool

P.S. U sljedećoj turi koja će krajem mjeseca biti u prodaji idu dvije knjige Dragonera.
Dado A.
#956 Posted : 6. srpnja 2019. 19:57:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Diskach wrote:
Ni Siročadi ni Nevera...:(


Cijela prva sezona Siročadi je izašla prije mjesec i pol dana. Malo?

Što se Nathana tiče, poznat je naš godišnji okvir što se njega tiče i on će i ove godine biti ispunjen (i prebačen) bez ikakve sumnje.
Dado A.
#957 Posted : 6. srpnja 2019. 20:01:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Ja razumijem jer Zagor i Tex se najlakše i najviše prodaju. Onda je Mister No pa dalje. Koliko god je meni najdraži Nathan Never ipak je broj primjeraka koji se štampaj i prodaju manji od 50 pa čat do 150 u odnosu na Zagora i Tex-a.
Meni je ipak bliža ideja da po turi bude bar 12-tak knjiga da se drži korak s izdavačima i da "stripofrikovi" bar jednom mjesečno budu "zadovoljeni".Drool


Fizički je naprosto nemoguće pripremiti 12 knjiga mjesečno u kontinuitetu, a naročito kad je riječ o 3-u-1 formatima kakvih je kod nas najviše. 8 je gornja razina, 10 je plafončina, a za 12 bi trebali ovih par sati sna prebaciti u par minuta, pardon - sekundi.Smile
Dado A.
#958 Posted : 6. srpnja 2019. 20:02:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Fasoulas wrote:
Hoce li biti Martija u ovoj turi? (ili daj boze, 2 mozda BigGrin )


U ovoj turi 1+1.Smile
Dado A.
#959 Posted : 6. srpnja 2019. 20:03:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Garfield wrote:
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Mozda zato sto su to dugo serijali? Ono imaju 600-700 brojeva i da ih sporo guraju ? A da ubrzaju serijale kojih je izaslo 10 ili 20 puta manje ? Zanimljiva logika.


Jebiga, nikako udovoljiti.
mmihoci
#960 Posted : 7. srpnja 2019. 12:38:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 523
Location: Koprivnica
Dado A. wrote:
mmihoci wrote:
Yggdrassil wrote:
niti dragonera

ne razumijem tu logiku, na tržištu ima u slobodnoj prodaji stotine zagora, martija, texa i sličnih oldtajmera, i bez obzira na tu zasićenost filaju ih dalje u svakoj turi. A ove nove stvari minimalistički

Ajd bar ovaj Deadwood ima potencijala, to uzimam


Ja razumijem jer Zagor i Tex se najlakše i najviše prodaju. Onda je Mister No pa dalje. Koliko god je meni najdraži Nathan Never ipak je broj primjeraka koji se štampaj i prodaju manji od 50 pa čat do 150 u odnosu na Zagora i Tex-a.
Meni je ipak bliža ideja da po turi bude bar 12-tak knjiga da se drži korak s izdavačima i da "stripofrikovi" bar jednom mjesečno budu "zadovoljeni".Drool


Fizički je naprosto nemoguće pripremiti 12 knjiga mjesečno u kontinuitetu, a naročito kad je riječ o 3-u-1 formatima kakvih je kod nas najviše. 8 je gornja razina, 10 je plafončina, a za 12 bi trebali ovih par sati sna prebaciti u par minuta, pardon - sekundi.Smile


Hvala na svim odgovorima koje sam postavio. Radite dobar posao i šteta je što vam je plafon 8-10 knjiga u mjesec dana i slažem se da treba tu i tamo sklopit okice jer dosta zombija ima u stripovima.
Stripovi su mi hobi, a računalno programiranje i računalne mreže su mi profesija i znam koliko znači tu i tam odspavat koju minutu ili sekundu (u pauzama od programiranja i čitanja stripova).
Users browsing this topic
Guest (9)
151 Pages«<4647484950>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,205 seconds.