Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Problemi sa plaćanjem karticom na web shopu
bananaman
#1 Posted : 24. prosinca 2016. 12:47:18(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 23.7.2013.(UTC)
Posts: 5
Location: Samobor
Poštovani,

Naručio sam zadnji broj Tex-a i Mister No-a i htio platiti karticom. Sve prođe, dođem do ZABA autorizacije (s RBA stranice jer mi je Mastercard od ZABE) i onda me vrati na Libellus stranicu kao da nisam ulogiran. Kada sam pokušao ponovno platiti - javljam mi da je narudžba plaćena i poruka da je transakcija odbijena.

Molim za pomoć!

Hvala,
Danko
Dado R.
#2 Posted : 24. prosinca 2016. 14:01:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
bananaman wrote:
Poštovani,

Naručio sam zadnji broj Tex-a i Mister No-a i htio platiti karticom. Sve prođe, dođem do ZABA autorizacije (s RBA stranice jer mi je Mastercard od ZABE) i onda me vrati na Libellus stranicu kao da nisam ulogiran. Kada sam pokušao ponovno platiti - javljam mi da je narudžba plaćena i poruka da je transakcija odbijena.

Molim za pomoć!

Hvala,
Danko

Vidim da ste to pokusali preko 20 puta i svaki put nama skine te knjige sa stanja i u pozadini radi racun, i ispadne kao da je nesto prodato ali nije,
ako banka potvrdi transakciju racun prodje i stize nama i vama na mail. I tek tada je zapravo pordato.
Ako se ne potvrdi onda ostane tako u pozadini i mi to sve moramo stornirati. Stoga molba svima kojima ne prodje kartica, pokusajte dodatno 1-2 puta ne vise od toga.
Posaljite nam mail ili se javite na forum ako nesto zapne ali nema potrebe da se to pokusava 10-15-20 puta u isto vrijeme. Nece nestati knjige ako ste jednom pokusali
i nije proslo jer mi to mozemo vidjeti te knjige cekaju onda na vas, samo nam se javite.

Ne znam gdje je zapelo u ovom slucaju mozda jednostavno ne prolazi jer danas ocito preopterecenje na spajanjima s karticama, vidio sam to i sad u ducanu.
Provjerit cemo iduci tjedan s bankom je li nesto od ovoga proslo pa se javimo.
bananaman
#3 Posted : 24. prosinca 2016. 14:18:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 23.7.2013.(UTC)
Posts: 5
Location: Samobor
U pravu ste. Moja isprika. Neću više od 1-2x ponavljati istu transakciju.
Ako je nešto i prošlo, svakako to onda stornirajte!

Hvala.
bananaman
#4 Posted : 25. prosinca 2016. 21:59:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 23.7.2013.(UTC)
Posts: 5
Location: Samobor
Evo uspio konačno platiti karticom! Dobro ste rekli da je jučer bilo opterećenje pa nije prolazilo.

Pozdrav.
jangija1965
#5 Posted : 4. studenog 2020. 19:49:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Pozdrav,imam problem prilikom placanja ove zadnje ture sto je izasla. Kad unesem podatke sa kartice i proslijedim dalje pokazuje mi da je Vasa prijava istekla. Vec par puta sam pokusao ali ista stvar. Molim vas da provjerite zasto se ovo desava posto vec redovno porucujem na isti nacin i nije bilo problema.
Dado R.
#6 Posted : 4. studenog 2020. 22:12:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Ne znam, mozda je bilo neko opterecenje u tom trenutku. U sustavu ima zabiljezen vas jedan pokusaj gdje kartica iz nekog razloga nije prosla.
To je sustav od banke na koji nemamo utjecaj vidimo samo transakcije odobrene i odbijene. Pokusajte ponovo pa mi javite.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,038 seconds.