Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<2425262728>»
Sljedeca tura...
Dado A.
#501 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:43:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
jangija1965 wrote:
Za 8 mjeseci samo 2 Zagora, ovo je bas podbacaj godine.


Godina kod nas obicno traje do 31.12. tako da si malo uranio s “podbacajem godine”.
Dado A.
#502 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:48:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
ZoranC wrote:
E ako i u sljedecoj turi izadju Tex, NN i MM, a izostanu DD, Zagor i MrNo, odose moji kompleti na aukcije s pocetnom cijenom 1 kuna. Neka vam je svima sa srecom, ali meni je to previse. Mozda ovo kazem i zbog toga sto se jos uvijek nadam da ce do kraja godine izaci jos 8 Zagorovih knjiga, pa bilo njih svih osam u zadnjoj turi.


S obzirom da nas vec vise od godinu dana doslovno na tjednoj bazi ljudi zatrpavaju mailovima u kojim nas mole ako imamo jos koji komplet za prodaju (jer su se, po njihovim rijecima, dosad bili opredijelili za izdanja drugog/ih izdavaca) siguran sam da ces ti taj svoj komplet bez ikakvog problema prodati po dobroj cijeni.Cool
Dado A.
#503 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:55:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
maddjuro wrote:
moguće da sada su malo usporili pa ce se isprsit za interliber


Nismo usporili, samo su nam obveze ljeti nenormalne...Sad Je li moguce da ima jos ovdje ljudi koji to ne znaju?Confused Confused Confused
Dado A.
#504 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:57:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
thekide wrote:
ZoranC wrote:
@thekide:
To je moj problem sto gorepomenute junake ne mogu ni smisliti pa me to dvostruko ubija. Kad cujem da su i izdavaci Tex-fanatici, onda si izracunam kakve su mi sanse pa me to dodatno ubi. Nema zurbe, ali o zurbi ove godine nije ni bilo rijeci.
Ne sumnjam da ce se sve nadoknaditi do kraja godine, malo nezadovoljstva je dozvoljeno.

Ma naravno da je dozvoljeno, samo nemoj zbog ljutnje da odustaneš od tolikih stripova. Od svih koje si naveo, ja ne skupljam samo Texa i naravno da mi smeta kad ga vidim u svakoj turi. Al opet, onda se setim da sam ja izdavač ma išli bi samo Nathani 8 komada u svakoj turi dok se ne prestignu talijaniBigGrin , a onda bi lagano nastavio sa ostalima.

Što se tiče nadoknade do kraja godine, to tek nema šanse, u naj-najboljem slučaju ostaju 4 mesečne ture po 8 komada, a to nas ne čupa iz bule.Crying

Ipak, nadamo se boljoj i produktivnijoj 2017. godini.


BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado A.
#505 Posted : 22. kolovoza 2016. 23:57:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Enat wrote:
Mislim da je problem to sto Nathana ni nema u ne znam koliko tura zaredom, a ne to da ga ima previse. Ovim tempom nema sanse da stignemo Talijane. Da sam blize Italiji ili da imam nekoga ondje, odavno bih otamo uzimala sve stripove opcenito. Ali nadati se valjda uvijek mozemo...


Confused
Dado A.
#506 Posted : 23. kolovoza 2016. 0:41:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
ZoranC wrote:
Ma kakvo odricanje, sve u redu. Ponekad mi treba malo podrske sa strane da ne mislim da sam jedini koji s vremena na vrijeme skrene s puta. Eto bude u sljedecoj turi nesto i za mene, a i Demijan specijali su bili tu.
Ova godina je dobro pocela, za razliku od npr prethodne, ali se zato tokom godine totalno zbrkao kontinuitet.
Ih, kad nas sad zaspu novim turama...


Ma ne moraju da nas zaspu, ja bih radije da se uhvati konacno neki red kao sto je bilo nekad. Ranije se npr. znalo da ide 6 MM za Mafest pa 6 za IL, isto je bilo i sa Mr Noom. Sta se zakasnilo zakasnilo, nadam se da se sad uhvati neki red i da se toga u buducnosti i drze sto se tice svih junaka. Da postoji neki plan, bar okvirni, kao npr. kod Fibre ili kao sto je bilo nekad i kod samog LL.


Aj ne pizdi.Cool

Kad stavimo plan onda krece:

- e kad ce
- e kad nece
- e zasto nije
- e zasto je
- e xyz

Kad ne stavimo plan onda ide:

- e kad ce
- e kad nece
- e zasto nije
- e zasto je
- e xyz

Ukratko - isti kurac.Cool
Dado A.
#507 Posted : 23. kolovoza 2016. 0:43:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Ljudi jednostavno ne zele shvatiti da ima mali milijun stvarcica koje mogu nesto poremetiti, a cesto je tu rijec i o tuznim, osobnim razlozima o kojima mi javno necemo pisati... Naprosto nam to ne pada na pamet jer forum nije ni mjesto ni nacin za to. Ljudi koje osobno poznajemo znaju koji su razlozi u pitanju, a oni koji nas ne poznaju uvijek nam mogu poslati PM i dobit ce jasan odgovor (ili mogu doci osobno npr. na Interliber i upitati nas uzivo). Evo, npr. ja jos uvijek ne mogu zaboraviti onu pricu vezano za kasnjenje NR-a...Sad Ili primjerice sad kod DD-a... Okej, nije izasao par tura - jebiga... Izaci ce ih vise u nekoliko sljedecih i - zivio.

Nadalje, iskreno sam impresioniran kolicinom nevjerice oko buducnosti Libellusa, no svi ti dusebriznici koji pustaju takve price moraju shvatiti da od toga nece biti nista. Jebiga, sorry, ali tako je. Mi cemo objaviti sve sto smo i zapoceli i to je to. A vi koji pusite takve price - jebiga... Ocito se nemate oko cega pametnijeg zivcirati pa se navlacite na to. Istina je - tukli su nas, tuku nas, lazu o nama itd., no mi smo se naviknuli vec na to tijekom zadnjih desetak godina i nimalo - ali bas nimalo - nas to vise ne dira... A u tih desetak godina se dosta toga promijenilo, barem po onome sto smo culi... I da, culi smo i za neke clanke u novinama koji su prepuni friziranih neistina i iskompleksirane samopromocije, ali i to ce doci na red kad-tad... Sad naprosto nemamo vremena za zajebavati se s tim jer imamo pametnijeg posla.

Takodjer, svjestan sam da smo malcice i sami krivi za dosta tih spekulacija jer cesto budemo odsutni s foruma zbog pravih poslovnih (ili privatnih) obaveza (u to ne spada Libellus), a tada Renky najcesce uleti s pojasnjavanjem da je sve okej i da se ne trebate brinuti, ali ocito ni njemu ne vjerujete... Uglavnom, moj savjet vam je da mu vise pocnete vjerovati (kad vec ne vjerujete nama)... Ili ako vec ne zelite slati PM-ove nama - posaljite ih nekim drugim veteranima s ovog foruma pa se konzultirajte s njima. Vjerujem da ce vam barem u PM-u pojasniti sto se dogadja kad je neka eventualna frka (kad vec nece ovako javno na forumu). A u nacelu nikad nije frka... Moze samo biti “frka”.
King Warrior
#508 Posted : 23. kolovoza 2016. 12:19:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Dado A. wrote:
jangija1965 wrote:
Za 8 mjeseci samo 2 Zagora, ovo je bas podbacaj godine.


Godina kod nas obicno traje do 31.12. tako da si malo uranio s “podbacajem godine”.

Drzim vas za rijec. ThumpUp
manchester
#509 Posted : 23. kolovoza 2016. 13:38:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Bilo bi lepo da spremate iznenadjenje u vidu Zagor kolor specijalaca koji su vec odavno odmakli na dvocifren broj.....onako usput, par komada godisnje...zar da samo kod Zagora izostane specijalna edicija uz redovne brojeve...
kasper
#510 Posted : 24. kolovoza 2016. 10:37:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
ima li sanse za nathan never annozero u skorije vreme?
Ljubosamja
#511 Posted : 15. rujna 2016. 13:44:15(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin
Cross79
#512 Posted : 15. rujna 2016. 19:18:45(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.3.2014.(UTC)
Posts: 19
Location: Pančevo
Hoće li skoro Sužanjstvo br:4?Prošli put je rečeno druga polovina 2015!Evo.......prođe godina!
brozbiafra
#513 Posted : 15. rujna 2016. 20:54:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin

imao si viziju BigGrin
Fasoulas
#514 Posted : 16. rujna 2016. 2:09:19(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 1.10.2015.(UTC)
Posts: 26
brozbiafra wrote:
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin

imao si viziju BigGrin


Ispunilo mu se pola vizije, trebalo bi da je srecn i sa tim. A da bi jos neko bio srecan, mogao bi jedan MM za kraj Cool .
Ljubosamja
#515 Posted : 16. rujna 2016. 7:46:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
Fasoulas wrote:
brozbiafra wrote:
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin

imao si viziju BigGrin


Ispunilo mu se pola vizije, trebalo bi da je srecn i sa tim. A da bi jos neko bio srecan, mogao bi jedan MM za kraj Cool .


A ne, nema ništa od poluvizije. Ili sve ili ništa...Flapper
kasper
#516 Posted : 16. rujna 2016. 9:10:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Cross79 wrote:
Hoće li skoro Sužanjstvo br:4?Prošli put je rečeno druga polovina 2015!Evo.......prođe godina!



+1
Dado A.
#517 Posted : 16. rujna 2016. 16:14:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin


Eto, samo za tebe, Ljubosamja!BigGrin
Dado A.
#518 Posted : 16. rujna 2016. 16:14:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.674
Location: Makarska
Cross79 wrote:
Hoće li skoro Sužanjstvo br:4?Prošli put je rečeno druga polovina 2015!Evo.......prođe godina!


U iducoj turi ide...
Ljubosamja
#519 Posted : 16. rujna 2016. 18:39:07(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
brozbiafra wrote:
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin

imao si viziju BigGrin


Bome jesam... A sada imam još jednu, a to je da ako ova tura izađe prije kraja mjeseca, do plaće ću žicati za burek. BigGrin
Ljubosamja
#520 Posted : 16. rujna 2016. 18:45:00(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Ljubosamja wrote:
Ajmo za kraj ove ture najava za dva Dylan Doga i ja sretan... BigGrin


Eto, samo za tebe, Ljubosamja!BigGrin


Bravo, to se traži! Ja zadovoljan k'o malo prase... BigGrin
Users browsing this topic
Guest (13)
151 Pages«<2425262728>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,176 seconds.