Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages123>
Interliber 2014
Dado R.
#1 Posted : 4. studenog 2014. 0:20:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Izdavačka kuća Libellus, kao što smo i najavili, imat će svoj štand i na ovogodišnjem Interliberu
koji će se u Zagrebu održati od 11. do 16.11.2014., a moći ćete nas pronaći u paviljonu 6 - štand 2b (od glavnog ulaza drugi štand desno), odnosno na istom mjestu kao i prošlih godina!
Naravno, tim povodom pripremili smo za vas posebne ponude i akcije, a evo o čemu je riječ:


POPUSTI 15% i 35%
I ove godine pripremili smo uistinu posebne popuste na većinu naših izdanja. Kupovinom do pet (5) knjiga ostvarujete popust od 15%, a kupovinom šest (6) ili više knjiga ostvarujete popust od čak 35% na ukupan iznos!!! Skoro 300 naših knjiga nalazi se u ovoj ponudi a dio naslova ograničen je malim količinama jer su pred rasprodajom (količine se mogu provjeriti na našoj web stranici). Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje...Popis - Popust 35%!
Ovaj popust vrijedi isključivo za naslove iz navedenog popisa!


POPUST 20%
Kao što već znate, svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje.
Nakon isteka te akcije svaka knjiga prodaje se isključivo po normalnim cijenama bez mogućnosti bilo kakvih drugih akcija i popusta.
Stoga sugeriramo da bacite pogled na ovaj popis izdanja u kojem možete pronaći sve naslove za koje još i tijekom Interlibera vrijedi popust od 20%. Popis - Popust 20%!
U ovom popisu nalaze se i najavljena, nova izdanja koja će se tek pojaviti u vrijeme trajanja Interlibera i koja će se do 16.11. moći nabaviti isključivo na našem štandu.
Naravno, tu je i najavljena posebna ponuda za komplet Thorgalovih integrala (1-4) po cijeni od 650,00 kn!


LIBELLUS KOLEKCIJA
I naša Libellus kolekcija bit će u posebnoj ponudi. Po dvije različite knjige bit će skupa u jednom paketu i koštat će 49,00 kn.
Na ovaj način četiri knjige iz ove edicije moći će se dobiti za samo 98,00 kn!


VAŽNA NAPOMENA:
Nažalost, zbog količinske brojnosti naših izdanja jasno je da nećemo biti u mogućnosti izložiti sve svoje stripove koji se nalaze u ovim ponudama te stoga ako želite biti sigurni da ćete na štandu pronaći upravo ono što vam treba savjetujemo vam da napravite prednarudžbe kako bismo mi to mogli pripremiti i Vašu rezervaciju pravovremeno donijeti na štand.

Rezervirati se može na e-mail: info@libellus.hr

Najljepše vas molimo da u mailu napišete svoje ime i prezime, broj mobilnog telefona i dan kad želite pokupiti izdanja. Rezervacije vrijede od danas pa najkasnije do 15.11.2014.
Naravno, rezervirati se treba barem jedan dan prije nego što želite pokupiti izdanja.



EXTRA PONUDA
I ove ćemo godine po cijenama od 19.90, 29.90, 39.90, 49.90 itd. kuna ponuditi manju količinu stripova koji zbog ovoga ili onoga razloga ne zadovoljavaju naše kriterije da budu pušteni u redovnu prodaju (ili su ispali nekome pa su natučeni, ili su krivo uvezani, ili im nedostaje kolorni list itd.). Uglavnom, riječ je o stripovima koji u sebi sadrže apsolutno sve stranice, no imaju neki (manji ili veći) fizički nedostatak. Takvih stripova nema puno, a o kojima je točno riječ moći ćete vidjeti na našemu štandu. Kao i uvijek dosad, i ovaj put ćemo ta izdanja rasporediti na način da će svaki dan biti nešto u ponudi tako da se svaki dan isplati "zaviriti" u kutije s tim stripovima.
Rezervacija i prednarudžba oštećenih izdanja nije moguća te se ista mogu samo osobno izabrati na štandu.

Naravno, sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu u vrijeme trajanja Interlibera.

Ako sve bude kako planiramo ove godine na našem standu moći će se plaćati i karticama (Maestro, Visa i Mastercard).

I za kraj, da izbjegnemo bilo kakve zabune, evo i popis izdanja koja ne ulaze ni u jednu od navedenih akcija... Popis - Izdanja bez popusta!

Vidimo se!
budo
#2 Posted : 4. studenog 2014. 9:07:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 177
Man
Location: Zagreb
"U ovom popisu nalaze se i najavljena, nova izdanja koja će se tek pojaviti u vrijeme trajanja Interlibera i koja će se do 16.11. moći nabaviti isključivo na našem štandu."

Znači ova tura (8 komada) dolazi na Interliber? U biti mi je svejedno za 3-4 dana, samo da više ne klikam stalno je li vani?
Dado R.
#3 Posted : 4. studenog 2014. 11:57:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
S obzirom na rok isporuke iz tiskare, odlucili smo kako je najbolje da se to pojavi u prodaji na Interliberu.
manchester
#4 Posted : 4. studenog 2014. 20:56:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Nemojte da nam preprodavci nakupuju Zagor prica....za tih sest dana pa da mi udaljeni 500 km ostanemo sa rupom u kolekciji.
Tex Willer
#5 Posted : 5. studenog 2014. 15:30:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
manchester wrote:
Nemojte da nam preprodavci nakupuju Zagor prica....za tih sest dana pa da mi udaljeni 500 km ostanemo sa rupom u kolekciji.


Ma za uvoz se odvaja posebno, taman posla da ostanemo bez primeraka. Samo ti na vreme regulisi sa striparnicom u Srbiji u kojoj uzimas, ja javim Marku iz AF i nema problema nikad, nije bilo ni za MM 100, nece ni sadSmile
Dado R.
#6 Posted : 5. studenog 2014. 17:46:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
manchester wrote:
Nemojte da nam preprodavci nakupuju Zagor prica....za tih sest dana pa da mi udaljeni 500 km ostanemo sa rupom u kolekciji.


Ma za uvoz se odvaja posebno, taman posla da ostanemo bez primeraka. Samo ti na vreme regulisi sa striparnicom u Srbiji u kojoj uzimas, ja javim Marku iz AF i nema problema nikad, nije bilo ni za MM 100, nece ni sadSmile


Tako to zvuci kad progovori iskustvo...Smile
Fiju
#7 Posted : 5. studenog 2014. 18:12:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Svejedno nece biti iznenadjenje kad ovo postane najbrze rasprodani libellus ikada :)
Tex Willer
#8 Posted : 5. studenog 2014. 23:01:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
manchester wrote:
Nemojte da nam preprodavci nakupuju Zagor prica....za tih sest dana pa da mi udaljeni 500 km ostanemo sa rupom u kolekciji.


Ma za uvoz se odvaja posebno, taman posla da ostanemo bez primeraka. Samo ti na vreme regulisi sa striparnicom u Srbiji u kojoj uzimas, ja javim Marku iz AF i nema problema nikad, nije bilo ni za MM 100, nece ni sadSmile


Tako to zvuci kad progovori iskustvo...Smile


Pa stvarno, nije Miroslavu i Marku u interesu da izgube saradnju s nekim s kim saradjuju 15-20 godina, nisamneznamvise, zbog nekog "slucajnog" prolaznika koji ce da se zatrci bas za taj broj. Da su budale ne bi trajali 20 godina, skoro su slavili 20.rodjendanSmile A i vi omatoreste, evo vec 11.godina ide, a i to se gradi poverenjem kupacaSmile
Tex Willer
#9 Posted : 5. studenog 2014. 23:04:50(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Fiju wrote:
Svejedno nece biti iznenadjenje kad ovo postane najbrze rasprodani libellus ikada :)


Mislim da su MM knjigekao ovaj 100.broj kriticniji, al i ovo ce biti trazeno dosta. Mada i NN plane brzo, Tex...
Izgleda da je pronadjena merka, tj. dobar odnos izmedju tiraza i nas dinosaurusa koji jos uvek ista citamoBigGrin
Captain Jack Sparrow
#10 Posted : 6. studenog 2014. 22:04:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Nadam se da će nesto ostati za subotu. Probat ću doći ove godine po prvi putSmile
Dado R.
#11 Posted : 7. studenog 2014. 23:32:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Pa bio bi red da navratis...Smile
Dado R.
#12 Posted : 8. studenog 2014. 3:46:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Ako sve bude kako planiramo ove godine na nasem standu moci ce se placati i karticama (Maestro, Visa i Mastercard), sto do sad nije bilo moguce.
Sudeci po brojnim upitima pristiglim na nas mail, vjerujem da ce mnogima biti zanimljiva i ova opcija placanja.
Pajper
#13 Posted : 8. studenog 2014. 9:38:00(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
nisam u toku,....tek sam sad počeo pratiti Libellus, pa me zanima što je to u vezi sa MM100?
Jel to nešto slično kao "LMS4" u Zlatnoj seriji?
Onda se radi o svetom gralu haha.....zašto je toliko poseban BAŠ TAJ MM100?
Tex Willer
#14 Posted : 8. studenog 2014. 10:59:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Pajper wrote:
nisam u toku,....tek sam sad počeo pratiti Libellus, pa me zanima što je to u vezi sa MM100?
Jel to nešto slično kao "LMS4" u Zlatnoj seriji?
Onda se radi o svetom gralu haha.....zašto je toliko poseban BAŠ TAJ MM100?


Zato sto ga je Dnevnik preskocio pa su ga ocito kupovali i oni koji ne kupuju Libellus da bi upotpunili Dnevnikovu kolekciju. Pretpostavljam da ove pre nisu hteli da dupliraju a ovaj je "morao" da se uzme. Bice jos takvih brojeva kod MM kad krenu Bisevi i preskocene epizode od strane SD.
Pajper
#15 Posted : 8. studenog 2014. 15:07:10(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
ok hvala
Pajper
#16 Posted : 8. studenog 2014. 15:09:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
hm, zaboravio sam pitati u kojoj Libellus knjizi se nalazi taj MM100?
Pajper
#17 Posted : 8. studenog 2014. 15:15:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
vidio sam sam, radi se o broju 63.
Znači ako sam dobro razumio, ovaj je broj NAJBRŽE RASPRODAT u povijesti izdavačke kuče Libellus?
Tex Willer
#18 Posted : 8. studenog 2014. 21:06:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Pajper wrote:
vidio sam sam, radi se o broju 63.
Znači ako sam dobro razumio, ovaj je broj NAJBRŽE RASPRODAT u povijesti izdavačke kuče Libellus?


Mislim da da, ali nisam siguran. A s druge strane, nemas brige ako ga nekad budes trazio. Iz iskustva pricam, sve se nadje, samo strpljenja i natrci kadtadCool
Doduse, LL stripove sam uvek kupovao cim izadju, ali sam zato neke SA, BG (slabo razlikujem te 2 firme) cekao prilicno dugo da nadjem i na kraju ipak nasao.
Isto i neke Borgisove AF, par Fibri... ma sve se nadje vremenom ako covek zeliSmile
Arbok
#19 Posted : 9. studenog 2014. 11:40:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Hoće li na Interliberu biti mogućnosti plaćanja karticama (i ako hoće, kojim)?
Dado A.
#20 Posted : 9. studenog 2014. 12:36:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Arbok wrote:
Hoće li na Interliberu biti mogućnosti plaćanja karticama (i ako hoće, kojim)?


Jedan, dva, tri, cetiri, pet, sest, sedam... Dakle, u sedmom postu iznad tvog sve pise, a i u prvom.Smile

P.S.
Dado R., pliz, podebljaj tu vijest i u prvom postu.Smile
Users browsing this topic
Guest (2)
3 Pages123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,119 seconds.