Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nick Raider 42
Dado A.
#1 Posted : 6. siječnja 2024. 12:23:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
Uskoro bi se u prodaji trebala naći i 42. knjiga našeg Nicka Raidera, a epizode i autori koji vas čekaju unutra su:

VIRUS (Gianfranco Manfredi / Carlo Bellagamba - Giez)
AGENCIJA NULA (Alberto Ongaro (Alfredo Nogara) / Luigi Copello)
TJELOHRANITELJ (Claudia Salvatori / Mario Jannì)


Ove priče izvorno su objavljene u Italiji u razdoblju od rujna do studenoga 1998. godine, u brojevima 124, 125 i 126 redovne serije, a kao i uvijek dosad, autor sjajne ekskluzivne naslovnice za ovu našu knjigu ponovno je naš dragi prijatelj, fenomenalni Darko Perović!

Vezano za tehničke detalje, ovdje je riječ o našemu standardnom 3-u-1 izdanju, u klasičnome Bonellijevom formatu (160 x 210 mm), na 294 crno-bijele stranice (tvrde korice), s unutarnjim naslovnicama u boji te nakladi od 200 primjeraka.

Unutarnje naslovnice potpisuje još jedan velemajstor - Corrado Mastantuono - a što se radnji u samim epizodama tiče, u “Virusu” nas čeka istraga o zastrašujućoj situaciji s visokozaraznim virusom koji uzrokuje stravično brzo starenje; “Agencija Nula” nam donosi priču o nemilosrdnom udruženju anonimnih ubojica koje sve probleme svojih klijenata svodi doslovno na nulu; a u “Tjelohranitelju” će Violet ni kriva ni dužna skoro izgubiti glavu u žestokoj pustolovini punoj preokreta...

Kao i obično, kompletan popis naših izdanja u 2024. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2502 - te za kraj još samo podatak da će regularna cijena 42. knjige Nicka Raidera biti 33,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti po promotivnoj cijeni od 27,12 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 6. siječnja 2024. 12:24:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:





mmihoci
#3 Posted : 6. siječnja 2024. 13:27:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
Ide Nick sad dosta dobro.

Da pitam dal' je u planu uskoro i izdavanje ovih novih epizoda, njih 10?
Dado A.
#4 Posted : 6. siječnja 2024. 15:08:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Ide Nick sad dosta dobro.

Da pitam dal' je u planu uskoro i izdavanje ovih novih epizoda, njih 10?


Zasad još uvijek nemamo definiran precizan datum, a čim budemo imali saznat ćete ga i vi.
ReemCP
#5 Posted : 6. siječnja 2024. 21:24:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Super ide ova edicija, imam dosad sve osim ove, tek najavljene knjige.
Mislim da ovdje idemo do 67 knjiga, nije to toliko daleko.
Možda ne bi bilo lose da dobijemo i onu knjigu almanah 6 (originali #11 i #12) pa da to kompletiramo.

Ali, kod mene nema žurbe, još me čeka puno toga da istražim kod Nicka, a sto je već objavljeno 🙂
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
franjo7734
#6 Posted : 7. siječnja 2024. 13:15:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 16
ReemCP wrote:
Super ide ova edicija, imam dosad sve osim ove, tek najavljene knjige.
Mislim da ovdje idemo do 67 knjiga, nije to toliko daleko.
Možda ne bi bilo lose da dobijemo i onu knjigu almanah 6 (originali #11 i #12) pa da to kompletiramo.

Ali, kod mene nema žurbe, još me čeka puno toga da istražim kod Nicka, a sto je već objavljeno 🙂


Da i mene baš bode taj 6. almanahBigGrin Jel se zna možda razlog što nije izašao tolike godine?Confused
Pretpostavljam da je možebitni razlog manji interes publike za NR... Prvih 5 je išlo u tiražu 500 i dosta je neprodanih (jedino prvi rasprodan) pa mislim da bi 200 išlo bez veććih problema (naravno uz manju korekciju cijene na gore)Love
Naravno samo razmišljam na glasLOL
mmihoci
#7 Posted : 7. siječnja 2024. 14:51:50(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
Vjerojatno će me sad Dado malo "oprat" u vezi zadnjeg Nick Raider Almanaha ali ću reći što mi je on spomenuo oko toga na Interliberu.

Kao prvo Libellus će ziher izbaciti ne samo taj Almanah nego i specijale i ovih novih 10-tak epizoda. Samo je pitanje vremena kad.

S tim Almanahom je na stvari što iz tehničko/životnih razloga još nije iazašao, a razlozi su:
- zaboravnost da se to ugovori s Bonellijem
- neki interesantniji trenutni projekti kao što su ove sage oko Nathana i Dragonera pa Mladi Tex i pokretanje Alan Forda pa se onda "zaboravi" na neko vrijeme za druge serijale (nije samo taj Nickov almanah u pitanju).
- Kowalski bi trebao napisati neki tekst za taj Almanah

Možda ima još koji sitni razlog.


Dado A.
#8 Posted : 7. siječnja 2024. 17:27:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Vjerojatno će me sad Dado malo "oprat" u vezi zadnjeg Nick Raider Almanaha ali ću reći što mi je on spomenuo oko toga na Interliberu.

Kao prvo Libellus će ziher izbaciti ne samo taj Almanah nego i specijale i ovih novih 10-tak epizoda. Samo je pitanje vremena kad.

S tim Almanahom je na stvari što iz tehničko/životnih razloga još nije iazašao, a razlozi su:
- zaboravnost da se to ugovori s Bonellijem
- neki interesantniji trenutni projekti kao što su ove sage oko Nathana i Dragonera pa Mladi Tex i pokretanje Alan Forda pa se onda "zaboravi" na neko vrijeme za druge serijale (nije samo taj Nickov almanah u pitanju).
- Kowalski bi trebao napisati neki tekst za taj Almanah

Možda ima još koji sitni razlog.


Ma da, sve si točno naveo, a plan nam je riješiti i njega ove godine.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,064 seconds.